nakup sup-a

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
reševanje reklamacije brez problema izgleda nekako takole. Stranka pokliče, da ji je počil sup, da je na Korčuli ali kjer koli drugje na Slo ali Cro obali in naslednji delovni dan ima drug nov sup. Vse preostalo je kr neki, ker ziher si ne želiš cel dopust poslusat otroka ki joka zaradi počenega supa.
Lepo pohvalno. Vendar tukaj je govora o supu za 270 eur :)
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Tisti ki kupjo sup v Lidlu, Mimovrste, ..... jokajo tud v Izoli ne samo Grčiji.

Pri nas na ta način menjamo supe ki so 400€ tistih ki so 1000 in več ni potrebno ;)
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Že nekaj časa iščem sup, ranga red paddle sport 11,3, pa se mi zdi to tako predrago. Lani sem že scagal in potem nabavil F2 ride 11,5, pa nisem prav zadovoljen z njim. Kako čimceneje kupit tak sup? Pri nas? Tujina? NE dam pa jurja zanj! Ali je kaka varianta da se tak sup nabavi brez pumpe, ki jo že imam?
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Katerga Sporta si gledal 11'3" x 32" ali ozjega?

Tole je po obnašanju zelo podobna zadeva, dvoplasten fusion lahko ga pumpas do 25, ni 0a nobene potrebe.

Če pa želiš širšo stabilnejšo desko Je pa tole, pri SB je fusion standard že od 2016. Od lani pa imajo še varjene robove in ne lepljene kot preostale znamke.

Un Sport je itak kar nekaj, oglašujejo ga kot neki naprednega je pa AllRound, nos gor, zadi kvadratasto sirok ...


Pumpa, ce je ta ki jo imas ta od F2 .... kupi v kompletu
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Katerga Sporta si gledal 11'3" x 32" ali ozjega?

Tole je po obnašanju zelo podobna zadeva, dvoplasten fusion lahko ga pumpas do 25, ni 0a nobene potrebe.

Če pa želiš širšo stabilnejšo desko Je pa tole, pri SB je fusion standard že od 2016. Od lani pa imajo še varjene robove in ne lepljene kot preostale znamke.

Un Sport je itak kar nekaj, oglašujejo ga kot neki naprednega je pa AllRound, nos gor, zadi kvadratasto sirok ...


Pumpa, ce je ta ki jo imas ta od F2 .... kupi v kompletu

Imam Red Paddle Titan pumpo, zanima me, če je pri Red Paddle supih te možno kupit kako drugače kot v kompletu s pumpo.
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Glej, ce ne das jurja za sup potem ne išči Reda sup ki ima ceno 1200 pač v nobeni izvedbi in nikjer ne bo 600€
Vzam Sharka 11.8 in gas
Kaj te moti pri F2?
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Glej, ce ne das jurja za sup potem ne išči Reda sup ki ima ceno 1200 pač v nobeni izvedbi in nikjer ne bo 600€
Vzam Sharka 11.8 in gas
Kaj te moti pri F2?

Na F2 pumpi mi je že prvi teden uporabe odpoveadal manometer, priloženo veslo je bilo samo za v smeti, torba je slabe kvalitete da se na nekaterih delih visi skozi. Ostane le še deska in pribor za popravilo. Deska je še kolikortoliko OK, vendar se sme polnit le do 13 psi.
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Ja glej, F2 je pač nizkocenovec in za 400€ dobis to kar imas, in ja pri F2 deske so OK vse preostalo,kar pride poleg, pa je najceneje na trgu, tako kot pri vseh drugih nizkocenovcih.
13 psi, na teh ki jih imamo mi je povsod napisano 15psi, jaz jih imam pumpane na 18
 
Nazadnje urejeno:

Ted

Guru
8. sep 2007
1.683
576
113
Že nekaj časa iščem sup, ranga red paddle sport 11,3, pa se mi zdi to tako predrago. Lani sem že scagal in potem nabavil F2 ride 11,5, pa nisem prav zadovoljen z njim. Kako čimceneje kupit tak sup? Pri nas? Tujina? NE dam pa jurja zanj! Ali je kaka varianta da se tak sup nabavi brez pumpe, ki jo že imam?

Prebral sem nekaj testov in za zmerno ceno ) so zelo pohvalili napihljiv Bluefin Sup. Kako ga kupiti v Sloveniji in po kakšni ceni je pa drugo vprašanje - je pa na voljo na nemškem Amazonu (600 eur), ni nujno da ga tudi dostavijo :).

Sam sem na koncu šel v Lidl, odločitev je bila prava že zato, ker še vedno nisem našel časa da ga stestiram. Stvar ki je ne rabiš oz. zanjo nimaš časa je vedno največji strošek...
 

gig

Pripravnik
7. apr 2009
676
11
18
Prebral sem nekaj testov in za zmerno ceno ) so zelo pohvalili napihljiv Bluefin Sup. Kako ga kupiti v Sloveniji in po kakšni ceni je pa drugo vprašanje - je pa na voljo na nemškem Amazonu (600 eur), ni nujno da ga tudi dostavijo :).

Sam sem na koncu šel v Lidl, odločitev je bila prava že zato, ker še vedno nisem našel časa da ga stestiram. Stvar ki je ne rabiš oz. zanjo nimaš časa je vedno največji strošek...

Ja, ti supi so zanimivi!
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Kokr so mi supi smesni in ne dam 100 eur zanj, so poprodajne storitve Grestr uporabnika na nivoju amerike v primerjavi z balkanom pri nas!
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Še moja izkušnja: kupil tisti iSup 300 iz Intersporta. Ne morem ga primerjat z nobenim drugim supom kot s tistim iz Hoferja, sam razlike nisem opazil.
Mojih 85kg brez težav pelje, tudi še enega froca zraven in se nič ne zvija, itd. Kar me najbolj moti je tista ''guma'' na kateri stojiš, ki je narezana in dejansko se ti stopalo ne premakne tudi za malo, ampak me začnejo pa bolet. Verjetno nisem še navajen, ni pa to nek hud minus.
Sem kupil dodatno še sedež za vesljanje, ki je sicer ok, ampak bistveno raje kar supam, ker v tem primeru dela celo telo in to mi je res top. Kolikor sta si ga želela froca, ga sedaj zelo malo uporabljata, sam sem bil pa dokaj skeptičen, sem pa skoraj stalno na njem in mi je res dobra vadba.
Testirano na jezeru tudi z manjšim vetrom, na morju ga še nisem testiral.
Zaenkrat mi ni žal, bomo pa videli koliko bo ta čip shit roba zdržala. Zaenkrat nimam pripomb.
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.106
916
113
Emona / Carnium