Nalimajte gole slovenke II.

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.573
113
Za ščitnico ni diete. Lahko pa telo stradaš, da shujšaš, in s tem dodatno slabiš imunski sistem. Pomanjkanje ščitniških hormonov se nadomešča z sintetičnimi, ni pa to 100% zamenjava, zraven tega je delovanje ščitnice lahko v ciklih, enkrat dela bolj drugič manj. Nivo hormonov se meri enkrat letno ali še to ne. Zato je doziranje s tabletami tako "na palec". Zraven te bolezni se pogosto pojavijo še problemi z nenehnimi vnetji, artritisom, revmo, izsuševanjem sluznice, ter drugimi obolenji povezanimi z vnetji. Zato hujšanje in dodatno izčrpavanje telesa, ni ravno briljantna ideja. No za tebe verjetno je, ker živiš v svetu Holwooda. In ja tudi jaz poznam nekaj žensk, ki so po dveh otrocih obdržale postavo. Ene zaradi genov, druge, ker se jim jebe za froce, vzgaja jih vrtec, uči šola, fojtra pa babica. One pa po se vlačijo po "teretanah" ali pa še kaj hujšega.
To velja na splošno, obstajajo izjeme, ki pa niso pravilo.

Zdaj pa nazaj k temi in dalje limat Slovenke.
Se opravičujem za off topic. Žal ne poznem te zadeve, ampak torej praviš, da ima precejšen delež 30-50 letnic težave s ščitnico? Da ne govorimo o še večjem deležu 20 letnic?
Sicer ti dam prav: obstajajo težave, ki lahko peljejo do tega, ampak žal je pri večini ''debelosti'' vzrok en: prenajedanje in telesna neaktivnost.
V svoji okolici vidim oboje: ženske s top postavo in milo rečeno ''okrogle''. Oboje imajo otroke.
PS: A moški imajo tudi težave s ščitnico? Ker ko gledam kar nekaj mojih sovrstnikov z birbauhom in prepotenih ob parih stopnicha. Recimo sam sem po dveh otrokih šel gor skoraj 15 kg. Ščitnica, otroci? Ne, enostavno ob otrocih te čas ubije, ni časa za nič. In potem se enkrat zjutraj pogledaš v ogledalo in vprašaš, kdo hudiča je tam? Spremeniš prioritete, teža gre nazaj dol, ti si bolj zdrav in kar naenkrat je tudi čas za vse ostalo. Prej si pa crknjen dol v sedežno padel in TV gledal ali po Alterju tipkal. S čipsom v roki.

V glavnem: veliki večini ''debelih'' se da pomagati: sami lahko vse uredijo. Res pa, ne bo zadeva brez VELIKEGA truda. Najlažje pa je pametovat, kako ima tista MILFica dobre gene, s čipsom v roki pred TVjem. Da se tista MILFica vsak dan 1 uro giblje in pazi na prehrano, ni pomembno.
kaj je prava smer?
Fehtanje za fotke Petre iz Zgornjega Bukovžlaka. :fredi:
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.541
5.724
113
Se opravičujem za off topic. Žal ne poznem te zadeve, ampak torej praviš, da ima precejšen delež 30-50 letnic težave s ščitnico? Da ne govorimo o še večjem deležu 20 letnic?
Sicer ti dam prav: obstajajo težave, ki lahko peljejo do tega, ampak žal je pri večini ''debelosti'' vzrok en: prenajedanje in telesna neaktivnost.
V svoji okolici vidim oboje: ženske s top postavo in milo rečeno ''okrogle''. Oboje imajo otroke.
PS: A moški imajo tudi težave s ščitnico? Ker ko gledam kar nekaj mojih sovrstnikov z birbauhom in prepotenih ob parih stopnicha. Recimo sam sem po dveh otrokih šel gor skoraj 15 kg. Ščitnica, otroci? Ne, enostavno ob otrocih te čas ubije, ni časa za nič. In potem se enkrat zjutraj pogledaš v ogledalo in vprašaš, kdo hudiča je tam? Spremeniš prioritete, teža gre nazaj dol, ti si bolj zdrav in kar naenkrat je tudi čas za vse ostalo. Prej si pa crknjen dol v sedežno padel in TV gledal ali po Alterju tipkal. S čipsom v roki.

V glavnem: veliki večini ''debelih'' se da pomagati: sami lahko vse uredijo. Res pa, ne bo zadeva brez VELIKEGA truda. Najlažje pa je pametovat, kako ima tista MILFica dobre gene, s čipsom v roki pred TVjem. Da se tista MILFica vsak dan 1 uro giblje in pazi na prehrano, ni pomembno.

Fehtanje za fotke Petre iz Zgornjega Bukovžlaka. :fredi:
Sploh nisem trdil da imajo vse s prekomerno težo težave s ščitnico, navedel sem samo en primer, kot opozorilo, tudi tebi, da je zelo kretensko, da ne rečem še kaj več, označevat človeka z žaljivkami, če ne poznaš zdravstvenih okoliščin. Glej, ne morem si kaj, ampak takšno etiketiranje mi dvigne pokrov.

Pa še zdaj pa res čisto za konec, večina, ki nimajo izklesanih teles, poznam da so izjemno dobre mame, gospodinje in žene. Ajd, čao.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.897
9.573
113
Sploh nisem trdil da imajo vse s prekomerno težo težave s ščitnico, navedel sem samo en primer, kot opozorilo, tudi tebi, da je zelo kretensko, da ne rečem še kaj več, označevat človeka z žaljivkami, če ne poznaš zdravstvenih okoliščin. Glej, ne morem si kaj, ampak takšno etiketiranje mi dvigne pokrov.

Pa še zdaj pa res čisto za konec, večina, ki nimajo izklesanih teles, poznam da so izjemno dobre mame, gospodinje in žene. Ajd, čao.
Kakšnimi žaljivkami? A napišeš, kje sem kakšno žaljivko napisal? In sem ti napisal, da se strinjam, da obstajajo IZJEME, ki imajo zdravstvene težave. IZJEME. Ne boš me pa prepričal, da imajo vse močnejše ženske/moški zdravstvene težave.

Ob tem je pa zanimivo, kako v naslednjem stavku insinuiraš, da MILFice pa niso dobre mame, žene, gospodinje. Ob tem, da po mojem mišljenu to ni povezano med sabo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85 in jello

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.808
-1.104
113
145 km SZ od Opatije
Ne dej plis ne. Prid nazaj po novem letu spet vprašat.
Si zadel "žebljico na glavico".

Ravno na vsako leto se splača pogledat v to témo, ker drugače kje bolj kot ne tema ...
Pa prosim če lahko kdo odgovori sajkek -u, ker je vprašanje smiselno zastavljeno.

Hvala.

Pa še ena slikca "od maše". RKC mi več od tega ne pusti objavit, sorči

host.PNG
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Borg

ales85

Guru
9. nov 2007
3.596
1.211
113
Sploh nisem trdil da imajo vse s prekomerno težo težave s ščitnico, navedel sem samo en primer, kot opozorilo, tudi tebi, da je zelo kretensko, da ne rečem še kaj več, označevat človeka z žaljivkami, če ne poznaš zdravstvenih okoliščin. Glej, ne morem si kaj, ampak takšno etiketiranje mi dvigne pokrov.

Pa še zdaj pa res čisto za konec, večina, ki nimajo izklesanih teles, poznam da so izjemno dobre mame, gospodinje in žene. Ajd, čao.
Jaz sem pa tudi ze napisal, da se da to uravnavati. Kdor ima pac zeljo. Sicer pa se mi "bajsi" ne zdi zaljivka. Ce je, potem je "suhec" tudi zaljivka.

Telo sploh ne rabi biti izklesano, da je lepo in postavmo. In defenitino taksno telo ne izkljucuje hkrati biti dobra mama/gospodinja/zena/ljubica. Vsaj v mojem krogu je tako.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
35.011
10.412
113
še pomnite tovariši, ko so se pojavili prvi videi dd, pa smo deabatirali da gre za klasično AW kurvetino. fsekana mladina pa v centre po avtograme. ooo kako se nismo motili.
Gucci.... smeh.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.069
3.819
113
Kar jeba ja, učinek pa isti kot če na ladi nivi pokriješ značko. Vsak misli da gleda najmanj urusa.