Omenu si še hladilnik med vožnjo, to pomen še dodatnih 7-8A .... 20A DC DC je pol no-go.
Lohk nardiš čist češko varianto in vtakneš not en pocen švoh inverter in gor tist tvoj 4A polnilc.
Je češk, ampak boš pa s polnenjem + hladilnik tam nek na 15A, kar bi še moral bit ok.
Al pa se nehaš obremenjevat, pa filaš, ko maš na voljo 220V, kar je verjetno bol kot ne povsod.