Nakup karte "naprej"

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Citat:
Uporabnik Ateis pravi:
iz kje majo Emirati akcijo v Bankok? Jst se pripravljam na Azijo, pa bi mogoče kr v Bankoku začel.

lp

za kater termin pa gledaš?

Jst ponavadi iščem preko edreams.com

Ravno zdaj iščem karto do Manile (Filipini) in potem domov iz Kuale Lumpurja za nekje aprila-maja pa sem najcenejšo karto našel za okoli 682eur, leti pa se z Emirates iz Benetk.
Samo na njihovi strani od Emirates je pa cena višja za to isto karto
crazy1.gif



Mi lahko še kdo drug kaj svetuje?
 

pablohasan

Fizikalc
18. avg 2007
1.104
3
38
poglejte na momondo.com
splača se iskati tudi iz benetk.

jaz sem lani junija dobil benetke - frankfurt - singapur za 500, pol pa še airasia 130 singapur bali.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
ali obstajajo kakšni discount kode oziroma kuponi za edreams in te ostale strani za iskanje letalskih kart?


Ali se da mogoče plačevati s PayPalom te letalske karte? Expedia, edreams, orbitz... ?
 
Nazadnje urejeno:

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Eno vprašanje za letalske strokovnjake, poznamo Aer Lingus? Kaj je to za ena družba? Namreč marca bi mogel do Dublina za nekaj dni pa mi je najboljšo opcijo našlo z Aer Lingusom ki vozi iz Dunaja. Cena za povraten let z vsemi taxami je cca. 140-145€ kar se mi zdi relativno ugodno. Zanesljiv prevoznik in ali je še kakšna bližja ugodna opcija iz Maribora (namreč iskalnik mi ni našel nič pametnega za letališče Graz ter Klagenfurt). TnX
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Ne ne, iskal sem preko http://www.belmondo.si/letalske-karte kot je nekdo nekje v tej temi predlagal in sem poskusil vse živo, Graz - Dublin, Klagenfurt - Dublin in mi je ven metalo samo prevoznika Lufthansa, cena pa od 550€ naprej (bolan). Hujše kot da bi šel na Tajsko...