Ločitev in delitev premoženja

nacek

Majstr
13. okt 2012
2.784
456
83
A potem je tale bolj dec kot car ??

 
  • Wow
Reactions: Car

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.559
6.162
113
Nekateri tukaj takoj veste, da so vse ženske kur... in priseski, itd.
Tako kot, ko ste zgoraj takoj pljuvali nad Carjevo bivšo, potem se je pa ugotovilo, da je ODKUPILA bratov delež. Jeb.. ne in so se sanje o prisesku podrle.
Sicer tudi jaz pravim, da v veliki večini ženska že ima novega jebača, ko pusti nekoga, ampak vseeno je za obtoževanje fajn imeti vse informacije o konkretnem primeru, ne takoj ejakulirat na prvo žogo in na podlagi skromnega dela informacij.

Mislim da ni nihče napisal, da je ženska kurrba ali kaj podobnega.
Vedno obstaja tehten razlog, da ženska zapusti moškega in ta razlog je ponavadi drug moški.
Zakaj bi žena zapustila Car-ja, če je reinkarniran Jezus.
Glede na tvoje pisanje pa sem dobil občutek, da se te je to nekako preveč dotaknilo. Izgleda da si v podobnem sranju, pa si žal sam sebi nočeš priznati...
Si tudi ti oh in sploh super, ampak te ne zasluži?
Ženska domišljija in hinavščina nima meje. Pa brez zamere.
 

AndrejEnej

Guru
13. okt 2016
3.705
-484
113
145 km SZ od Opatije
Pol pa se bo Car razjezil...
Čaki, kot jaz razumem, se vidva s Carjem poznata. Ampak on pravi, da je ona še samska, ti pa, da ni več ... pol je edino logično, da si ti tista "liana", ki jo je zagrabila bivša Carjeva "opica"?

Pa še mal bolj resno: po navadi je tako, da dokler zgodbe ne poznaš v detajle, je težko kaj sodit. Še potem ne vedno. Če bi bilo tako enostavno, ne bi potrebovali sodišč in podobnih instanc.

Mene osebno je pri vsem tem zmotil le stavek "si predober zame". Ziher bo to. Enkrat je ena rekla, da me zapušča, ker je zaljubljena vame. A res? LOL
Je bilo pa res, da je bila poročena, jaz pa ne ... mogoče je bilo kaj na tem :evil: Je bila neka Ana iz Trebnjega, slike pa ŽAL nimam, niti oblečene :fredi:

p.s. ampak se mi še danes kolca po njej, priznam :srce:
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Mislim da ni nihče napisal, da je ženska kurrba ali kaj podobnega.
Vedno obstaja tehten razlog, da ženska zapusti moškega in ta razlog je ponavadi drug moški.
Zakaj bi žena zapustila Car-ja, če je reinkarniran Jezus.
Ženska domišljija in hinavščina nima meje. Pa brez zamere.
To vse razumem in sem celo sam napisal, da tudi jaz mislim, da večina žensk prej dobi novega, kot pa pusti trenutnega.
Ampak v tem konkretnem primeru pač tega ne vemo in dejstvo je, da je bila toliko poštena in mu je povedala, da je konec. To se mi zdi čisto korektno, če ne gre, pač ne gre, razlog zadaj niti ni toliko pomemben, čeprav verjamem, da je moškemu lažje, če ne reče ravno, sorry me Joža bolje seksa ;).
In izgleda, da sta s Carjem to zaključila in šla oba naprej.
Kakorkoli, nekaj soli pri tem je treba imeti v glavi. Verjamem pa, da je po netu lažje bljuvat svoje predsodke, kot pa nekomu direkt v obraz.
Glede na tvoje pisanje pa sem dobil občutek, da se te je to nekako preveč dotaknilo. Izgleda da si v podobnem sranju, pa si žal sam sebi nočeš priznati...
Si tudi ti oh in sploh super, ampak te ne zasluži?
Ne bo držalo. Jaz imam z mojo drugačne probleme :). Ali pa ona z mano, kakor gledaš :).
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Prav zanimivo se berejo vaše objave, me precej zabava vse skupaj.
No, dejstvo je, da je samska in da ni bilo drugega, pač ženska glava, kdo bi to razumel. Btw., se ne tolažim s tem ali si sam lažem, tako pač je bilo in je, mi je pa precej vseeno. Zdaj si celo želim, da si najde koga, mogoče po možnosti s svojo hišo... :cool:
Kolikor pa sem razumel, ji lahko mirne vesti zaračunam neko uporabnino oz. najemnino? Ali pa bo ona nosila vse stroške popravil v zameno, da živi tam.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.460
9.154
113
Glede na to, da si napisal, da se razumeta in imata ok odnos, se usedita skupaj, predstavi ji svoj pogled in se pač zmenita nekaj, kar bo obema ustrezalo.
Jaz ne bi šel v smer popravil, ker to lahko recimo v skrajnem primeru pomeni, da ne bo nič popravljala 10 let, potem pa enkrat spokala šila in kopita in ti zapustila sesuto hišo (beri softijeve dogodivščine).
Zmeni se za neko mesečno uporabnino/karkoli (nisem pravnik), pa fajn bi bilo, da to vržeta tudi na papir in oba podpišeta. Da ne bo v prihodnosti prišlo do kakšnih nesporazumov.
Upam, da tekoče stroške plačuje sama :).