Murter Hrvaska

mayk

Pripravnik
7. nov 2007
261
0
16
44
Bi sel mogoce letos na Murter na dopust pa me zanima ce je ze kdo bil tam?
Kako je kaj (plaze, mesto, ...)?
 

jmarkoos

Pripravnik
21. apr 2011
98
0
6
kupto.si
Bil Murter in Tjesno, ampak že dolgooo nazaj, tako da bi bile moje informacije zavajujoče. Imam pa prijatelje, ki so bili pred kratkim in so se kar pohvalili.
 

Maci

Fizikalc
18. jan 2010
2.989
0
36
Sem bila kakšnih 5 dni, spotoma smo se ustavili, sicer z namenom, da ostanemo vsaj teden, ampak smo šli naprej.

Mnogi ga hvalijo, meni osebno pa ni bil na splošno preveč všeč. Se ne spomnim več dobro, ker je bilo to že kar nekaj let nazaj.
Vem, da je bila edina plaža ki smo jo šli pogledat majhna in nabito polna, vem da naj bi imeli tudi eno plažo kjer ima vsak s seboj hišnega ljubljenčka... tako smo te dni raje izkoristili za potapljanje na Kornatih.
Jedli smo v ene dveh različnih restavracijah pa bi bilo bolje če bi kuhali v app.

Sem videla že veliko lepših/boljših destinacij kot je Murter ali pa ga imam samo jaz v taki luči.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
467716-post_slo.gif


Kakor si napisala!

Tudi jaz sem bil enkrat tam in iskal vse lepote, ki so jih opevali pa jih kar ni bilo. Edini, ki sem ga res zastopil zakaj hodi na Murter je bil kolega, ki se je z čolnom vozil na otoke in je praktično samo spal v kempu.
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
To je bistvo murtera mi smo v Hramini vsako leto in je noro vijugat med otoki uhhh me kr trga komaj čakam še 6 dni.......
 

Gavran

direktor!
22. jul 2007
9.034
4.948
113
Nuku`Alofa
Bil tam - eno popoldne. Btw, mesto se imenuje Tisno - in ime je pravo - vse je lepo, ampak stisnjeno. Ni prostora...
 

creing

Zelenc'
23. apr 2011
6
0
1
Bil si v Tisnem in ne v Murteru, otok Murter je kr lep odvisno v katerem delu si ali si mestu Murter al kjer pač si.
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.470
1.043
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Dik pravi:
Brez čolna na Murterju znoriš.
Resno!

No, sem bil 3x že na murterju, pa nikoli nisem znorel, pa nimam čolna
wink-1.gif


Meni odtehta kristalno čista voda, je otok, zakaterega ne rabiš trajekta, kampi so manjši, bolj družinski, je čisto....

Letos moram šotor spet kupit, bomo šli kak vikend pogledat :D
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Sem bil za velikonočne praznike doli in bom dopust preživel letos tam. V mestu Murter, v apartmaju. Če je apartma 50m od morja to še nič ne pomeni...
smile-1.gif

Plaže so vse na zunanjo stran otoka, dosegljive z avtom... V 5 dneh (prvi in zadnji dan ne štejem) se bomo zapeljali vsakič na drugo plažo... (Slanica, Čigurije, Podrška, Jezera, Jezera-Lovišča...). Meni odgovarja mir, kateri se obeta. Lastnik apartmaja ponuja pridelke, olje, žar... T-Mobile ima HSDPA signal... Tako da bomo že...