Ljubljana - Pag

robbus

Pripravnik
17. feb 2010
224
0
16
Radi bi si malce vnaprej preračunali stroške in nas zanima, koliko nas bo stala cestnina na Hrvaškem (od Zagreba do izvoza za Pag) in koliko stane trajekt (posebej koliko stane na 1 osebni avto in na enega potnika). Hvala vnaprej!
 

robbus

Pripravnik
17. feb 2010
224
0
16
Koliko je posebej trajekt za 1 avto in posebej trajekt za 1 osebo? Da si znamo izračunat, če smo trije oz. štirje.
 

Notranjc

Marco Polo
6. sep 2007
11.976
12
38
rolleyes-1.gif
pa kaj spoh hodite skupaj na morje, če je že pred odhodom vsak cent pomemben...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Nisi šel raje po stari cesti, prazna je, prihraniš na bencinu in cestnini?
 

proteus

Pripravnik
25. nov 2011
709
2
18
Vprasanje. Z punco namerava it septembra na Pag (Mandre). Kako je še kaj ozračje tam? In Morje? Bo še za kopat? Misliva it 8.9 do 15.9. Lani sva bla malo nižje dol v Vodicah in je še blo noro vroče in fajno morje za kopat.
 

roseanne

Pripravnik
9. avg 2007
364
0
16
Jp, načeloma je vreme še čisto fajn, seveda pa ni garancije.
Mi smo bili 2x zapored na Murterju prva dva tedna septembra (Ok, malo niže, a približno enako velja). Lani čist preveč vroče, leto prej vetrovno, morje pa zame čisto prehladno za kopanje. Letos gremo isti termin, v upanju na najboljše
smile-1.gif

Moja sestrična pa vedno hodi v prvi polovici septembra na Lošinj in načeloma je vreme vedno krasno in morje super za kopat. Pride pa kakšno leto, ko ni tako idealno....
 

feler

Fizikalc
21. jan 2008
1.700
12
38
Mandre so obrnjene na odprto morje, je kar ok, upam da sta še sveža v vezi da bo ceu cajt akcija ker tam ni ničesar zvečer (nekaj štantov in to je to)...razen če vama paše res na easy miren dopust. Kar dosti bolje je že v mestu Pag. Zræe so vama pa verjetno čist preveč
smile-1.gif
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Mi gremo zmeraj v zadnjem tednu avgusta in še nismo sfalili vremena... Lani je bilo na Murterju extremno vroče, vseskozi nad 30 stopinj...
 

Roberto

Majstr
19. jul 2007
12.057
154
63
Doma
Tudi tu smo bili v zadnjem tednu avgusta, sicer že leta 2001... Krasno, toplo morje, topli dnevi... Res se ni nič dogajalo, ampak s 14 mesečnim otrokom me to tudi ni preveč zanimalo. NErodno je bilo edino to, da je kar orenk klanc, mi smo bili takrat v aparmajih, ki so bili čisto na začetku vasi. Razgled tvečer na odprto morje neprecenljiv, na plaži smo bili tudi hitro, nazaj sem pa rinil tisto beštijo v konkretni klanec ene 10 minut...
 

KURKOFF

Pripravnik
8. avg 2007
401
0
16
Išče se apartma v Novalji, naj bi bil blizu morja in po možnosti pritličje. Klima niti ni pogoj, bolj gretje
smile-1.gif