Nategatorji !!!!

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Ja, idi ven pa se spet prijavi z davcno in geslom.
Edit: sem vpisal dve vin, pa res vec ne vidim cene.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Ja ok dobro, pol je se strosek dilerja, dmv in ostale stvari. Ddvja pa jaz ne bi stel zraven zdaj.
20 k avto (bruto v DE) je pripeljal za 16800 + vse ostalo recmo dmv(ji) + del stroska sleperja, homolomo v slo, pride na 17500 neto, doda 5k provizije in ddv pa si na 27,5 k eur za tebe :evil: to je nekih 10 strani nazaj teorija...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

B81

22. jul 2007
34.483
8.956
113
Nene, to je ze fino, da mi ne more jamrat, da ne bo nic zasluzo z avtom, samo da se ga resi, zato ga meni da fuL ugodno :evil:

Sicer pa ja, v nobenem poslu se marze ne kazejo, bo ze prav tak da ni javno, sicer pa si lahko vsak izracuna. Nekateri ze marzo povejo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.152
113
pač manj možnosti je bilo nategov, zdaj bodo pač spet kreativni. ker če en avto prodaja za 25k€, kupo ga je pa za 10k€ veš da je bil skotan in podobno. Kilometri v tem primeru sploh ne igrajo vloge.
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.730
2.345
113
Pomurje
Dobri stanejo isto kot pri nas.
Prav neverjetno je koliko ljudi je opravilno nesposobnih in si ne vedo poiskat na spletu koliko je zeljeni avto vreden.
Tu si pa imel podatek, za koliko je bil uvožen in si si lahko ustvaril neko sliko
 
  • Všeč mi je
Reactions: afroC

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
Vcasih, preden so uvedli obvezo placila DMV pred registracijo, da so vsaj nekaj pobrali, ce so goljufi ze DDV utajili, je veljal nasvet: na racunu naj prodajalec navede dmv + ddv. To naj bi bila varovalka pred tem, da te Furs kot koncnega kupca terja za placilo neplacanega davka.

Kako je danes s tem? Ker ce poznas znesek DMV, si lahko izracunas tudi uvozno ceno.

Sicer pa takole: posten prodajalec bo izkazal vso dokumentacijo, vkljucno z listinami, ki vsebujejo nabavno ceno. V nasprotnem primeru ga nabij na koorac. sploh gobezdace tipa "to je pa poslovna skrivnost".

Ja, do pred kratiim je bilo lazje za potrosnika. Pizdim pa zaradi tega, ker sem enkrat samkrat preveril DMV za dealerjev avto. Fancy A6 se je prodajal za 24k. Preverba nabavne cene, od katere se je obracunal DMV, pa je pokazala 13k. Naj me koklja brcne, ce je bil avto v top stanju brez napak, kot je trdil prodajalec.
 

Podobne teme