Lepotni mini posegi ala microneedling, pilingi, tromboplazma itd. komu zaupati?

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Na iglice iz "kulija" (pen) gres lahko k kozmeticarki. One globlje pa k plastiku ali zobarju. Po nasi zakonodaji vse kar ima kri mora delat medico osebje. Ce si rosno mlada morda pred invazivnimi posegi vseeno probas neinvazivne metode. Jaz sem recimo videl čudeže pri 40-letnicah...kaj naredi prehrana, kolagen in kremice (npr neke kreme s cebeljim strupom ranga 200e, neki toniki antiaging ranga 70e.....). Ni pa je stvari, ki bi bolj pomladila kozo kot prenehanje kajenja (oz vsaj šaltanje na ikos oz podobno).
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
Problem je ker vidite samo sfaljene 40, 50 letnice po teh posegih. Toliko stara zenska fizicno ze v osnovi ne more primerjati z 20, 25 letnimi in dosti jih ima posege pa niti ne veste, ker ne opazite. Nekaterim je to investicija v $, ker bolje zasluzijo, nekaterim pa moralno zadoscenje. Hej vse je biznis.
večina jih je tam pod 30. vse iznakaženo. botox overdose.
 

meee

Zelenc'
11. sep 2022
9
0
1
Na iglice iz "kulija" (pen) gres lahko k kozmeticarki. One globlje pa k plastiku ali zobarju. Po nasi zakonodaji vse kar ima kri mora delat medico osebje. Ce si rosno mlada morda pred invazivnimi posegi vseeno probas neinvazivne metode. Jaz sem recimo videl čudeže pri 40-letnicah...kaj naredi prehrana, kolagen in kremice (npr neke kreme s cebeljim strupom ranga 200e, neki toniki antiaging ranga 70e.....). Ni pa je stvari, ki bi bolj pomladila kozo kot prenehanje kajenja (oz vsaj šaltanje na ikos oz podobno).
Hvala za koristne informacije. Kaj pa dermatologinja, pri njih pride zaradi omenjenega razloga tudi v postev smo tisti "neglobji" mikroneedling? Ne kadim in ne pijem alkohola ter se zdravo prehranjujem. Bom malo raziskala glede teh krem s cebeljim strupom, ce imas se kak nasvet glede teh krem pa tudi dobrodosel.
 

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
415
60
28
Ja res nov uporabnik. Nisem vedela koga vprašati in sem se odločila, da povprašam malo po forumih in sem se samo za ta namen registrirala. Ponavljam, ne mislim delati nobene reklame, ne mislim pisati svojega mnenja, vsak ki uporablja google lahko najde ponudnike v parih minutah. Ponudnikov je precej, ne vem kako naj drugače zvem kako mnenje. To ni nekaj, kar bi povprašala kolegice.

Bakki33 hvala za priporočilo. Poveš kako besedo več zakaj njih? In če se odločim le za microneedling, zakaj ne kozmetični salon?
Ko je lahko kozmetičarka kar vsaka, ki opravi vikend tečaj... si si sama odgovorila. Zakaj EsteticAL? Iz izkušenj...
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Ko sem preletel to temo, se sprašujem, če ženske res vedo, kaj nasprotni spol pri njih gleda in v kaj ima smisel vlagati :sprasujemse:
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Če imaš toliko dela sam sabo potem ne rabiš nikogar drugega. Samozadostna. Ajde, max . dva prijateljčka, brezspolnika, z enakimi težavami, za drug drugemu ego filat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.338
5.371
113
Ko sem preletel to temo, se sprašujem, če ženske res vedo, kaj nasprotni spol pri njih gleda in v kaj ima smisel vlagati :sprasujemse:

tole je recimo analogija barvanja las. Pri 40 smo že kar malo sive. In se, recimo jaz, pobarvam na barvo, ki je moja original barva. Noben dedec tudi porajta ne, ker prvič sive niti nikdar ni videl, drugič izgleda seveda "naravno".

To, kar pa dedci tukaj razglabljate in vidite z aviona in je grdo je pa, da grem zdaj k frizerki in se pobarvam na roza, kot najstnica, ki se išče.

Upam, da je zdaj malo bolj jasno, o čem se pogovarjamo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
ne, da se greš pobarvat pa ti kemija skuri lase, pa si potem ena slamnata vešča. To je to, šla si pa tja da bi se pomladila in bila zaželjena, lepa, mlada in fukiš.....potem pa tak zajeb.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.338
5.371
113
Kva si tok siten? Boš rekel, da tvoja se ne pobarva, ne pobrije nog, ne kupi kremice ali pudra, ne poskrbi za stas in na izgled da ama ništa in tebi je enako všeč, kot če bi kaj naredila v tej smeri, da bi bila tudi na pogled malo bolj všečna. Pol moraš pa ti v službi klikat tetice, da njej ven vsa nesigurnost in zavedanje, da se je zanemarila ven ne sekata? Imate to tako pri vas zmenjeno?

Potemtakem seveda, sem skurjena vešča na sizifovi poti do mladosti in lepote. to enostavno moraš verjeti in naj ti pri tem pomagam, drugače res človek lahko kar malo zagrenjen rata.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
komentiral sem tvojo anologijo, ti pa si skočila ko pes na kost.

ce se gospa pobarva ni v osnovi nič narobe, narobe je, ko gre pri barvanju fejst narobe... , špikanje z botoksom in podobne scene so pa že v osnovi narobe, sploh v kompletu z nepodelanim umom mladenk (ponavadi).
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.338
5.371
113
Botox do sedaj sploh omenjen ni bil razen s strani moskih uporabnikov, ki drugega ne poznajo. Niti ni praviloma botox tisti, ki jih zmoti in ga opazijo, ampak filerji. Niti josk umetnih ne prepoznajo, ce niso res grdo narejene... In to je bil ves point... Imas antiageing in imas estetiko, ki pa se jo prerado mesa z "estetiko".
 
  • Všeč mi je
Reactions: Bakki33

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
špikanje z iglicami, je pač pol koraka do botoksa in korakec do skalpela, to pa je potem korak do dol po bregu. Primerov v estradi kolikor češ.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Botox do sedaj sploh omenjen ni bil razen s strani moskih uporabnikov, ki drugega ne poznajo. Niti ni praviloma botox tisti, ki jih zmoti in ga opazijo, ampak filerji. Niti josk umetnih ne prepoznajo, ce niso res grdo narejene... In to je bil ves point... Imas antiageing in imas estetiko, ki pa se jo prerado mesa z "estetiko".
Malček botoxa vsake pol leta za ravnanje gubic gubic ni nič narobe. Menda se tega poslužuje tudi vedno več možakov.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.338
5.371
113
Pa dobr, to je tko zacementirano v enih glavah, da je potem vse kot pokveka. In tisto, kar imajo v glavah, dejansko so pokveke. Point je v tem, da prides domov, pa ne porajta, da si bil pri frizerju, gres malo na takle antiageing, pa se cudi, da kako je lahko tudi med prijatelji kura sicer se vedno 3mestna stevilka, pa nikjer se nic ne vidi, kot da bi fiziolosko not vlival. Pol pa reces, ozri se okol drugih 40letnic, pa a je kaj drugace ali ne (ne pa pri meni iz vceraj na dons), pol pa porajta. Sej tudi druge stvari, pac skrbim zase. Če se pa porajta ko te eden prvic vidi, potem si pa konkretno pretiraval.
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
potem se reče da je ušlo...

drugače pa ja, tele "lepotice" svoje frajerje furajo na posege, da jih špikajo, pa potem one, tu ga dajte tu še malo, potem pa vsi zabuhli in lepi. :valjamse: fuknjena scena imho.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ales85

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
ušlo
1663141201136.png

in preden je ušlo
1663141287924.png