[NAVIGACIJA] I-GO novosti

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Insajderska iz RTV SLO je, da se dela na tem, kar v prevodu pomeni, da se bomo še načakali.
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Rečeno je, da zraven "novih" TA map, pride tudi TMC, celoten "paket" bi naj bil...ampak...

Upajmo, da čimprej, ker tole od Navteq-a je res žalostno. Se mi zdi, da kar nisem edini, ki uporablja tudi za SLO staro Teleatlasovo mapo...

Si poskusil z novo karto od Monolita za Slovenijo? 02/2009
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Ah tale od Monolita tudi ni biser. Meni gredo na bruh oznake glavnih cest (obarvanost) in nenatančnost.
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Rečeno je, da zraven "novih" TA map, pride tudi TMC, celoten "paket" bi naj bil...ampak...

Upajmo, da čimprej, ker tole od Navteq-a je res žalostno. Se mi zdi, da kar nisem edini, ki uporablja tudi za SLO staro Teleatlasovo mapo...

Si poskusil z novo karto od Monolita za Slovenijo? 02/2009

Glih o tejle Monolitovi govorim, raje uporabljam staro od Teleatlasa. Sej vnešene hišne številke impresionirajo, ampak njihova lokacija, da ne govorim o kategorizaciji cest je pa čist mim :p
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Citat:
Uporabnik sylver pravi:
Citat:
Uporabnik Matjaz1974 pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Rečeno je, da zraven "novih" TA map, pride tudi TMC, celoten "paket" bi naj bil...ampak...

Upajmo, da čimprej, ker tole od Navteq-a je res žalostno. Se mi zdi, da kar nisem edini, ki uporablja tudi za SLO staro Teleatlasovo mapo...

Si poskusil z novo karto od Monolita za Slovenijo? 02/2009

Glih o tejle Monolitovi govorim, raje uporabljam staro od Teleatlasa. Sej vnešene hišne številke impresionirajo, ampak njihova lokacija, da ne govorim o kategorizaciji cest je pa čist mim :p
Jah, karta je pač podobna katastrofa kot AdriaRoute
frown-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.880
113
Nisem vedel, v katero drugo temo bi dal tole....

A že ima kdo nove speedcams za naše avtoceste?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Nisem vedel, v katero drugo temo bi dal tole....

A že ima kdo nove speedcams za naše avtoceste?

A une tanove na Poiplaza niso taprave? V temi o POI so tut ene nove.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na Poiplaza prekonvertirajo te, ki jih zbiramo na alterju, sveže so vedno prvo na alterju.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Kako une za Garmina predelam v taprave za iGO8.


Če je kje opisano, naj me nekdo v rit sune in usmeri tja.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.640
6.880
113
Pred časom je bila tukaj objavljena povezava na en drug forum (tujina), katerega člani so razvili programsko opremo s katero deluje TMC na touch HD brez dodate strojne opreme.

Zadevem sem dolpotegnil in instaliral na SE X1 (na katerem tudi deluje) in uspešno izvedel "test" delovanja.

Se pa pojavi težava pri iGo navigaciji, tam mi namreč ne zazna TMC strojne opreme.

Je mogoče kdo tu, ki je zadevo uspešno rešil in kako?
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Ja, ampak kako iz Snecerjevega paketa naredit ta .txt mi je pa še vedno uganka.
Men tut.

IGO Poi Explorer in spreminjaš tele *.gpx datoteke v Excel, tam skupi urediš in potem v txt. Če kdo pozna hitrejšo varianto naj jo pove.
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Največji problem pri tem je, ker je potrebno ročno pripisovat omejitve.

Snecer a je kakšna možnost, da bi ti še izvorno datoteko objavil ali delaš vse direkt v ločenih gpx datotekah?
 

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.734
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Pred časom je bila tukaj objavljena povezava na en drug forum (tujina), katerega člani so razvili programsko opremo s katero deluje TMC na touch HD brez dodate strojne opreme.

Zadevem sem dolpotegnil in instaliral na SE X1 (na katerem tudi deluje) in uspešno izvedel "test" delovanja.

Se pa pojavi težava pri iGo navigaciji, tam mi namreč ne zazna TMC strojne opreme.

Je mogoče kdo tu, ki je zadevo uspešno rešil in kako?

Tudi meni IGO ne prepozna TMC strojne opreme, ki recimo na original Navogon softveru dela super.

Tudi jat bom vesel kakega namiga, kako to zalaufat.