Migranti so že (spet) v Sloveniji - 4. del

erikson

Guru
25. avg 2007
21.752
5.689
113
Tukaj pojasnijo. Dejanje ni bilo storjeno na področju Tivolija, preiskava še poteka, niso bile vpletene tuje osebe.

 

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.092
3.798
113
Ljubljana
hmpg.net
V Ljubljani odslej disleksična Slovenska obrambna straža (SOS).

Poglej priponko 85452


Se kdo prepozna ?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.708
5.672
113
Kaj te to zanima,?Po prebranem mulci ki nimajo dela. Raje se vprašaj zakaj so tvoje gnojevske gnide v parlamentu. Tvoji delajo veliko škodo ne pa tile.

Opa... Koncno eni po tvojih merilih. Ulica z ognjem in mecem, vse ostalo je premedlo. In ne delajo nobene skode?! Ce ta vlada v kali zatre takele poskuse na bilokatero tematiko, bo vsaj eno kljukico lahko naredila.

Svoboda je pa ne le v parlamentu, ampak ga vodi, tudi zato, ker ljudje prepoznajo grožnjo v takilih marginalcih, kot je tale tvoja grupa in tudi ti in še kaki vojaček, ki desnici dela neizmerno skodo, ce se jo enaci z njimi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in jest5

B81

22. jul 2007
34.965
9.256
113
Groznjo? Cemu?

Ljudje ne prepoznajo groznje, to je le tvoje subjektivno mnenje, pac posledica tvojih politicnih nazorov.

Bolj nevarno je srecat pijane viole ali greendragonse po izgubljeni tekmi.

Tu pa vam je samo nerodno, ker vidite, kaksni anarhisti so vas podmladek.
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.188
5.471
113
Opa... Koncno eni po tvojih merilih. Ulica z ognjem in mecem, vse ostalo je premedlo. In ne delajo nobene skode?! Ce ta vlada v kali zatre takele poskuse na bilokatero tematiko, bo vsaj eno kljukico lahko naredila.

Svoboda je pa ne le v parlamentu, ampak ga vodi, tudi zato, ker ljudje prepoznajo grožnjo v takilih marginalcih, kot je tale tvoja grupa in tudi ti in še kaki vojaček, ki desnici dela neizmerno skodo, ce se jo enaci z njimi.

Hočeš reči po dvojnih merilih? In sedaj beremo novice in reddit, kako horda podivjanih neon-nacistov koraka po ljubljani. Zgražanje!


Ko pa so anarho-levičarji krožili po ulicah z kiji v rokah, "pa so bili zamaskirani ker jih je zeblo".


1716965979069.png



1716966033326.png


1716966048920.png
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.137
5.803
113
blizu močvirne prestolnice
Hočeš reči po dvojnih merilih? In sedaj beremo novice in reddit, kako horda podivjanih neon-nacistov koraka po ljubljani. Zgražanje!


Ko pa so anarho-levičarji krožili po ulicah z kiji v rokah, "pa so bili zamaskirani ker jih je zeblo".


Poglej priponko 86008


Poglej priponko 86009

Poglej priponko 86010
Saj to je to, par čefurjev vsaj sodeč po tistem kar je špijon Ferdo objavil, nekaj kvazi nacionalistov naj bi bili strah in trepet državljanov, nikakor pa šiptarji,ostala čefurjad še posebej pa temni in mujoti.
 

B81

22. jul 2007
34.965
9.256
113
Hočeš reči po dvojnih merilih? In sedaj beremo novice in reddit, kako horda podivjanih neon-nacistov koraka po ljubljani. Zgražanje!


Ko pa so anarho-levičarji krožili po ulicah z kiji v rokah, "pa so bili zamaskirani ker jih je zeblo".


Poglej priponko 86008


Poglej priponko 86009

Poglej priponko 86010
Tale je dobra ja. Tam ble prave skupine dedov s kiji, tu pa neka grupa mladih pubecov, ki bi radi bli malo v središču pozornosti... ampak danes je pa problem.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.708
5.672
113
Hočeš reči po dvojnih merilih?

Ne, po enakih. En primer bližje sploh osmici, s katerim sva ze imela to debato, npr... Jaz sem do sedaj imela občutek ogrozenosti (fizično in psihicno) zgolj od marginalcev, ko taborijo pred porodnisnico in maltretirajo in nadlegujejo zenske in tudi nekatere moske v najbolj obcutljivih trenutkih. Ampak nikakor se ne strinjam, da se jih odstrani na takle nacin...

Ali naj posljemo takele nad njih, da jih potolčejo?

Vsi skrajneži so rak druzbe!
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in aljoman

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.188
5.471
113
Vsi skrajneži so rak druzbe!

Drži, je pa nadvse zabavno kako se nad enimi miži na obe oči, pri drugih pa dela tak pomp.

Poglej priponko 86039


EDIT: ne vem o kateri debati se gre, ampak imeli smo tudi incidente, kjer so Musarjeve sodelavke napadle prolife protest. Tako da... blizu smo.

Nisem pa še zasledil, da bi katerakoli skupina na tak način creshala leve ideološke proteste.
 
Opa... Koncno eni po tvojih merilih. Ulica z ognjem in mecem, vse ostalo je premedlo. In ne delajo nobene skode?! Ce ta vlada v kali zatre takele poskuse na bilokatero tematiko, bo vsaj eno kljukico lahko naredila.

Svoboda je pa ne le v parlamentu, ampak ga vodi, tudi zato, ker ljudje prepoznajo grožnjo v takilih marginalcih, kot je tale tvoja grupa in tudi ti in še kaki vojaček, ki desnici dela neizmerno skodo, ce se jo enaci z njimi.
prejšnja vlada pa covid pa sprehajanje po avtocesti.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
Ne, po enakih. En primer bližje sploh osmici, s katerim sva ze imela to debato, npr... Jaz sem do sedaj imela občutek ogrozenosti (fizično in psihicno) zgolj od marginalcev, ko taborijo pred porodnisnico in maltretirajo in nadlegujejo zenske in tudi nekatere moske v najbolj obcutljivih trenutkih. Ampak nikakor se ne strinjam, da se jih odstrani na takle nacin...

Ali naj posljemo takele nad njih, da jih potolčejo?

Vsi skrajneži so rak druzbe!
tega te nima več kaj biti strah...nika in I8M so se zoperstavili tej grožnji
 
  • Ljubezen
Reactions: Kamele0N