Lepotni mini posegi ala microneedling, pilingi, tromboplazma itd. komu zaupati?

meee

Zelenc'
11. sep 2022
9
0
1
Z leti so se začenjale pojavljati gube na obrazu pa razmišljam da bi malo ukrepala, zakaj pa ne a ne. Nič drastičnega, brez lepotnih operacij. Razmišljam o microneedlingu, mogoče kak piling ali celo tromboplazma. Pa nimam pojma kako se lotit izbire ponudnika. Recimo microneedling ponuja že skoraj vsak kozmetični salon, tromboplazmo ponujajo tako dermatologi kot lepotni kirurgi. Če je kdo že kdaj razmišljal o tem, kako ste izbrali ponudnika, je kaka razlika ali gre za tako majhen "poseg" da je praktično vseeno? Po pregledu spletnih strani se nagibam, da bi šla na posvet v Dermatološki center DERM, ima kdo kake izkušnje z njimi?
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
A) Bos ti sla drug teden in potem vedela povedati, da si prezadovoljna.

B) ce sem zlobna... Obvozi jih na široko
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: zino in cappy

meee

Zelenc'
11. sep 2022
9
0
1
A) Bos ti sla drug teden in potem vedela povedati, da si prezadovoljna.

B) ce sem zlobna... Obvozi jih na široko
Upam da se ni slišalo, kot da delam kako reklamo. No da bo bolj prav, povem da se nagibam še k Nobilis (jih vodi znan lepotni kirurg Boris Onišak), Estetika Fabjan, Derma center Rogaška, če se odločim le za microneedling in piling pa čisto nepoznana lokalna kozmetičarka. Ne mislim pisati nobene svoje izkušnje tudi po izbiri, da ne bo res izpadlo da delam reklamo. Res nimam pojma kako se odločit komu zaupati, na podlagi česa se odločiti itd. Zato prosim če ima kdo kako izkušnjo.

Jabe poveš kako besedo več zakaj se naj izogibam DERM?
 

meee

Zelenc'
11. sep 2022
9
0
1
Ja res nov uporabnik. Nisem vedela koga vprašati in sem se odločila, da povprašam malo po forumih in sem se samo za ta namen registrirala. Ponavljam, ne mislim delati nobene reklame, ne mislim pisati svojega mnenja, vsak ki uporablja google lahko najde ponudnike v parih minutah. Ponudnikov je precej, ne vem kako naj drugače zvem kako mnenje. To ni nekaj, kar bi povprašala kolegice.

Bakki33 hvala za priporočilo. Poveš kako besedo več zakaj njih? In če se odločim le za microneedling, zakaj ne kozmetični salon?
 
27. jan 2022
4.801
1.737
113
Ja res nov uporabnik. Nisem vedela koga vprašati in sem se odločila, da povprašam malo po forumih in sem se samo za ta namen registrirala. Ponavljam, ne mislim delati nobene reklame, ne mislim pisati svojega mnenja, vsak ki uporablja google lahko najde ponudnike v parih minutah. Ponudnikov je precej, ne vem kako naj drugače zvem kako mnenje. To ni nekaj, kar bi povprašala kolegice.

Bakki33 hvala za priporočilo. Poveš kako besedo več zakaj njih? In če se odločim le za microneedling, zakaj ne kozmetični salon?
Tukaj nas je 99,99% pi.k in le ena ali dve "uporabnici", ki bi ti mogoče dali kako mnenje - ena ga je že podala.
 

meee

Zelenc'
11. sep 2022
9
0
1
Tukaj nas je 99,99% pi.k in le ena ali dve "uporabnici", ki bi ti mogoče dali kako mnenje - ena ga je že podala.
No pa se je splačalo že zaradi tega objaviti, upam samo še da mi lahko pojasni zakaj tako mnenje. Bom tudi drugje objavila, žal je bolj malo forumov v Sloveniji. med.over.net edino še poznam, planetlepote pa vidim da je praktično mrtev, ni nobenih novih objav ali odgovorov.
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.616
1.240
113
Pojdi k lokalni kozmeticarki. Ni to nek bavbav, na trgu je par mašin in punce so ponavadi izsolane za uporabo. Verjetno bolje kot kirurg. Kozmeticna sola je postala kar resna zadeva, ni to stromarska al pa mehankarska. Iz glave ne znam priporociti masine ali salona, lahko pa se malo pozanimam
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.404
9.153
113
lol zdaj se bo fsipalo novih userjev. ponavadi bolj grde pridete iz teh studijev, da vam nastavim ogledalo. se sami est. zdravniki sami pravijo da so veseli, da je tolk glupih na svetu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77 in 8888

meee

Zelenc'
11. sep 2022
9
0
1
Pick.a. si ti, nas je se nekaj dedcev. Moj glas fabjaniju potem pa dolgo nic.
A na podlagi lastnih izkusenj ali izkusenj kake znanke ali ker je pac malo bolj znan? Ravno sem malo brala drugje, da ga eni ravno ne priporocajo, ker dela prevec po tekocem traku. Ampak ne vem ce je kaj resnice na tem.
 

meee

Zelenc'
11. sep 2022
9
0
1
Pojdi k lokalni kozmeticarki. Ni to nek bavbav, na trgu je par mašin in punce so ponavadi izsolane za uporabo. Verjetno bolje kot kirurg. Kozmeticna sola je postala kar resna zadeva, ni to stromarska al pa mehankarska. Iz glave ne znam priporociti masine ali salona, lahko pa se malo pozanimam
Na eni od straneh sem prebrala tole: "Za razliko od dermarolerja in številnih drugih izdelkov imamo pri frakcioniranem mikronidligu poseben navpični kot vboda, ki pospešuje učinek in daje enakomernejšo in varnejšo metodo in tako zmanjšuje možnost poškodovanja površine kože. Zaradi navpičnega vboda z mikroiglicami se obenem lahko varnejše in boljše zdravijo težko dostopna mesta (okrog oči, nosu in ustnic)."

Je to kaj posebnega ali so samo znali lepo napisati, v resnici pa ta isti način uporabljajo tudi kozmetičarke?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
lol zdaj se bo fsipalo novih userjev. ponavadi bolj grde pridete iz teh studijev, da vam nastavim ogledalo. se sami est. zdravniki sami pravijo da so veseli, da je tolk glupih na svetu.
Problem je ker vidite samo sfaljene 40, 50 letnice po teh posegih. Toliko stara zenska fizicno ze v osnovi ne more primerjati z 20, 25 letnimi in dosti jih ima posege pa niti ne veste, ker ne opazite. Nekaterim je to investicija v $, ker bolje zasluzijo, nekaterim pa moralno zadoscenje. Hej vse je biznis.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
A na podlagi lastnih izkusenj ali izkusenj kake znanke ali ker je pac malo bolj znan? Ravno sem malo brala drugje, da ga eni ravno ne priporocajo, ker dela prevec po tekocem traku. Ampak ne vem ce je kaj resnice na tem.
Par sem jih peglal, eno še na kvatre. Ce iščeš prsne implatante se raje na golnik obrni. Imajo zunanje sodelavce pa precej boljso pobolnisnicno oskrbo, ker ni tako nedolzna zadeva, ce gre kaj narobe.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.339
5.371
113
Antiaginga ne porajtas, razen pol ure po posegu. Povprečen dedec ne porajta niti plasticne kirurgije, dokler ni ekscesna. Takrat pa misli, da vsako zamerka, da mu nobena ne uide.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.927
4.989
113
Zakaj rabi 25 letnica poseg mi ni najbolj jasno. Za 50 letnico pa ja, je druga zgodba.
 
Nazadnje urejeno:

meee

Zelenc'
11. sep 2022
9
0
1
Par sem jih peglal, eno še na kvatre. Ce iščeš prsne implatante se raje na golnik obrni. Imajo zunanje sodelavce pa precej boljso pobolnisnicno oskrbo, ker ni tako nedolzna zadeva, ce gre kaj narobe.
Ne zanimajo me kirurski posegi, samo anti aging. To se pravi microneedling, kaka tromoboplazma itd.