Malezija - Perhentian

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
Ta s pivom pa ne vem, če bo držala.

Trenutno sem v Cameron Highlands, pa je piva povsod zadosti, ravno tole sem včeraj sprobal:

123kvo.jpg


Pred tem sem bil 4 dni na Perhentian Besar (ta večji otok) v cocohut resortu, kjer so imeli v hladilnikih Tiger pivo, cel dan ohlajeno in si ga brez problema kupoval in pil, prav tako se ga je dalo kupiti tudi v sosednji trgovini
smile-1.gif
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.407
1.017
113
grin1.gif


Sem napisal zvezne dežele s to "problematiko". CH pa obvladujejo indijci, tako da samo uživaj. Eagle je pa presneto močan
nahrung002.gif
 

grenivka

Pripravnik
1. avg 2007
616
0
16
Priporoča kdo, kakšno fajn namestitev na Perhentian Besarju?
Najrajše kakšno kolibo,apartma čimbolj na plaži!
Hvala
 

potnik

Pripravnik
5. jul 2011
245
0
16
Sem bil na tej plaži. Moje mnenje:
Cocohut je razdeljen v dva dela. Cocohut je čist na plaži, Cozy chalet pa imaš nekaj stopnic (100 ali več). Je dokaj normalna prenočitev. Cozy chalet so novejše sobe. Sobice so lepe, tudi kopalnica je fajn opremljena, le tuš je zanič, saj je pritisk zelo slab. Pa občasno imaš v sobi kakšen obisk (mravlje, manjši kuščarji).
Tunabay je že bolj evropsko usmerjen, vendar je tudi kar nekaj dražji. So pa sobe bolj svetle (v Cocohutu je celotna notranjost iz lesa), saj so prebarvane z barvo, v primerjavi s Cozy chalet. So pa tudi cene kar dražje.
Baje da je kar dober tudi Abdul chalet, vendar tam sobic nisem videl. Vse ostalo je pa res low, low budget.
Ti apartmajčki, ki sem jih opisal so na JZ delu Besarja. Ostalo ne morem komentirat. Je pa na tem delu Besarja tudi pristanišče za trajekt, s čimer imaš optimalno povezavo do celine.