Letalska karta ZDA

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Rabil bi kakšno spletno stran, da si kupim karto. Kako se da dobiti kake popuste, akcije, last minute variante, če ma kdo kje kaj na zalogi. Vsak napotek bi bil dobrodošel. Ja, sem bil tam, samo mi je služba vse porihtala glede leta. Jaz sem samo posedel svojo rit na letalo in je blo to to. Sedaj pa grem malo na obisk h kolegom in sem zmeden
d055.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem pred časom nekaj gledal, let iz Munchna, mislim da celo direktna, tako da ne prestopiš v Frankfurtu.
In sicer kar direktno na Lufthansini strani.

NY, JFK povratna z vsemi taksami je bila malo čez 400 EUR po osebi.

Ko sem gledal je bilo ceneje od Delte.


tu je primer za 414 EUR all in, vendar prestopiš za Frankfurt in nazaj za Munchen notranje linije, a ne čakaš kaj dosti.

Ob 6.00 greš iz Munchna, prideš ob 7.10 v Franfurt in nadaljuješ ob 10.45 preko luže..., da si tam ob 13.35 po njihoveč času
smile-1.gif

Časovne razlike je 6 ur, kar pomeni da avionček vozi slabih 9 uric.

Do Munchna pa ni takšen problem priti... Drugje bližje variante nisem našel, ko sem iskal.
 

JMR

Fizikalc
1. nov 2008
100
29
28
Slovenija
Hm, hm... dejc22. Ta tvoja stran, ki "laufa" v ozadju strani, ki jo nenehno propagiras (cheapoair.com)... no ja.. Potovanje iz Moskve do Ljubljane ni nic cenejse, kot na Opodo.de (kljub finti s promocijsko kodo).
 

dejc22

Zelenc'
19. avg 2007
24
0
1
Predstavil sem opcijo za katero sem se odločil, ko sem izbiral med letalskimi ponudniki, vsak ki kupuju letalske karte, pa se bo odločil po svoji presoji.
 

JMR

Fizikalc
1. nov 2008
100
29
28
Slovenija
Mhm.. imaš prav. Vsak se lahko sam odloči kje bo naročil karto.

Kljub tvoji ponudbi in ponujanju, bom raje ostal pri nemški internetni strani. Sam sem tam že večkrat naročil letalske karte, nazadnje za ZDA (vrnil sem se pred 14 dnevi - US Airways). Pravkar iščem varianto za Rusijo in so tudi najugodnejši. Njihova internetna stran je zelo zanesljiva, servisiranje tudi, saj lahko svoje "milje" oziroma številko kartice Miles and More vnesem kar na spletni strani... Sproti so me obveščali o spremembah terminov poletov (tudi če so bile samo 5 minutne razlike)... tako, da.. ostajam njihova stranka.

LP JMR
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Zakaj ste eni tako skrivnostni
smile-1.gif
Dajte no povedat kje iz prakse je zadeva ugodna.
 

JMR

Fizikalc
1. nov 2008
100
29
28
Slovenija
Ne, ne, Snecer. Nismo skrivnostni. Pravzaprav že imaš napisanih nekaj dobrih internetnih povezav za nakup kart....
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Pa mi dejte posredovat eno ponudbo iz Brnika, kam grem naprej ( Frankfurt, Munchen, Paris, Zurich.....) mi čist dol visi. Končna destinacija je pa Atlanta ( Georgia ) ali Charlotte (North Carolina) . Če je seveda kaka ugodna varianta iz Munchna ali Benetk tudi prav pride. Hvala
wink-1.gif
 

fantom20

Pripravnik
8. jun 2008
102
0
16
Jaz nameravam pa v ZDA pozno poleti 2009, morda celo septembra ali oktobra, pa me zanima, glede na tole gospodarsko krizo o kateri se toliko govori, ali je pametneje karto kupiti čimprej po novem letu ali raje malo pocakati, ker bodo cene padle, ce bo slo tako naprej...
 

matt

yeeeehaaaaw
20. jul 2007
866
0
16
Jaz sem sedaj v fazi nakupa kart. Da ne bom odpiral novega topica, bom nadaljeval tu. Zanima me, kakšne so vaše izkušnje z Lufthanso. Tukaj prilagam tri izračune. Ima kdo izkušnje z nakupom preko ameriških državljanov (Evropejce pri nakupu vrže na EU stran, s proxy serverji se ne grem zezat). Glede na tečaj funta razmišljam o nakupu preko UK (tudi ne vem, če je možno).

Zanimajo me VAŠE izkušnje.

Še kalkulacija( preračunano preko XE.com)
678.00 USD = 479 EUR/usa
529.00 GBP = 540 EUR/uk
567 EUR/eu

PS. Je že kdo kupoval prek Expedie?
PPS. Še cene z Expedie (USA:1375 USD-973 EUR, UK: 801GBP- 818EUR).

LPM;
543097-rates.jpg
 

Priponke

  • 543097-rates.jpg
    543097-rates.jpg
    329,7 KB · Ogledi: 294
Nazadnje urejeno:

medak

Pripravnik
18. jul 2007
730
0
16
www.potopisnik.si
Eno karto do Miamia sem kupil preko Expedie in je bilo vse fajn, samo pazi, da vse šumnike zamenjaš za črke brez strešice
smile-1.gif
.
Drugače pa prečekiraj še Exploro.