Covid-19 Lokacije in cene testiranj

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Torej, ker smo bili v familiji "pridni" in še nismo zboleli za covidom, se moramo iti testirat ce zelimo vnovcit lanske in letošnje vavcerje.

Torej, kje se testirate kaksno potrdilo dobite (sms, papir, z-vem ....) in koliko vas to stane (testiranje in potrdilo ).
Sam osebno imam sigenco na laptopu, e davke na telefonu, za eventuelni print, zena je nima.
Ne bi pa rad ravno printal tistega potrdila in se ukvarjal z IT tezavami zadnji dan pred odhodom. Ali pa celo na dan odhoda. Ker kot zakleto mi bo nekaj manjkalo instaliranega na racunalniku.
Mene konktetno zanima za vzhodno okolico Lj, seveda pa lahko napisete se druge lokacije za ostale alterase.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Nam so po pošti poslal da smo cepljen.
Se viobcasno da si cepljen
A pri HAT testu tudi dobis SMS?
Da me kdo iz inspektorata kontrolira je najbrz manj kot % moznosti.
Cez mejo pa ne mislim hoditi. Mogoce bom "zalutal" s kolesom cez njo tam v Gorskem Kotorju, ker bom "bezal pred medvedko z mladički. Upam da to ne bo res....
 

MojcaPokraculja

Pripravnik
6. okt 2015
65
4
8

Hitri test je brezplačen (krije ZZZS). V roku par ur dobiš sms. Istočasno je na zvem naloženo potrdilo.
Proti plačilu lahko natisnejo potrdilo, nanj počakaš na lokaciji, hitrejša opcija kot zgornja.
 

Regnum

Pripravnik
24. jun 2021
81
25
8
PCT.
Tole testiranje v QR kodi. To lahko naredi sam NIJZ - eZVEM.
In tole QR testiranje. Hitri antigenski test, Test protitelesc. Kateri test je v QR kodi?
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.197
5.584
113
Se odpravljate na dopust? Supernova Qlandia Nm organizira brezplačno testiranje na covid -19 od ponedeljka do sobote med 9:00 in 20:00.
Testiranje poteka na zunanjem platoju med vhodom A in B. Med čakanjem na rezultat pa se lahko odpravite še po nakupih. Vabljeni v Supernovo Qlandia Nm.
Ne, to ni iz https://www.norakrava.si temveč






















btw, pct je passe. https://www.zerohedge.com/covid-19/...ntally-admit-vaccination-passports-are-futile
 
Nazadnje urejeno:
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Dobrodošli na plačljivo Covid testiranje, pri nakupu nad 200 eur dobite en kupon za brezplačno testiranje.

Tak pa bo za dober teden dni.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Dobrodošli na plačljivo Covid testiranje, pri nakupu nad 200 eur dobite en kupon za brezplačno testiranje.

Tak pa bo za dober teden dni.
Ne bo. So si trgovci v zadnjem letu vsa ta testiranja vkalkulirali v marže. Glede na podražitve, po verjetno že vsak trgovec ponujal brezplačni hitri test.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.263
5.822
113
pri taščici
Tolk daleč bodo pripeljali da bodo ljudje zaradi odpora proti cepljenju umiral. Pa ne zaradi Covida ali pa zaradi tega ker bi bile bolnice polne.
A so tebe slikal
 

Priponke

  • FB_IMG_1628845336943.jpg
    FB_IMG_1628845336943.jpg
    46 KB · Ogledi: 169

Sulc

Fizikalc
22. avg 2007
880
94
28
Tolk daleč bodo pripeljali da bodo ljudje zaradi odpora proti cepljenju umiral.
??
Jaz sem razumel, da tako deluje evolucija. Zaradi odpora proti cepljenju imaš večje možnosti za smrt.
Samo da pri tebi so krivi "oni, ki nas bodo do tja pripeljali", pri ostalih pa to deluje na podlagi (ne)tvorbe protiteles.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sandra