Menjava auspuha...

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Se opravičujem, če je bila tema že kje odprta, ker nisem uspela najti.

Torej - gre za kripo, ki jo itak že kup folka tule pozna (Honda civic, letnik 91) in včeraj mi je šel auspuh.
Nekak bi bilo fino to zamenjat, ker domov in z doma hodim v res eksotičnih urah, ko sosedje nekak želijo spat, pa se sicer zna zgoditi, da me bodo deložirali.

Poznate koga, ki ni pretirano drag (torej je poceni) in se nahaja v LJ oz. bližni okolici?

Ker ne bi rada v auspuh zmetala več denarja, kot je kripa sploh vredna.

Najlepša hvala za pomoč.
smile-1.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Pri papirnici v Mostah boo mojster poflikal ali zamenjal z kaksnim delom iz zaloge za mali denar.
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.255
269
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Pri papirnici v Mostah boo mojster poflikal ali zamenjal z kaksnim delom iz zaloge za mali denar.

Ta je čuden, men je tastar reku da je gibljiva cev kriva, na koncu en šrauf ni bil dobr zašraufan (Novak zrihtal), pa še gledal je pod avto.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Račič Vinko,Vodmatska 13
Tip je legenda, pa računa daleč najceneje, če je le kaj za pošvasat.

PS: Ne se ustrašit, ko prideš pred njegovo ''delavnico'' (baraka.press).
grin1.gif

PS2: Gobčna si pa dovolj; namreč rad kakšno reče s strankami.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Pri papirnici v Mostah boo mojster poflikal ali zamenjal z kaksnim delom iz zaloge za mali denar.

Ta je čuden, men je tastar reku da je gibljiva cev kriva, na koncu en šrauf ni bil dobr zašraufan (Novak zrihtal), pa še gledal je pod avto.

Let me guess, uletel si 5 do ...?
smile-1.gif


Rad ma Ople.press
bonk.gif
 

zajfa

PEPČEK 2007
26. nov 2007
1.022
0
36
Mrzli vrh nad Žirmi
Zamenjaj ga sam...jaz sem ga zadnjič menjal sam. Sredinski in zadnji lonec z popustom sem dal 40 evrov, če bi pa k s.p.-ju vozu bi pa dal brez popusta + mntaža sigurno 80 evrov (dražji material). Aja men ga ni blo treba žagat, ker je bil zadnji lonec odlomlen.Zadnje čase vse sam zrihtam an avtu pa čeprav imam v pasu 5 km najmanj 10 mehanikov.
 
Nazadnje urejeno:

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Meni so računali okrog 80€ za srednji pa zadnji lonec, je na štukanih točkah vse popokalo, pa je majster reku, da je to nastalo, ker se avto ne vozi dosti in se naredi kondenz...kar je pa strup za avto...Sicer ga zdaj jaz furam dosti, le škoda mi je športnega zvoka...