Lepote multikulturnosti 4

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.392
9.887
113
sej teh 40000 nezaposlenih bi bilo potrebno vse pregledat + socialne pomoči in podobno., to je ista zgodba kot pri neporfitnih stanovajih in še kje. Ta dva sta pač medijsko najbolj na udaru.
Tole bi raja vse podprla, čistke na teh področjih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N

tomi

Guru
1. sep 2007
18.257
9.571
113
40
MB
ne bi, ker je kritična masa teh in podobnih luftarij taka, da jih je dovolj, da si obdržijo svoje privilegije.

če ne, se pa tak kolesari.
 

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.531
5.743
113
lani bil na eni kadrovski proti koncu leta, kjer je latnica ene agencije pač razpredala, da je problem tudi da je ta bazen prazen, zato so filipinci zdaj in, poleg tega pa je velik plus pri njih, da za razliko od južnjakov nimajo želje živet tu niti družine sem pripeljat, ampak delat pa denar domov pošiljat.

na koncu je pa še povedala da ni logično da imamo pri praktično polni zaposlenosti več kot 50.000 prejemnikov socialne pomoči.
0% brezposelnost je bila samo v SFRJ.






Poleg tega moraš uradno statistiko zavoda jemati z rezervo, en kup ljudi ni na zavodu, a niso zaposleni.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Ateis in Kamele0N

tomi

Guru
1. sep 2007
18.257
9.571
113
40
MB
0% brezposelnost je bila samo v SFRJ.






Poleg tega moraš uradno statistiko zavoda jemati z rezervo, en kup ljudi ni na zavodu, a niso zaposleni.
ti hočeš rečt da se golob pa mesec lažeta?
 

hdx

Guru
1. jun 2011
1.439
2.112
113
Seveda potrebujemo tujo delovno silo.
Ampak tile, ki jih je zadnji vikend 600 vdrlo v Slovenijo, so za kakršno delo neuporabni, oz. nimajo interesa delati.
Na zavodu za zaposlovanje jih je ogromno. Je pa res da nočejo delat. Glede na to, da so vsak dan na kavicah, jim pa očitno ne gre slabo.
Večji kot si lenuh, bolj te država podpira
 

B81

22. jul 2007
35.574
9.662
113
sej teh 40000 nezaposlenih bi bilo potrebno vse pregledat + socialne pomoči in podobno., to je ista zgodba kot pri neporfitnih stanovajih in še kje. Ta dva sta pač medijsko najbolj na udaru.
Tole bi raja vse podprla, čistke na teh področjih.
Preverjam v službi... rečmo 70% jih je iz juga, pa to ni problema....ampak od teh je 80% žensk, ki so pač tam... domači dedi so šolani, ki so pač izgubili službo....arbajtara ne najdeš sploh.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.498
5.572
113
Ne vem , ti povej..

Evo ti zemota vzgajanega po JUS standardu....


Kaj poleg planin, kot ste že povedali, najbolj pogrešate?
Najbolj pogrešam planine in reke. Tega sem se navadil v Sloveniji, saj sem vsega skupaj v Sloveniji preživel 12 let. Imel sem veliko prijateljev, sošolcev … In če bi se kdaj vrnil, bi se najraje vrnil v Slovenijo. Prav tako tudi moji otroci. Tri leta so živeli v Sloveniji in imajo še vedno prijatelje tam. Prav tako obvladajo slovenščino
 
  • Všeč mi je
Reactions: zoom in corsol

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.017
14.923
113
Japonska, J. Koreja...

Ampak ja, to ni Evropa. V Evropi je že zdavnaj vse zafurano.
Legalne migracije se izvajajo tudi tukaj, torej jih ne preprečujejo, so pa pogoji za legalne migracije "malce" drugačni kot pri nas in tudi na splošno imajo skorajda ničelno toleranco do problematičnih tujcev kar bi morali izvajati tudi pri nas v EU.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
1.971
1.243
113
Naj za njegov X poskrbi ,...dokler ni bil njegov je čist lepo deloval. ...... sedaj pa je na nivoju sodstva v UK.

A lepo da je deloval? Z blokiranjem vseh, ki niso bili far left, vključno s Trumpom in Petersenom? Z 50% zaposlenimi, ki so bili tam zaradi propagiranja woke agende ali pa zaradi lepšega. Koliko nepotrebnih oddelkov je Musk zaprl po nabavi?

Ampak dobro, imamo spomin zlate ribice. Ali pa je lepo deloval, ker si se strinjal s cenzuriranjem, sedaj se je pa plošča obrnila.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.772
857
113
A lepo da je deloval? Z blokiranjem vseh, ki niso bili far left, vključno s Trumpom in Petersenom? Z 50% zaposlenimi, ki so bili tam zaradi propagiranja woke agende ali pa zaradi lepšega. Koliko nepotrebnih oddelkov je Musk zaprl po nabavi?

Ampak dobro, imamo spomin zlate ribice. Ali pa je lepo deloval, ker si se strinjal s cenzuriranjem, sedaj se je pa plošča obrnila.
....če Musk joka ker nočejo več reklamirat na X-u , potem bo nekaj že na tem.
Pojma ti nimaš kaj je far left :bonk:
 
  • Všeč mi je
  • Objave ne odobravam
Reactions: tomi in jest5

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.318
2.736
113
Imam nek tak občutek, da gre marsikomu precej v nos en tak medij, ki se ga ne da cenzurirati po lastnih željah oz. kot bi rekli... Ni v skladu z agendo. Vprašanje sicer kaj je delalo toliko zaposlenih, glede na to, da tudi brez njih platforma še zmeraj obstaja.