Covid-19 Lokacije in cene testiranj

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
??
Jaz sem razumel, da tako deluje evolucija. Zaradi odpora proti cepljenju imaš večje možnosti za smrt.
Samo da pri tebi so krivi "oni, ki nas bodo do tja pripeljali", pri ostalih pa to deluje na podlagi (ne)tvorbe protiteles.
Namenoma nisi vsega citiral kajne?
Zakaj imajo v izraeleu, Belgiji polne bolnice, ce pa je cepljenih 80% folka? Poglej karto ki je zgoraj nalepkjena. Zakaj je belgija rdeca ce pa je prakticno precepljena .
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
A se je kdo testiral v zadnjih dneh v cityparku v Lj. Oziroma kje v.bliznji lokaciji.
Kako dolgo cakas na izvid?
Rabim za dohtarja
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
A se je kdo testiral v zadnjih dneh v cityparku v Lj. Oziroma kje v.bliznji lokaciji.
Kako dolgo cakas na izvid?
Rabim za dohtarja
Ponedeljek popoldan (po peti), city park (šotor pred njim), boljša polovica, čakaš odvisno od vrste (takrat ene 40 min), 10 eur izključno s kartico (čuvanje javnega zdravja; umazan denar pa to ...), za to dobiš vrtanje po nosu in po ene dobrih 15 min še papir v roke.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.726
-3
113
S tem da koliko sem videl, to niso digitalna potrdila s qr kodo.
Pred dobrim mesecem, torej še pred uvedbo plačljivih testov je pri meni testiranje potekalo tako:
Se grem testirat, čez pol ure dobim iz zdravstvenega doma SMS da sem negativen, brez imena, priimka, ampak s št. zdravstvene izkaznice.
Potem sem šel v ZD, kjer so mi sprintali potrdilo, ki je vsebovalo ime priimek, roj. datum in QR kodo.
Enako oz podobno potrdilo sem si lahko downloadal pdf in sam sprintal iz portala zvem. (qr kode se malenkost razlikujeta).

Je pa nekdo pred kratkim pojasnjeval, da SMS, ki ne vsebuje imena in roj datuma ni zadosti za dokazovanje pct.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.149
5.754
113
pri taščici
Ne bom tvegal z gledanjem na uro, test v roki. Zdaj pa jutri jaz testiram kako dalec bom prisel brez testa....
A ste racun dobil za HAT test? Sicer me je vprasala ce rabim split od placila, pa sem rekel da ne, pa je ocitno to pomenilo da tudi racuna ne dobim.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Ne bom tvegal z gledanjem na uro, test v roki. Zdaj pa jutri jaz testiram kako dalec bom prisel brez testa....
A ste racun dobil za HAT test? Sicer me je vprasala ce rabim split od placila, pa sem rekel da ne, pa je ocitno to pomenilo da tudi racuna ne dobim.
Računa nikoli ne dobim. Samo slip.
 
  • Wow
Reactions: Hanzi

jezek

Guru
24. jul 2008
2.515
1.175
113
Bilo je zastonj pred Momax ampak so par dni nazaj ukinili. Lahko da je se vedno zraven Acapulca (oz kaj je tisti lokal na Vodnikovi). Zastonj je baje se nekje na Šmartinski ali v Cityparku.