Nav N Go iGO 8.0.0.54000

umrak11

Zelenc'
1. jan 2010
4
0
1
Na GPS sem namestil zgoraj omenjeno navigacijo. Vse mi deluje lepo in prav, samo ko dam najdi naslov, vpišem kraj. Ko pa hočem vpisati ulico ali pa hišno številko mi ne pusti. Sploh pri malo manjših krajih. Mogoče kdo ve kaj bi bilo narobe?

Zahvaljujem se vnaprej za pomoč.

Lp, Uroš
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne moreš pričakovati od navigacije, da te pripelje pred vsako bajto, sploh v manjših krajih in vaseh. Torej razlog za to je karta, od katere je odvisna pokritost ulic in hišnih številk. Naloži najnovejše karte, in upaj na najboljše. V prvem planu pa ti predlagam najprej nadgradnjo programa na IGO 8.3, saj je razlika med tvojim in omenjenim kot noč in dan, vendar to je že druga zgodba...

lp, J.
pozdrav.gif
 
Nazadnje urejeno:

umrak11

Zelenc'
1. jan 2010
4
0
1
Sicer pa kje pa naj dobim UPDATE za verzijo 8.3. Sicer pa mi je stari amigo ki je bil prej gor pripeljal pred vsako bajto
smile-1.gif
 

dejan_mik

Pripravnik
16. apr 2008
110
0
16
To ni update, boš moral kar staro verzijo dol in novo gor.
Kje dobiti? Na internetu seveda, malo se potrudi pa bo...
 

umrak11

Zelenc'
1. jan 2010
4
0
1
Okej, tole sem dobil, inštaliral. Pojavi se začetni zaslon in potem me vpraša po jeziku, in izberem slo, pa po govoru izberem slo. Potem pa v spodnjem desnem kotu čez nekaj časa napiše: Initializing warning data in tam se ustavi. Kaj bi bilo lahko narobe?
frown-1.gif


EDIT: Je šlo naprej potem napiše main screen loading in se GPS naprava restarta

Lp, Uroš
 
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.383
725
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Initializing warning data pomeni, da procesira radarje..to ob prvem zagonu traja nekje do 5 min. Če pa je to razlog za reset naprave, predlagam, da najprej zaženeš navigacijo brez speedcam datoteke, ki jo najdeš v mapi speedcam. Če ima preveč podatatkov za obdelat, lahko tvoja naprava zakašlja.
 

damo

Majstr
4. sep 2007
1.008
149
63
mi lahko prosim pošlješ link do programa in kart? sem novi na tej "sceni"....