Navgear gt-43

Elena

Pripravnik
10. dec 2011
41
0
6
Živjo! Jaz bi pa rad na mojo navigacijo naložil najnovejši primo, iščem po internetu, pa najdem same čudne strani in ne zmorem sam to narediti. Imam navgear gt-43, rabim pa podporo za tovornjake. Hvala, Daniel
 
Nazadnje uredil moderator:

Slevin

Pripravnik
11. nov 2011
65
0
6
Kranj
Temo si pa v startu falil ampak naj to premakne pooblaščena oseba za to
smile-1.gif


Najprej ti predlagam da si prebereš tole, da bi si vsaj malo predstavljal na kakšen način deluje podpora za tovornjake.
Če boš uporabljal bolj za na zahodu ti predlagam Navteqove zemljevide, ker sam sem bolj zadovoljen z njimi, sprobal sem tudi TeleAtlasove in sem imel nekaj problemov, me niso hoteli voditi po avtocesti ko sem imel v načinu tovornjak.

Nevem pa če je tvoja naprava sposobna zagnati Prima 2.0...
confused-1.gif


Si imel mogoče Prima 1.2 gor?

Če bo naprava delovala ti lahko pošlem Janchev paket ki je lepo preveden v slovenščini in vsebuje GJ skina kar doda programu še večjo vrednost.
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Glede na karakteristike, bi moral na napravi delat tudi Primo. 432 MHz Cpu, 64Mb RAM, 480x272. Vprašanje pa je, kakšno konfiguracijo softwera ima. Verjetno je na napravi privzeti iGO8. Preveri samo kje maš trenutno navigacijo na SD ali na Flash disku.
 

Elena

Pripravnik
10. dec 2011
41
0
6
Pardon za napačno temo. Že lansko leto sem preizkušal primota 1.2 z podporo za tovornjake, takrat mi je Janch veliko pomagal, oz usposobil mi je navigacijo, da je delala tako kot mora. Takrat sem tudi komentiral, da zelo čudno vodi na določene cilje, ki jih sicer poznam, ali pa mi je za cilj napisalo, da ni dosegljiv. Od takrat naprej za tovornjaka uporabljam igo8, sedaj sem si pa rekel, da bi zopet sprobal primota. V podporo igotu pa še zraven uporabljam na pc naložen map&guide toliko, da vidim, kako vodijo na cilj. Zaenkrat še nisem zgrešil cilja:)). Če bi pa takrat poslušal primota, pa kdove kako bi bilo. Navigacijo imam naloženo komplet na SD
 

Slevin

Pripravnik
11. nov 2011
65
0
6
Kranj
Katere zemljevide si uporabljal? Jaz sem imel tudi probleme z TeleAtlasovih zemljevidov in Primo 1.2 podpora za tovornjake ampak mene ni vodila po avtocesti po Avstriji in Nemčiji ampak po lokalni cesti.

Zdaj ko boš probal preveri nastavitve ki jih imaš za tovornjak, predlagam ti da si naložiš Navteqovih zemljevidov, mene so zdaj že 3x, 2x v Nemčija in 1x Nizozemska vodili brez napak, pozitivno presenečen sem bil.

Ko boš pa razmišljal neki novega kupit ti pa predlagam Wayteq !!! Sej stane samo 100€
smile-1.gif