minecraft za telebane

markoman

Fizikalc
19. avg 2007
2.566
17
38
kje pa so ukazi za inventar in kako lahko narediš še kaj iz česa drugega?

to so besede osemletnega sina, ki igra sam, jaz nimam pojma o ničemer ...
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Ne skrbi, bo sčasoma vse pogruntal. Le za začetek mu malo pomagaj.

Zdaj mi imamo Xbox, kjer so komande sigurno drugačne, saj se igra s kontrolerjem. Tako da tu ti jaz težko pomagam.
Ponavadi če kaj ne vemo, pogledamo na Youtube, kjer imaš 100 % to, kar iščeš.

Zdaj na netu je precej okoli komand:

http://www.umluex.at/bilder/minecraft/mc_server_commands.html

https://www.google.si/search?q...nd+list+youtube

http://minecraft.gamepedia.com/Commands

Čeprav ko gledam ta navodila, se mi zdi malce zakomplicirano.
Pri konzoli samo pritisneš določen gumb in je to to.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ne morem verjet da ta igra po 6 letih se vedno mesa glave najstnikom.
Torej, poba hoče imeti minecraft na laptopu z w10 za multiplayer če prav razumem.
A je lahko en igralec na laptopu drug pa na xboxu?
Aculo baje trideset evrov razen trial verzije. Za kaj več če kdo ve pa zs da ne bomo kršili pravil foruma.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Malo prevec se z mulci ukvarjate na tem podrocju. Se bodo s sovrstniki ze sami znasli, brezskrbi.
 

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
Dej preveri v soli…majo pogodbo z micromehkim in imajo free office 365 in zraven je letos tud minecraft education edition , ker so jim dal e3
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
na žalost prepozno, sem že denarnico odprl. bom pa kljub vsemu vprašal. Ker da bi v šoli dobivali licenco za igrico pa si nisem predstavljal. Je pa res da sem na ob zaključku leta govoroil z razredničarko in je tudi ona rekla, da raje minecraft kot kak fortnite in podobne....
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.372
155
63
Sestavljanje virtualnih Lego kock. Tko na hitr.

Drgac pa na youtubu Denkota pogugli, ga tamali buljo k endvatri svoje bozanstvo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino

Palcek

Fizikalc
15. dec 2007
660
80
28
na žalost prepozno, sem že denarnico odprl. bom pa kljub vsemu vprašal. Ker da bi v šoli dobivali licenco za igrico pa si nisem predstavljal. Je pa res da sem na ob zaključku leta govoroil z razredničarko in je tudi ona rekla, da raje minecraft kot kak fortnite in podobne....
lej, 3/4 starsev ne ve da so otroci upraviceni do free office paketa za cas solanja, sole MS ma pogodbo z Ministrstvom…in ja vsake tolk mal spremenijo “paket”, od minulega solskega leta je otrokom ucencem os ,ss… na voljo A3 (zgoraj sem se zatipkal konsem pisal (e) razlicica
Mas pa notri se kup drugih appov
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.083
113
Ja, razen če je vaš v tistih % otrok, ki imajo A1 licenco, ker šole niso dobile A3 za vse ucence. V tem primeru ne bo delalo.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
bom, hvala. samo da tamala pride nazaj od babice. bom takoj preveril.
hvala vsem za pomoč
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
na žalost prepozno, sem že denarnico odprl. bom pa kljub vsemu vprašal. Ker da bi v šoli dobivali licenco za igrico pa si nisem predstavljal. Je pa res da sem na ob zaključku leta govoroil z razredničarko in je tudi ona rekla, da raje minecraft kot kak fortnite in podobne....
Razrednicarko bos poslusal kaj naj mulci igrajo? Hehehe dej no. Ukvarjaj se s svojimi otroci, prezivi cimvec casa z njimi kar delajo v preostalem prostem casu pa nekako njim prepusti. Moja tamala je pri 9 letih sama obrnila far cry 5 pa kaj naj? Minecraft je ze davno za otroke pravi. Niso to vec 80. Leta. Tamau je pa povprecno 3 sekunde za mano na krog v f1 na simulatorju (volan, sedez, monitor....)
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
lej, 3/4 starsev ne ve da so otroci upraviceni do free office paketa za cas solanja, sole MS ma pogodbo z Ministrstvom…in ja vsake tolk mal spremenijo “paket”, od minulega solskega leta je otrokom ucencem os ,ss… na voljo A3 (zgoraj sem se zatipkal konsem pisal (e) razlicica
Mas pa notri se kup drugih appov
Hvala za pojasnila.
Nimam pojma kaj pomeni A3, A1. Lahko bi kdo iz šole obvestil starše o bonbonckih ki jih lahko dobimo preko šole.
Bom predlagal v šoli, da se o takih zadevah z nekim kratkim emailom obvesti tudi starše.