Nakup karte "naprej"

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Odvisno kam greš. Jaz sem kupil karto 6 mesecev prej po precej zmerni ceni (800 evrov za dva enosmerna leta za Evropejce precej neobičajne destinacije). 3 mesece kasneje so bile cca 50 % dražje, nekaj tednov pred odhodom so bile cene skoraj dvakrat višje kot sem plačal zanjo.
Kaki last-mninute čarterji se pa verjetno splačajo.
 

sole

Fizikalc
20. jul 2007
1.452
24
38
sam imam že rezervirane karte od novembra za avgust
cool-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Ne odpre.


Letel bi z Minhna (ali insbruck) za Bali, enkrat v juliju in nazaj enkrat v avgustu, lahko tut septembru. Nerabim direktnega, le vrnil se bi rad v Minhen (ali insbruck), pa mi noče odpret.
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.265
794
113
iz kje majo Emirati akcijo v Bankok? Jst se pripravljam na Azijo, pa bi mogoče kr v Bankoku začel.

lp
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Poglej malo po njihovi strani. Azijo imajo kar poceni. Meni naračuna od 25.02. do 25.3. 450 evrov za let venice-bkk
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Ker je že ravno odprta tema... Kakšne pa so najnižje cene za povratne karte München - Bangkok? Tam v jan-feb mi je našlo kar nekaj ponudbo za 600€? Poceni? Drago? Srednje?
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ker je že ravno odprta tema... Kakšne pa so najnižje cene za povratne karte München - Bangkok? Tam v jan-feb mi je našlo kar nekaj ponudbo za 600€? Poceni? Drago? Srednje?

najcenejše so tm 480€ pod to je zlo težko dobit.srednja varjanta so tm 550-650€
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.378
2.415
113
Aha super, gledam edino da nekateri ki so par €urov ceneje imajo eno butasto zadevo in sicer da v Dubaju čakaš po 8-10 ur na prestop. Raje dam 100€ več za karto kot pa da se tam 10 ur pacam... ven iz letališča najbrž ne smeš v tem času? Lp
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.861
2.245
113
za šankom
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Aha super, gledam edino da nekateri ki so par €urov ceneje imajo eno butasto zadevo in sicer da v Dubaju čakaš po 8-10 ur na prestop. Raje dam 100€ več za karto kot pa da se tam 10 ur pacam... ven iz letališča najbrž ne smeš v tem času? Lp

zmaga.gif

raje 100€ več pa na direktnga če je šansa.ker v dubaju ne smeš ven(rabiš vizo)poleg tega pa če samolet traja 14 ur ti preseda čakat 10 ur na letalo.poglej malo qatar airlines jst sm z njimi letel in so špica.drugače pa direkt leti china air iz amsterdama.vem da je bila varijanta 650€ iz pučnika do schiphola z adrio 1 in pol čakanja ter z china airom direkt v bkk
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
4
36
40
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Aha super, gledam edino da nekateri ki so par €urov ceneje imajo eno butasto zadevo in sicer da v Dubaju čakaš po 8-10 ur na prestop. Raje dam 100€ več za karto kot pa da se tam 10 ur pacam... ven iz letališča najbrž ne smeš v tem času? Lp

10 ur nekje bit je meni blo zakon, v Atlanti sem bil 12, sedeš v taksi, poveš da imaš pol dneva fraj in da bi rad koristno zabil ta čas,
model te cukne downtown in ga chillaš, dve uri pred odhodom letala sedeš spet v taksi in to je to skoraj đabe izlet po random mestu,
raje tistih 100e tako zapravim kot pa za karto. Drugo je edino, če prestapljaš kot butl, prideš na letališče in letiš na gejt ki je na drugem
koncu in to recimo 3-4 letala, pa še tu raje prišparam stotko, pa jo na končni destinaciji poženem za karkoli že željeno. V bankoku so to
tri tajke več recimo.


Jaz imam finančno politiko isto vsako potovanje; čim ceneje tja prit, tam čimceneje spat, da lahko tam poženem ves ta denar več ki bi ga sicer sprašil za prevoz in spanje. Dok je čisto in ni ščurkov je za mene vrhunska soba, pa čeprav je razgled za qrac. Pa makar do floride
prestopim 8 letal.

Z NZ do Brnika sem prestopil 7 letal, tri samo na NZ
smile-1.gif
Ko sem adnjič prestapljal v bernu, sem si rekel: mater sej že lahko grem peš domov.