Motoristom neprijazne trgovine!!!

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Pravkar iz Leclera Ljubljana ker so mi prepovedali vstop z čelado v roki... varnostnica pravi da zaradi varnosti.
13.gif

Čigave
sprasujem se.gif
Ajd adio grem v Spara.
 

Infernus

Fizikalc
8. jun 2008
2.301
5
38
Zadnjič so me iz Leclerca z nahrbnitkom lepo pospremili do omaric. Kakopak sem na poti od blagajne do omarice in torbe izgubil že plačan izdelek, kar sem ugotovil šele doma.
Bedni so
smile-1.gif
Če bi imel namen kaj ukrasti bi to lahko delal z nahrbtnikom ali brez njega...
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
Sam sem z Leclercom že davno opravil, ko me varnostnik ni pustil notri z nahrbtnikom za prenosnik. "Lahko ga pustite v omarici." Ja, sigurno bom prenosnik puščal v omarici, d.ebili zahojeni francoski (varnostnik itak ni nič kriv, ima pač takšna navodila od vodstva).
crazy1.gif
 

panoramic

Fizikalc
20. mar 2010
1.837
0
36
A zdaj naj zaradi ene d.ebilne trgovine nabavljam kufer?
confused-1.gif
Še nikjer drugje ni nikogar motil.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik panoramic pravi:
A zdaj naj zaradi ene d.ebilne trgovine nabavljam kufer?
confused-1.gif
Še nikjer drugje ni nikogar motil.

Na motorju nimaš kufra, ketne itd.? kamor bi lahko odložil čeljad?
evil.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Pa na Petrolu imajo tudi znake, da s čelado na glavi ne smeš plačati goriva. Ok, s sabo pa jo lahko neseš.
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Pa na nobenem Petrolu niso pizdekarili ker sam uletim s čelado na glavi(čelada na preklop) plačam in odpeljem razen v Postojni ko po tankanju takoj odpeljem na parking in šele potem grem plačat...po možnosti prej naročim pijačo
smirk-1.gif
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik panoramic pravi:
Sam sem z Leclercom že davno opravil, ko me varnostnik ni pustil notri z nahrbtnikom za prenosnik. "Lahko ga pustite v omarici." Ja, sigurno bom prenosnik puščal v omarici, d.ebili zahojeni francoski (varnostnik itak ni nič kriv, ima pač takšna navodila od vodstva).
crazy1.gif

Po moje da sem z današnjim dne tudi jaz opravil z temi debilkoti.
 

gasdopodna

Majstr
22. jul 2007
3.702
127
63
Teta varnostnica se je očitno ustrašila, da bi kdo s čelado oropal trgovino. Bi si nekje sredi trgovine jo nataknil in oropal...
cool-1.gif


Ma vedno bolj so zmešani po teh trgovinah...
 

motofrik

Majstr
24. dec 2009
2.949
311
83
tam ko se terc po tori rola
...zakaj pa potem zafnane babe spuščajo noter? Lase, kot papiga, tri kile pudra in ostalih barv...
Aja, še povsod sem šel bencin plačat s čelado na glavi, pa brez problema -preklopna je.
 

Lateral

Fizikalc
31. mar 2008
1.771
33
48
Meni še tudi niso nikjer rekli glede čelade, pa imam integralno. Verjetno če prideš plačat v polni leder opremi, zunaj pa natankan motor, nimaš namena oropat bencinske
smile-1.gif
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.072
4.075
113
Mene je pa varnostnik v Leclercu dobesedno podje*aval.
Pridem do vhoda, reče, da moram dati nahrbtnik v omarico. OK, ga nesem v omarico, pridem nazaj in mi reče, zdaj pa še čelado (sem jo imel v roki).

Sem mu rekel, če me zajebava, da me za vsako stvar posebej pošilja do omarice in nazaj, da ni mogel za vse naenkrat povedati.
 
Nazadnje urejeno:

Tusi

Fizikalc
3. sep 2007
1.234
1
38
Jaz sem imel težavo edino na Danskem na črpalki. Mi je prodajalka rekla, da jo moram dat dol (preklopna). Ko sem plačal grem ven, jo dam spet gor, potem pa še enkrat not, ker sem rabil pisalo, da sem si nekaj zapisal, pa je spet težila.
smile-1.gif


Pri nas zaenkrat še nobenih problemov.

Na Hrvaškem edino rolerje sem mogu snet v rgovini, pa sem jim jih kar na pult dal, da so tam smrdeli. :p
 

ghibli

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
18. sep 2007
2.132
1
38
Citat:
Uporabnik Tusi pravi:
Na Hrvaškem edino rolerje sem mogu snet v rgovini, pa sem jim jih kar na pult dal, da so tam smrdeli. :p

Terorist!!! Napadaš s kemičnim orožjem
hysterical-1.gif
 

Sheriff

Fizikalc
26. jan 2009
1.953
0
36
Kar se tiče E. Leclerca .... no ja.

Vrjeli ali ne niso vsa pravila določili "francozi"
ne-ne-1.gif


Dam vam en butast primer ko so zaposleni morali iti na samo eno blagajno ko so kupovali malico
bonk.gif
)

LP