Napihljiv kanu ali kajak - nasvet

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.024
773
113
Jaz imam tole čudo tehnike:

1039929_viamare_400_kayak_2_szemelyes.webp
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.024
773
113
8 let, samo malo sem ga poflikal on bližnjih srečanj s skalami, drugače maintenance free.
 
  • Všeč mi je
Reactions: p4pe

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
če te mogoče zanima ... imam takšnega rabljen eno sezono, fajn zadeva, ima poden iz istega materiala kot so supi in je fuulll trd v primerjavi z temi ki so samo iz tub

cena 400€
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
če te mogoče zanima ... imam takšnega rabljen eno sezono, fajn zadeva, ima poden iz istega materiala kot so supi in je fuulll trd v primerjavi z temi ki so samo iz tub

cena 400€
zdravo,

načeloma bi me zanimal, ampak na spletni strani najdem tako malo informacij, niti nobenih reviewov na internetu, tako da raje ne. Ampak vseeno hvala za ponudbo.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
376
122
43
Poglej še kaj v smeri Intex firme. Spremljam nekaj ribičev, ki jih imajo za ribolov, nekateri izvajajo tudi "nadgradnje", modifikacije, itd...Tudi cena ni tako zasoljena, je celo manj od tvojih predlaganih. Linkov ti ne bom dal, ker ne poznam tvojih kriterijev za nakup.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.143
113
A pozna kdo tole iz Decathlona? https://www.decathlon.si/napihljivi-kajak-id_8387563.html
Verjetno bi preživel v njemu ene 5x2 ure na leto

hvala in LP,
Matjaž
Imam točno takšnega že 4 leta. Super zadeva. Imel sem edino en problem in sicer to, da mi je popustil en lepljeni spoj pri talni blazini zaradi česar se je naredila manjša bula a so mi vse zelo hitro uredili oz. jo zamenjali na podlagi garancije.

Za 3 ljudi je OK, za dve je na komot, za enega je pa že kar velik ampak tudi gre. Pridejo smerniki na dnu čolniča zelo prav.

Težav s sušenjem ni, ker se vse zelo lepo in na zelo lahek/enostaven način razstavi in posuši. Če pa ne boš razstavljal pa bodo težave, to pa brez dvoma.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.533
14.143
113
torej potrebujem parfum?
No, malo za šalo...a se ga da našricat s čem, da ne smrdi preveč in da se ne nabira kaka plesen?
Daj ne seri s špricanjem no :D

Po vsaki uporabi ga razstavi, v parih urah se posuši nato pa ga lepo zložiš nazaj in je pripravljen na naslednjo avanturo. Svojega uporabljam na rekah, jezerih pa tudi na morju pa do sedaj še nisem imel težav.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

shit

Zelenc'
8. nov 2013
27
0
1
Tudi sam imam namen kupiti napihljiv kajak, se splača vzeti tega: Intex Excursion Pro
(iz 430 na 250 eur)
 

choperist

Pripravnik
16. maj 2013
66
1
8
Ga imam že 3 leta sam čovn je super edino meni sta začela spuščati oba sedeža. Še ne vem kako bom rešil.
 

komar89

Fizikalc
22. apr 2008
776
195
43
Jaz imam tega za 2 osebi, za veslanje nekajkrat na leto z otroki. Sem samo enkrat sprobal letos. Super zadeva, ima dropstich dno tako kot supi, lahko stojiš na njem, precej širok in stabilen, posledično ne dosežeš tako visoke hitrosti, ampak niti ni temu namenjen. Relativno slabo drži smer med veslanjem ima obupno majhne smernike. Sem dokupil tri večje smernike (cca 4-5 krat večje) za sup ki pašejo na ta kajak, 11€/komad, naj bi bilo(youtube) držanje smeri rešeno. Poročam ko sprobam. Sušenje ni problem sem obrisal z brisačo in potem še enkrat doma raztegnil in par urc na soncu
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matjaz1974

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
Jaz imam tega za 2 osebi, za veslanje nekajkrat na leto z otroki. Sem samo enkrat sprobal letos. Super zadeva, ima dropstich dno tako kot supi, lahko stojiš na njem, precej širok in stabilen, posledično ne dosežeš tako visoke hitrosti, ampak niti ni temu namenjen. Relativno slabo drži smer med veslanjem ima obupno majhne smernike. Sem dokupil tri večje smernike (cca 4-5 krat večje) za sup ki pašejo na ta kajak, 11€/komad, naj bi bilo(youtube) držanje smeri rešeno. Poročam ko sprobam. Sušenje ni problem sem obrisal z brisačo in potem še enkrat doma raztegnil in par urc na soncu
dobra ideja tole s smerniki. Hvala.