Nakup iz tujine

Aleksman71

Zelenc'
23. dec 2008
7
0
1
Čeprav ima garmin mednarodno garancijo me zanima ali velja garancija pri nas(torej ali ga servis v sloveniji sprejme na podlagi garancije,ali je edina rešitev pošiljanje nazaj v UK) ,saj so cene sedaj ko je funt padel,zelo mamljive.Za primer nüvi 265W pri nas stane okoli 255€, pri njih skupaj s poštnino 176.960 €,pri dražjih modelih je še večja razlika, saj je Nuvi 765T pri nas okoli 395€ pri njih 263€ ...
 

janezpesec

Pripravnik
6. jan 2008
487
0
16
Za cestne navigacije ne vem, je pa kolega imel neko drugo Garminovo napravo in je moral poslati v Anglijo.
 

zacetnik123

Zelenc'
28. dec 2008
4
0
1
Ce ni skrivnost bi bilo zanimivo, kje v tujini se da kupiti ceneje? Lahko podas mogoce povezavo na UK stran

LP
 

zacetnik123

Zelenc'
28. dec 2008
4
0
1
hvala za info, pride marsikdaj prav, ker sem tudi jaz na tem da se bom v anslednjih mesecih odlocil za neko tako napravco.

lp
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Edino kar je, če se naprava pokvari, si nekaj časa brez nje, ker jo pošlješ nazaj po pošti, poštnina za Nemlijo pa pride npr. 5 EUR.
Ravno včeraj sem spet videl roparsko ceno za model Oregon 300 v bigbangu, ki znaša 449 EUR.

V UK pa imaš boljši model 400 že za 300 EUR + ptt...

Saj pravim, preberite si članek v Monitorju. Res ne mislim plačevat lakomnežem v SLoveniji.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
dejte nehat s roparskimi cenami, take daje dobavitelj in konec debate...marže so iste.

dokler vam dela je vse ok.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mislim, da je prav, da na to opozarjamo, če je zadeva pri nas 50% dražja.
In tudi ko zadeva ne dela gre še vedno skozi. Kot sem napisal stane poštnina do Nemčije 5 EUR, enako stane najbrž tudi bencin do prvega servisa, če si v malo bolj odročnem kraju Slovenije.

Cena je roparska, ti pa si misli kar si hočeš
smile-1.gif


Kupca pa res ne zanimajo problemi prodajalca, ampak kje bo ceneje kupil. Pa btw. tu ne gre za poceni in ceneno kitajsko robo, ampak Garmina.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
Seveda ja, znesite se nad GEOSETom pa nad raznimi MERKATORJI, TUŠI, ŠPARI...

ko gre bencin gor se podraži hrana.
ko gre bencin gor cena ostane ista

PA NIČ JE JOKATE......dvoličen narod, nimaš kej.
 

zacetnik123

Zelenc'
28. dec 2008
4
0
1
Ce je kupljeno v EU, velja evropska garancija, marsikaj sem kupil ze tako po celi evropi in celo iz celega sveta, ravno zaradi tega ker nasi trgovci pretiravajo z ceno, verjetno pa tudi ze v sosednji avstriji se da dobiti bolj ugodno marsikatero zadevo
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Vceraj sem v mediamarktu videl ceno za nuvi 205 z alpsko regijo, cena 99 eur, zdaj iscem cene pri nas in vse so 129 eur+. Nuvija 205w niso imeli, ampak ne dvomim, da bi bil tudi za 20-30 eur cenejsi, kot pri nas in bi ga vzel.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Pa si sploh prišel do MediaMarkta
smile-1.gif
Ker sem bil slucajno gori (Graz), pa so čakali že na avtocesti...
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.732
790
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik Aleksman71 pravi:
Čeprav ima garmin mednarodno garancijo me zanima ali velja garancija pri nas(torej ali ga servis v sloveniji sprejme na podlagi garancije,ali je edina rešitev pošiljanje nazaj v UK) ,saj so cene sedaj ko je funt padel,zelo mamljive.Za primer nüvi 265W pri nas stane okoli 255€, pri njih skupaj s poštnino 176.960 €,pri dražjih modelih je še večja razlika, saj je Nuvi 765T pri nas okoli 395€ pri njih 263€ ...

NI res. Tu si poglej KLIK