Monkeypox

javr

Guru
6. dec 2011
1.766
1.113
113
je pa res čudno da je razglašena najvišja stopnja zdravstvene ogroženosti (nekaj v tem smislu) za celotno Afriko, ni pa prepovedi potovanj
 
27. jan 2022
5.520
2.148
113
Pri prepovedih je treba tehtati med koristmi in izgubami in tukaj bi v primeru prepovedi potovanj nastala škoda v turizmu, medicini, letalskem prometu,...
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.510
1.293
113
Emona / Carnium
Ker WHO ne more prepovedat potovanj, lahko z dvigom stopnje zdravstvene ogroženosti opozarja države, da grožnjo vzamejo resno.
1723796979210.png
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.877
1.784
113
Zdaj pa čisto zares...kdo tem bedakom še verjame? Covid se je izkazal kot čisti nateg. Še trotli kot jaz, ki sem se 2x piknil da rešim babico, so na koncu skužili da so nas epsko nategnili.

Zdaj pa spet nova runda? Zakaj? Zaradi skrbi za naše zdravje ziher ne
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.275
5.384
113
Zdaj pa čisto zares...kdo tem bedakom še verjame? Covid se je izkazal kot čisti nateg. Še trotli kot jaz, ki sem se 2x piknil da rešim babico, so na koncu skužili da so nas epsko nategnili.

Zdaj pa spet nova runda? Zakaj? Zaradi skrbi za naše zdravje ziher ne
In si rešil babico?
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.275
5.384
113
Daj si plašnice dol. Najebejo evropske turistične agencije, evropski prevozniki,...

Sicer pa če se boš držal Kranjsterdama skoraj ni šans da uloviš monkeypox.
Nisem si še prebral kaj ta virus pomeni, in koliko je nevaren. Seveda najebejo turistične agencije. Ampak a ni bolje da one, kot celotne populacije in zdravstvo? Kako velik nateg je pa bil covid, pa naj vsak pri sebi razčisti. Mene je konkretno položil. Moj otrok je zasedel zadnji dihalni aparat na pediatriji v drugem valu. Ne zaradi covida, ampak, ko enkrat to doživljaš ti več stvari niso smešne, in vabim na en pir tistega, ki take reči jemlje kot zajebancijo, ali kot nek svetovni nateg.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
27. jan 2022
5.520
2.148
113
Nisem si še prebral kaj ta virus pomeni, in koliko je nevaren. Seveda najebejo turistične agencije. Ampak a ni bolje da one, kot celotne populacije in zdravstvo? Kako velik nateg je pa bil covid, pa naj vsak pri sebi razčisti. Mene je konkretno položil. Moj otrok je zasedel zadnji dihalni aparat na pediatriji v drugem valu. Ne zaradi covida, ampak, ko enkrat to doživljaš ti več stvari niso smešne, in vabim na en pir tistega, ki take reči jemlje kot zajebancijo, ali kot nek svetovni nateg.
Jaz sem samo odgovoril na tvojo (zajebantsko) izjavo o donaciji afriškemu turizmu - v bistvu bolj nastrada evropski del afriškega turizma.

Da bi tebe doletele opičje koze pa je malo šans, so vse za drugega forumaša rezervirane.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jest5