Lepote multikulturnosti 4

Ytbnd

Guru
2. mar 2010
16.146
5.568
113
Policisti policijske Postaje Celje so bili včeraj zvečer obveščeni o kršitvi javnega reda in miru. V Celju na Ljubljanski cesti se je pretepalo več oseb, med pretepom pa je, kot so ugotovili policisti, 31-letni državljan Kosova z začasnim bivališčem v RS napadel in z ostrim nožem poškodoval 28-letnega moškega, tudi državljana Kosova, poročajo celjski policisti.

 

Morgoth

Majstr
27. sep 2018
750
869
93
Policisti policijske Postaje Celje so bili včeraj zvečer obveščeni o kršitvi javnega reda in miru. V Celju na Ljubljanski cesti se je pretepalo več oseb, med pretepom pa je, kot so ugotovili policisti, 31-letni državljan Kosova z začasnim bivališčem v RS napadel in z ostrim nožem poškodoval 28-letnega moškega, tudi državljana Kosova, poročajo celjski policisti.

Vsaj med sabo se štihajo
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.146
4.588
113
Če gre za kako krvno maščevanje, bodo poskusili še velikokrat. Žlahte pri njih so velike, moški so dolžni maščevanje izvesti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.917
3.736
113
Ljubljana
hmpg.net
Bog (z veliko) je eden in edini in vsemogočen = Alah je eden in edini in vsemogočen

Pope Saint John Paul II, speaking in front of a soccer stadium filled with young Muslims in Casablanca, Morocco, in 1985, famously declared:
We believe in the same God, the one God, the living God, the God who created the world and brings his creatures to their perfection.

JEzus pa v Koranu ni Bog niti božji sin, zgolj eden od prerokov (kristjani priznajo samo enega)
 
  • Všeč mi je
Reactions: brane_new

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.127
2.208
113
Zakaj pa nebi muslimani sprejeli nemških zakonov, ki so skladni z šarijo.
Torej zakone države, v kateri dobivajo pomoč!

p.s. kaj se kremži tista na desni? We are fuckt?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N