MotoGP 2012

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Čudno ali ne, dobil je otroka in malo zanemaril treninge + prestop na 1000 ccm pa dobiš rezultat.
Odhod na vrhuncu ni nič novega v športu po mojem mnenju boljše na vrhuncu kot pa to kar dela Schumacher
bonk.gif

Dejstvo je, da je Stoner od svojega 6. leta že na motorju.Starši so se s tem namenom selili po svetu.Dosegel je 2x naslov, dobil družino kaj si lahko še več želi............zakaj ne penzija?
grin1.gif

Bi ga pa tudi sam z veseljem še gledal, ker mi je tudi top rider
zmaga.gif
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
Bolezen sem omenjal zato, ker že novinarju nekateri špekulirajo... Tud tista neznana bolezen pri dučetu, je bla bl za lase privlečena. Govorim seveda, da je bila Stonerju znana, samo povedati ni hotel.

Sicer Stoner že tko ali tko veliko drži zase. Glede, da so mu na hondi ponudil 10 miljonov, se lahko upravičeno vprašaš, zakaj končati kariero....

Se strinjam je top dirkač, z odličnim stilom. Ni mi pa všeč njegovo obnašanje včasih. Still užitek je gledat, kva dela sploh v super počanih posnetkih, k ga krivi v in iz ovinka.

Če primerjaš njega na hondi in Valeta na dučetu, se Vale pele ko penzjonist napram Stonerju. Pa sem čisti navijač Valeta. Zgleda, da resno nima zaupanja v ta motor.
 

krnekejjeto

Fizikalc
20. apr 2012
1.386
0
36
kapo dol, bravo Dani....., res skoda za Stonerja, da ima poskodbo. Duče pa po Italjansko z belim dimom.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Katastrofa za Spiesove mehanike.
Če tile modeli dobijo Rossija bo veselo
grin1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Spies je res nesrečnik. Včeraj mu je drsela sklopka. Prejšnjo dirko mu je razgnalo motor. V Laguni Seci se mu je sesedlo zadnje vzmetenje. Moto dirke spremljam že desetletja, pa kaj podobnega še nisem videl.
Malo mi je čudno, da Lorenzova Yamaha deluje brezhibno, pri njem pa toliko nenavadnih napak.
Rossi se še pogaja, da bi s seboj pripeljal celotno ekipo.

@dirka: Dober zadnji krog, že dolgo ni bilo kaj podobnega. Sem vesel, da se Pedrosa ni usral, ter se je boril do konca. Zdi se mi, da je bil Lorenzo malenkost hitrejši, ampak odlepit se ni mogel. Ko je padel na drugo mesto, je hotel živcirati Danija, ki pa se ni dal.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
2 ali 3 strani nazaj sem upal na prihod Jonathan-a Rea v motoGP in evo zdaj bo menjal Stonerja do konca sezone.
Komaj čakam, da ga vidim kako bo kotalil motor po pisti
cheer.gif


edit: na testiranjih je postavil 8. čas kar se mi zdi zelo dobro za novinca v MGP.
zmaga.gif

 
Nazadnje urejeno:

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Super. Ta poba mi je všeč. V nedeljo je v Moskvi padel (skegljal jih je Laverty), se pobral in prišel do sedmega mesta. Take borce rabimo.
cheer.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Ajej. Spies ima že letos veliko smolo z načeloma zelo zanesljivo Yamaho, zdaj pa se bo usedel na tisto laško rajnglo. Crazy Joe bo pa po mojem mnenju naredil precej materialne škode ekipi, saj je njegov vozniški slog precej divji.
Bomo videli naslednje leto.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Vprašanje je kaj se bo zgodilo z ekpio Pramac Ducati in Abrahamovim Cardion.
Naslednja sezona pa obeta
grin1.gif
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
ksz...
Kaj pa je Rossi danes požrl? Sem samo čakal, kdaj bodo odpovedale gume. Pa Bautista je bil tudi odličen.
Honda pa je z=bala Pedroso.
 

Alan

Fizikalc
22. jul 2007
2.031
19
38
42
Ljubljana
Tudi sam sem samo čakal kdaj bo padel ritem ker nisem verjel da bo material (predvsem gume) zdržal. No pa je zdržalo
cheer.gif

Bravo Vale!
Moto 2 je bil pa nor zadnji krog!
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Citat:
Uporabnik Alan pravi:
Moto 2 je bil pa nor zadnji krog!
Res je. Tako kot je vedno.
cheer.gif


Drugače pa sta komentatorja povedala, da je imel dohtar malo sreče, ker je to njihova domača steza in je imel med tednom par dni testiranj, konec tedna pa je bilo precej deževno, zato so se na prostih tednih bolj malo vozili.
Upam, da bo znova dobil tisti zmagovalni ritem, saj bi bilo res škoda, da bi tako uspešen dirkač končal kariero s slabimi rezultati.
 

lost1

mnz
19. jul 2007
8.436
139
63
Kje se da gledat MOTO GP še poleg POP TV??? Po možnosti,da ima ta kanal čez ponudnik T2, ker bi rad pogledal tekmo za nazaj,ampak butast pop tv ne pusti tega....
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Kaki "pusy" je lizika. Sedaj bo vozil za druga in tretja mesta. Ojej, športnik pa tak.