Nakup karte "naprej"

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Hakelc je samo, da viza za Dubaj stane kakih 80 evrov, se mi zdi, pa še zaprosit moraš zanjo prej, ker izven Schengena le-ta ne obstaja.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Citat:
Uporabnik shift pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Aha super, gledam edino da nekateri ki so par €urov ceneje imajo eno butasto zadevo in sicer da v Dubaju čakaš po 8-10 ur na prestop. Raje dam 100€ več za karto kot pa da se tam 10 ur pacam... ven iz letališča najbrž ne smeš v tem času? Lp

zmaga.gif

raje 100€ več pa na direktnga če je šansa.ker v dubaju ne smeš ven(rabiš vizo)poleg tega pa če samolet traja 14 ur ti preseda čakat 10 ur na letalo.poglej malo qatar airlines jst sm z njimi letel in so špica.drugače pa direkt leti china air iz amsterdama.vem da je bila varijanta 650€ iz pučnika do schiphola z adrio 1 in pol čakanja ter z china airom direkt v bkk

Qatar se tak pogosto pojavlja kot prevoznik ja, zasledil sem tudi nek Egyp Air al nekak takega, skratka nek Egiptovski prevoznik! A poznamo to? Dobro, slabo? Stoji pa mislim da je v Kajru! Sicer pa nam bi bil najbolj optimalen let iz Ljubljane ali Graza (Mariborčani). Raje da vsak npr. par 10€ za karto več in se ni treba v Minhen fijakat in potem nekoga zopet prosit da pride po tebe če že ne greš z avtom... Sicer pa se strinjam z malcomom, če ne bi bila potrebna viza bi mi tudi 10 ur koristno porabili v Dubaju... vendar... smo jebana družba pjancev tako da čist možno da bi avjon naprej zamudili tako da boljše da nas ne spustijo iz airporta
hysterical-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Citat:
Uporabnik grenivka pravi:
Poglej malo po njihovi strani. Azijo imajo kar poceni. Meni naračuna od 25.02. do 25.3. 450 evrov za let venice-bkk
smile-1.gif
Najlepša hvala. Ravno sem nabavil ta termin, sicer za 500 s taksami vred, kar je še vedno zelo poceni. Ni bilo v planu, ampak ti se lahko spreminjajo.
cheer.gif


Ni ravno direktiva, a v Dubaju ti kot potniku Emiratov pripada zastonj obrok, če imaš postanek daljši od 4 ure (upam, da to še velja, ker tega ne oglašujejo na svojih straneh). Pa ležalnike imajo tudi kar solidne.

Sicer pa kot sem gledal pri drugih, direktni leti so bolj v rangu nad 800 €, pri prestopanjih pa nikjer ni cenovno ugodne ideale.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Kaj mi lahko kgo pomaga z iskanjem letalske karte. Iscem nekaj ugodnega za 2 osebi iz benetk v Bangkok. Enkrat zacetek marca, za max.18 dni.Sem nasel nekaj na Emirates ampak mi je malo cudno tole...

VE-BKK.JPG


Kaj to pol cakas 23 ur na naslednji let?

LP
 
Nazadnje urejeno:

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.792
273
83
Največja slovenska vas
@MX: Pojdi pogledat na STA-Lj, meni so zrihtali karto do Jakarte (iz Benetk) za 480€. Imajo dosti ugodne akcije, predvsem za mlade do 26let. Od Jakarte do Denpasarja pa tut ni več kt 50€. Poglej tudi direkt na strani od Emirater,Qatar in Ethiad airlines. Moje izkušnje so, da se da dobiti karte najugodneje cca. 2meseca pred letom (mogoče ima kdo drug drugačne izkušnje).
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Poglej malo nižje, ko imaš let s prestopom v Hongkongu. Sicer je tudi nekaj čakanja (2x), ampak si vseeno 10 ur prej na cilju.
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ja saj pol sem gledal tudi nize in videl tudi druge variante
smile-1.gif
Zaenkrat nisem nasel ugodne cene s samo enim postankom tako da iscem naprej. Koliksna je cena vize za HK? Bi mogoce izkoristil cas v HKju za nakup kake foto opreme.

LP
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
ksz...

Nova destinacija v igri za letos, Kuala Lumpur in Singapur. Trenutno so karte nekje po 650 s Qatarjem iz Marco Polota. Naj pogledam še kje oz. počakam še kaj ali je načeloma to to, kar se tiče cene?
 
Nazadnje urejeno:

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
tudi jaz čakam za SIngapur. Kuala je bila pred cca 2 tednoma 520 EUR iz Budimpešte ( Egyptair). Mislim, da bo potrebno za res ugodne karte ( okrog ali pod 500 EUR) še malo počakat.
 
Nazadnje urejeno:

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
Ja, samo meni bi ustrezalo europa (kjerkoli v slo oz. okoli) -> singapur in potem povratek iz Kuala Lumpurja... In če gledam direkt na Egyptair je cca. 300 eur dražje za 2 karti s tem, da se tudi več čaka med leti..
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
če vzameš takšno karto (EU-Singapur in nazaj Kuala-EU) te pride bistveno dražje. Rajši vzami povratno do Kuale ( so cenejše, kot do Singapurja). Za prevoz do Singapurja pa izberi kakšen nizkocenovnik ( Air Asia leti za cca 40 EUR, lahko tudi ceneje), ali pa avtobus. Avtobusi so nadstandardni, mislim, da imajo samo 27 sedežev, tako da je res udobno - še bolj kot na letalih nizkocenovnikov. Vožnja pa traja cca 6 ur. http://www.busonlineticket.com/
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
sergio: si zamudil, emirati so imeli iz marco polota za kuala lumpur pod 500 €. Samo je bilo treba kupit do 9. januarja. Z temi novoletnimi popusti so imeli take cene, da to ni res. Sedaj boš težko dobil za takšno ceno, mogoče če se res kaj drastičnega zgodi.
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
airasia leti poceni v kualalumpur.osebni bi dal 650€ in letel z qatarci.dobr entrtajment(lcd z filmi,glasbo,igrami...) in postrežba na nivoju(beri vse free edino šampanjca)
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
Trenutno mi je benetke - Singapur in KL - benetke ista cena kot če grem Benetke - KL - Benetke.. (zdi se mi da je razlike 10 ali 15 eur pri skupni ceni za 2 karti).
Potem bom pomoje vzel kar pri Qatarju enkrat v naslednjih dneh.

Škoda pa za novoletne akcije, sploh nisem razmišljal oz. vedel, da so kaki popusti za novo leto...
frown-1.gif
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Emirati so imeli letos, res noro akcijo skoraj za celo azijo. Jakarta je bila tudi pod 500, očitno hočejo določeno število kart prodati vnaprej, da imajo potem zapolnjene lete.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
ksz.

A kdo ve, če se da online pri qatarju rezervirat (doplačat) za tiste sedeže, kjer je več prostora za noge? Ker ne najdem na njihovi strani...