MotoGP 2012

zakon

Guru
16. maj 2008
8.744
799
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kakšen izgovor pa je Rossi imel tokrat?

Zakaj bi ga pa imel? On, če zdaj neha se bo vpisal v zgodovino.
zmaga.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.724
6.905
113
Vsekakor, ampak se spomnim prve dirke letos, kako se je poveličevalo rossija, zdaj pa je nekako utihnilo vse okoli njega...

Še komentatorja na zadnji dirki sta poudarila, kako se je od njega pričakovalo več, tudi sam sem...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.724
6.905
113
Mogoče zato, ker velja za enega najboljših ever, potem ga pa lorenzo šije na vsaki dirki do zdaj. Nekako bi bilo za pričakovati, da bosta vlogi obrnjeni, drugače nekako ne moremo trditi, da je najboljši ever.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.544
1.011
113
Mogoce je pa nepomembno, ker je v skupnem cetrti, do konca je pa se nekaj dirk. Vsekakor sem siguren, da bo tudi on do polovice sezone naklepal (proporcionalno) toliko tock, kolikor jih je nekdo drug v treh sezonah... Kaj menis?
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Nemore bit vsak do smrti najboljši tako kot tvoj ljubi šumi.

hysterical-1.gif


Jao maš ti dejansko probleme, ker se ma Rossija ni važno kaj zdaj počne za GOAT ? Ja o šumlu se res ne govori več tako prepričljivo....v F1 se bo po večini samo o Senni, sodobna F1 pa ni možna pridet do GOAT voznika.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.639
146
63
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Kakšen izgovor pa je Rossi imel tokrat?

Zakaj bi ga pa imel? On, če zdaj neha se bo vpisal v zgodovino.
zmaga.gif

Na splošno Yamaha na dirki ni bila suverena. Nism nč bral, problem z tempaeraturo in gumami ?

Rossi je tudi fajn skantal moped, vprašanje kako je to vplivalo. Bo pa težko vedno na podiju, zna pa letos še presenetiti...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.724
6.905
113
Do smrti ne, do končanja športne kariere pa zakaj ne?

Ali je bil najboljši, Jordan enako, tudi kličko bo zgleda...eni so pač "veliki" do konca, ne glede na leta (btw koliko je star kličko pa koliko rossi?) drugi pa se šlepajo na statistiko.
 

Malecky

Majstr
10. sep 2007
11.435
409
83
Glej, Rossi pač lahko še vozi za gušt, ker ga sprejme prav vsaka MotoGP ekipa, šumla je pa v "slavnostno" penzijo zrinil en finski pijanček, ki je takrat pod gasom odpeljal kvalifikacije.
hysterical-1.gif


Eni se userjejo eni pa pač nadaljujejo. V F1 lohk sediš BP kot 40 let fotr, na MotoGP mašini pa ne tako lahko.
smirk-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.724
6.905
113
Torej kaj je problem rossija, da ga lorenzo šije?

Je z leti zgubil hitrost, je nikoli sploh ni imel toliko ali ga jebe "nov" material ?
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
49
evo me
Pred leti je bil superioren zato, ker je imel najboljši občutek za vožnjo. To mu je pomagalo predvsem v dobi dvotaktnih motorjev, ki so bili dirkalniki res težko obvladljivi. Tudi na začetku 4-taktne dobe je bil na čelu, saj dirkačem niso pomagali razni sistemi za preprečevanje zdrsa zadnjega kolesa pri pospeševanju,... Med drugim je tudi zaviral zelo pozno, kar mu je pomagalo pri prehitevanju in pri obrambi pred prehitevanjem.
Mogoče je že tudi malo star, drznih mladcev je veliko. V karieri je imel do padca v Mugellu srečo, da ni bil nikoli resneje poškodovan in ni nikoli manjkal na dirki. Mislim, da je bil Mugello prelom v njegovi karieri, kjer se je začela njegova kariera spuščati.
 

Vaio

Fizikalc
22. jul 2007
1.223
0
36
Kvalifikacije za jutrišnjo dirko.
Padce od hitrejših so vknjižli Pedrosa, Marquez, Crutchlow
smile-1.gif


1 Marc MARQUEZ SPA Repsol Honda Team Honda
2 Jorge LORENZO SPA Yamaha Factory Racing Yamaha
3 Andrea DOVIZIOSO ITA Ducati Team Ducati
4 Cal CRUTCHLOW GBR Monster Yamaha Tech 3 Yamaha
5 Stefan BRADL GER LCR Honda MotoGP Honda
6 Dani PEDROSA SPA Repsol Honda Team Honda
7 Alvaro BAUTISTA SPA GO&FUN Honda Gresini Honda
8 Valentino ROSSI ITA Yamaha Factory Racing Yamaha
9 Bradley SMITH GBR Monster Yamaha Tech 3
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.345
765
113
Rossi pa pocasi prevzema vlogo Schumacherja... v karavani bo zaradi popularnosti, obcasno kakšna boljša predstava, za zmago bo pa potreben skupinski padec vodilnih.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.724
6.905
113
Nekako sem jaz že prej nakazal na to, pa sem bil deležen plaz kritik... očitno tudi "doktore" ni to, kar smo mislili, da je fotr v F1...je pa zgolj srečen splet okoliščin povprečnega dirkača v superiornem motociklu, če tega ne bi imel, tudi rekordov ne bi bilo, tako kot pri fotru v F1?
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.544
1.011
113
Ja, itak... Sam se pozabu si napisat, da so se mu drugi mogl umikat in ga naprej spuscat skozi mostvene ukaze, skratka ja, uspel je podobno kot suma ne? Res si pacient...