Motoristom neprijazne trgovine!!!

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
...zakaj pa potem zafnane babe spuščajo noter? Lase, kot papiga, tri kile pudra in ostalih barv...
Aja, še povsod sem šel bencin plačat s čelado na glavi, pa brez problema -preklopna je.

Ma odj**ite jih, pa pojdite drugam kupovat... Tako kot sem jaz Hofer pa Lidl...
evil.gif


Ko bodo stranke začele na veliko odhajat, bodo že spremenili pravilnike, ne se bat...
smile-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

lost1

mnz
19. jul 2007
8.433
139
63
Jaz tudi na pumpi ne delam čelade dol,pa se nikol ni blo problema...

Sem pa slisal zgodbo da je šel tip notri plačat in je ženska težila da mu s čelado na glavi ne bo poračunala...ene 3x ji je rekel če lahko plača ali ne, nato je popizdu in ji lepo reku "odjebi pa sama plači" , se vsedu na motor in šu. Motor je bil brez tablc,tko da, bi bilo zanimivo poslušat potem debat med njo in njenim šefom,vsaj glede tega kdo bo plaču
grin1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
jaz dam načeloma čelado dol, če grem plačat benz, jo tud dam dol ko tankam, da se malo nadiha glava...

samo enkrat sem pa pozimi (ker sem mel podkapo in vse gor in pol traja 5 minut da vse skup dam gor) šel na OMVju na celovški s čelado gor, pa sicer ni kompliciral, ampak je rekel, da naj drugič dam dol
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Citat:
Uporabnik lost1 pravi:
tko da, bi bilo zanimivo poslušat potem debat med njo in njenim šefom,vsaj glede tega kdo bo plaču
grin1.gif

Upam, da je mogla ona... Si bo zapomnila komplicirat v bodoče...
evil.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Tudi jaz dam čelado dol, čeprav je preklopna. Ne maram pa, če mi nekdo nekaj predpisuje. Poglejte enkrat na Petrolovih črpalkah. Imajo pri vhodu nalepko, ki prepoveduje vstop s čelado.
 

jaka33

Pripravnik
5. sep 2007
281
0
16
Zaenkrat (tok-tok) mi niso še nikoli težili, zaradi čelade (niti Petrol niti Omv), ker se mi je včasih ne da snemat, ko grem plačat.
Kar se tiče kufra - tudi jaz ga nimam . Motor imam itak samo za nedeljske izlete, in mi ne pade na misel, da bi pokvaril izgled motorja, z nekimi kufri (raje nahrbtnik na hrbet)....
smile-1.gif
)
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tudi čelade je škoda, se frizura pokvari
smile-1.gif

Pravi caffe racer, hehe.
 

bansh28

Fizikalc
24. sep 2009
2.390
2
36
ORGINAL tm
PRAVILNO !!! Katerim bebcem sploh pade kej drugega na misel. Po trgovini se boš šetal z čelado al pa torbo ipd. .... eni ste pa res malo tup tup.
Sigurno kaki omejenci al pa študenteki !
10.gif
 
Nazadnje urejeno:

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
dejansko ne vem ali nekateirm ni jasno, da se tu ne gre za neke kaprice prodajalcev/prodajaln ampak dejansko za varnost?

Kak pa naj prodajalec ve s kakim namenom pridete vi v prodajalno z zakritim obrazom? Nekaj so preklopne celade, kjer dejansko vidis cel obraz, drugo pa so celade, kjer prakticno niti ne vidis obraza.
Verjamem, da jih 99% nima slabih namenov, ampak tisti 1%, ki pa to izkorisca pa lahko naredi dovolj skode za vseh teh 99%.

Vi pa namesto, da bi razumeli prodajalce, da nimajo nic proti vam, ampak proti tistim, ki take stvari izkoriscajo, pa se obnasate kot "hlapen jernej in njegova pravica"...
 

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Ma čelada samo tako izgleda, nevarno. Če bi gledali statistiko je vrjetno več ropov s kapami, pa noben ne teži, da daj kapo dol ko greš v trgovino.
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.851
385
83
Saj se takoj vidi zakaj taka zahteva, tisti bedak ki je okradel prodajalko, ne bi bil tako pogumen brez čelade.
 

jaka33

Pripravnik
5. sep 2007
281
0
16
Aja, sem pozabil omenit, da to velja samo kadar grem plačat tankanje...
Če grem v kakšno drugo trgovini itak dam dol čelado...
 

tado

Fizikalc
15. maj 2008
2.267
1
36
Folk, vtikate se v stvari, ki NISO pomembne. Pomislite malo kdaj zakaj neko pravilo obstaja. Sam bi se lahko razpisal o teh trgovskih [censored]**jah, pa se mi ne da. Trgovci spoštujemo kupce, konec koncev smo oziroma imamo zaradi njih službo (in ne obratno) vendar vse v mejah normale. V trgovinah se pa dogaja marsikaj, čelade in podobne stvari so le nekaj izmed vsega.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Vsem ki niste dojeli o čem se tuki pogovarjamo svetujem preberi temo od začetka in pozorno!

@tratnjak: kakšno varnost imaš v mislih?

@bansh28: kateri del ti ni jasen?

btw tudi caffe racerji so motoristi;-)
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.653
450
83
ahh.. ste malenkostni.... cela država je v k... , vi pa jamrate, ker ne morate čelade in nahrbtika spokat v omarico. Sploh ne vem, zakaj to sabo po trgovinah vlačte. ahaa... da vam kdo ne ukrade.... ampak, potem pa sami izgubite...
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
v mojih časih sem plačeval s čelado, vedno. čez mejo sem šel vedno s čelado..celo skozi cel balkan. na hrvaško pa vedno, brez izjeme. integralka.
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
Mogoče je pa pristop in obnašanje pomembno... Tudi jaz sem vedno brez problemov postrežen na pumpi (v trgovino menda ne bomo hodili s čelado na tintari...), čeprav s čelado na glavi. Če pa že hodiš naokoli kot neki John Wayne ali pa kot da si celo mesto osvobodil, pa s čelado na glavi in rokavicami... potem pa že znaš biti sumljiv.