MP4 predvajalniki

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Zanimajo me tile predvajalniki MP4. Je že kdo kupil kakšnega preko Ebay-a, da ga lahko priporoča?
Ker naj bi bili namreč v obtoku predvajalniki tudi s samo 512MB spomina in shekani na 2-4-8GB.

Zanima me tudi, ali imajo ti predvajalniki vgrajen tudi zvočnik, ali je edina možnost poslušanja preko slušalk?
 

wacko

Fizikalc
18. jul 2007
5.450
0
36
Težko boš dobil prenosne mp4 predvajanike, ki bi imeli vgrajen zvočnik, pa tudi glih uporabno se mi ne zdi to pretirano, ker je zvok bolj v falusu kot ne...

En dejavnik si pozabu oment... cena...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
22 EUR, toliko da gre čez brez carine
smirk-1.gif
.
Kolikor sem gledal cene bi dobil kakšnega z 2 GB memorije.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
A mi lahko poveš, kako je s tem shejkanjem?
Ker sem pred leti kupil takrat 4 GB, zdaj mi je pa ostalo le še 2 GB?

No, v uteho mi je bilo le to, da sem za 4 GB plačal enako, kot če bi za 2 GB (samo prodajalec je bolj mastno služil na ta račun).

Hvala za odgovor!

Noker
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Žal ti ne morem nič več povedati. Vem le to, da se to dogaja in vidiš kao več prostora, čeprav dejansko lahko gor spraviš le dejansko kapaciteto. Poleg tega so te kartice precej nestabilne in se podatki radi ''pokvarijo''.
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Če vgrajujejo spomin s čipi, potem verjetno v verzije z manj RAMa vgradijo slabotnejši čip.
Lahko pa v vse škatlice vgrajujejo iste čipe in tisti ki ne prestanejo testiranja se prodajajo kot manj zmogljivi (imajo onemogočen RAM). V tem primeru se da to omejitev zaobiti, koliko pa je to stabilno...
 

mare92

Pripravnik
17. avg 2007
941
0
16
Ljubljana
Pozor na ponarejene USB-ključe

Ponarejeni USB-ključi se vse bolj množično pojavljajo v redni prodaji!
Čeprav so osebni dohodki večine slovenskih računalničarjev relativno nizki, smo se nekako navadili, da na spletu ne kupujemo cenovno ugodnih USB-ključev od nam manj znanih proizvajalcev. V številnih primerih se namreč kupljeno precej razlikuje od oglaševanega in pričakovanega, kar še posebej velja za njihovo kapaciteto. Ponarejeni USB-ključi se operacijskemu sistemu "predstavljajo" z občutno večjo kapaciteto, kot jo v resnici imajo, kar kupci pogosto opazijo šele takrat, ko nanje zapišejo dovolj podatkov. Ker spletna prodaja ponaredkov ne prinaša dovolj dohodkov, so kriminalci pričeli njihove izdelke tržiti tudi v običajnih švicarskih trgovinskih verigah, kot sta Aldi Suisse in Real Deutschland. Tu gre predvsem za ponarejene USB-ključe z oznakama Platinum in Bluemedia, ki jih je relativno težko odkriti, saj je bila tu uporabljena manipulacija pomnilniškega krmilnika. V kolikor ste se mudili po Švici in ste po nesreči kupili omenjena pomnilniška ključa, lahko njihovo realno kapaciteto preverite z brezplačnim programom H2testw podjetja C't.
Povezave
• ftp://ftp.heise.de/pub/ct/ctsi/h2testw_1.0.zip