Mobitelov servis me hoče okrasti

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Bo treba v tujino pošiljat in bo problem rešen
smile-1.gif
 

EmptyHead

Pripravnik
15. apr 2013
889
1
18
Res je, mogoče kdo ve kdo je v avstriji pooblaščen za nokie?

Jaz več tem lopovom ne zaupam nič. Uničijo telefon še bolj, kot je bil, oz sploh ni bil, samo fleš je jebal, zdaj ne delajo več niti tipke. Če jim ga še enkrat dam, več niti telefon ne bo delal ... in ja, vsakič je bila moja napaka ...
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Citat:
Uporabnik matofill pravi:
Ti gospod "PraznaGlava" očitno vse veš in vse cene poznaš. Zakaj potem sploh nosiš na Teleray, popravi sam, ko vse veš ali pa najdi nekega nepooblaščenega serviserja na Bolhi jih je toliko, da lahko zbiraš.

Teleray ima pač svojo politiko, sam sem imel razno razne službene telefone na servisu vsaj 15 x v zadnjih 20 letih, nazadnje pol leta nazaj in zmerom so bili korektni, in nikoli se ni voda pojavila v kakem telefonu, ki je bil zmerom shranjen v ovitku in temu primerno.

Skratka, najbolje je nekoga tako popluvati, pa se še braniti ne more. Cene delov res niso najnižje, a tako pač je, dajo pa garancijo na popravilo, sicer pa vprašaj uradne serviserje Apllovih telefonov po cenah, boš še bolj presenečen.

Torej ne natepavaj o neki mafiji, popravi si sam, saj se deli dobijo na Ebayu ipd, ali pa poišči nepooblaščen servis.
aplauz.gif

Tako je.Če ste pač prazne glave in se ne znate zmenit kako in kaj potem ne jokajte,da so vse drugi krivi.Prav rad bi te videl jtfc kako ti sam prideš na servis in se userješ potem pa pripelješ še inšpekcijo
hysterical-1.gif
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.567
2.417
113
Mah ne, da se mi...

Na mailu sem točno opisal problem, un mongoloid mi odpiše 15€ in to je bilo to. (za mene je to čist uradna ponudba za deal).

A je zabit, pojma nima ali se mu samo jebe. Plačal ziher ne bi, na mailu sem točno definiral napako, bumbar mi je pa ceno za popravilo napisal. Zato pa pošlješ povpraševanje v naprej, pa izbereš najbolj ugodnega ponudnika glede na odgovore.
confused-1.gif


Druga tema je pa, zakaj bi mi matično ploščo menjavali namesto, da bi samo par tistih fajlov nastavil. Kako lahko to samsung vse požegna.
confused-1.gif
Pri raznih flashanjih se pogoste te zadeve in če imaš garancijo, komot telefon odrootaš, odtringlaš in noben ne vidi, da si se kdaj igral.

Ziher ima tudi servis taka orodja http://z3x-team.com/samsung-activation/, strošek 5min časa. (jah lahko, bi tudi sam kupil za 200€ in bi si sam popravil, samo zaradi 1 telefona se res ne splača).

V glavnem imam delujoč telefon v rokah, na računu mi piše da je pa za delovanje telefona potrebna menjava matične. To je pa še zavajanje ljudi.

edit: Jebeš inšpekcijo, takemu lahko samo pomagaš s tem, da ga na mestu evtaniziraš.

Kako mi je pa drug lahko odpisal na isto c/p povpraševanje. V stilu, če ni hardwerske napake in ti ga popravimo je strošek 30€ (so mi ga pa tudi popravili potem).

V glavnem 15€ sem požrl, gre se za principe.
 
Nazadnje urejeno:

netko

Guru
25. jul 2007
6.742
2.099
113
id.iot prve klase... gledaš tako kot ti je všeč, danes tako jutri drugače... servisni protokoli, zakonodaja so ti v tem trenutku nepomembni saj ti hočeš le rešiti svoj problem, jutri z drugim problemom boš tožil servis saj ti je izgubil tvoje življensko pomembne podatke oz jh boš ožil ker so gledali muco tvoje babe ki si jo slikal in pustil na telefonu...

skratka ljudje varstvo podatkov in ostala varstva, ki smo si jih izmislili in zbanalizirali do fundamenta so pripeljali do točke kjer se nam to vrača na način, ki ga nočemo
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.567
2.417
113
Kaj ima pa nastavitev dveh pofukanih datotek z osebnimi podatki?

Poslal sem 4 povpraševanja, očitno je bila njihova ponudba najbolj ugodna. Cegu sem jim oddal, na njih je bilo da zadevo zrihtajo.

Itak sem sformatiral vse prej, pravzaprav sta na telefonu celo dve datoteki manjkali ne pa bili odveč.
smile-1.gif


Zakaj je pa drugega servis, kot da rešuje probleme . Ne pa, da že na vhodu sem videl napis..."Na aparatih izpostavljenih tekočinam garancija ne velja".
hysterical-1.gif
V glavnem, to je bil moj prvi in zadnji samsung. So še druge znamke in drugi serviserji.

Se nisem ena starama, da se jo lahko nategne na vse načine. Sem že 30-40 romov instaliral in ene 2 displaya sam menjal. Tukaj sem pač imel smolo, da je bilo orodje za popravilo predrago, da bi se sam lotil.

Kaj ima pa slika muce od moje punce s prepisom IMEI kode iz etikete pod baterijo v en obrazec v enem programu pa nevem.
bonk.gif