LG vs PHILIPS vs SAMSUNG

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.621
208
63
Kranj
ali pa nulo
smile-1.gif
plus ne delajo.
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
125
0
16
Pozna kdo mogoče tega tipa . Tv je pocen, sam nimam glih dobrega občutka, pri teh novih registratorjih....jutri ga nameravam rufnat, kako je s to zadevo
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.540
3
38
Citat:
Uporabnik Rossoner pravi:
Pozna kdo mogoče tega tipa . Tv je pocen, sam nimam glih dobrega občutka, pri teh novih registratorjih....jutri ga nameravam rufnat, kako je s to zadevo

Philips je imel eno akcijo za prodajalce TVjev in so si lahko kupil točno ta model po sponzorirani ceni. Ta pa ga sedaj očitno prodaja, še zapakiranega.
 

Rossoner

Pripravnik
15. apr 2008
125
0
16
Tnx za info, tv je bila vzeta na firmo, zdej so jo pa prodajal....Sem ga klical danes in mi je rekel, da gredo na morje in da jo ni možno videt pred naslednjo soboto. Nato sva se dogovorila, da ga pokličem za pol ure nazaj, da se bo poskusil s tajnico dogovorit, da bi pri njej prevzel. Ga kličem pol nazaj pa reče, da je že prodana
13.gif

Sem pa videl, da ima spletna M Tehnika, 10% popust v ponedeljek, tako, da bom verjetno tega Philipsa kr tam zdej vzel....
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Pozdravljeni

Pri tašči imajo Samsunga in Philipsa. Oba sta novejša TV. Problem se pojavi pri nastavitvah kanalov. Na Samsungu normalno najde vse kanale, na Philipsu pa dosti kanalov ne najde. Ni mi našlo skoraj nobenega nemškega kanala (pa še marsikaterega drugega). Na obeh TV-jih sem nastavil državo Finska.
Prosim za pomoč. Operater je Telemach DTV.
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.895
52
63
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:

Na obeh TV-jih sem nastavil državo Finska.
Prosim za pomoč. Operater je Telemach DTV.
Hvala lepa za tak televizor, kjer nimaš možnosti, da nastaviš na Slovenijo.
 

Simon_Vi

KIYUNDAI fan
8. maj 2007
8.128
2
38
Citat:
Uporabnik bpfc pravi:
Citat:
Uporabnik Jodlarcek pravi:

Na obeh TV-jih sem nastavil državo Finska.
Prosim za pomoč. Operater je Telemach DTV.
Hvala lepa za tak televizor, kjer nimaš možnosti, da nastaviš na Slovenijo.

Se strinjam !
smirk-1.gif


Drugače pa, dandanes je problem v uporabniku in ne v aparatu.

btw: Samsung in Philips imata na izbiro Slovenijo in ja, obadva najdeta VSE digitalne programe.
smile-1.gif


S to razliko, da jih lahko pri Philipsu sortiraš bp, + digitalne in analogne lahko medseboj mešaš.
 
Nazadnje urejeno:

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.304
18
38
MB
Citat:
Se strinjam !

Drugače pa, dandanes je problem v uporabniku in ne v aparatu.

btw: Samsung in Philips imata na izbiro Slovenijo in ja, obadva najdeta VSE digitalne programe.

S to razliko, da jih lahko pri Philipsu sortiraš bp, + digitalne in analogne lahko medseboj mešaš.
Kaj torej naj nastavim Philipsa na Slovenija? Vem da ko sem pred časom pri sebi doma nastavil Slovenijo mi ni našlo skoraj nič
In ne..nista mi oba našla vseh kanalov. Nastavljal sem Philipsa na Finsko, Nemčijo, Anglijo, drugo...in nikjer mi našlo vseh kanalov
 

Oktopusy

Fizikalc
3. apr 2011
1.678
42
48
Pri meni mora bit nastavljeno na Philipsu:Nemčija.Telemach.
Sem preveril še na LGju imam nastavljeno tudi Nemčijo in vse deluje,tako je nastavil njihov serviser.
 
Nazadnje urejeno:

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Kupil PS51E550 plazmo in je fantastična zadeva. Vprašanje:

Kako lahko stestiram 3D? Imam Popcorn Hour media player, pa me zanima če lahko gor naložim nek film z neta ki bo delal z očali. In če ja, kakšen film more biti?
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.714
67
48
Naložil sem film snet z neta na ta moj predvajalnik -> HDMI, pod 3D nastavitvami izbral ustrezno verzijo 3Dja tega filma, priključil očala na TV in zakon zadeva.
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
samo pazi na sledeče:
3D filmi s podnapisi imajo, če so predvajani preko zunanjih predvajalnikov, probleme s položajem podnapisov.
Namreč predvajalnik odda 3D sliko v sbs tehniki (se pravi sliko za levo in desno oko), podnapisi pa ostanejo v 2D in v kolikor so predvajani preko HDMI so zapečeni v sliko. ko tv sbs sliko pravilno združi, se podnapisi raztegnejo.
žal je to dejstvo ki obstaja pri vseh proizvajalcih.
Zato je moj predlog: 3d filme s podnapisi glejte preko dlna ali preko usb vira, ne preko zunanjih predvajalnikov. redki so taki predvajalniki, ki prepoznajo 3d vir in prilagodijo podnapise preden jih oddajo...