Lepote multikulturnosti 4

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.336
760
113
"Umorjena je bila Slovenka, storilec Albanec. Julija bi dopolnila 42 let. Čeprav naj bi številni vedeli za dogajanja pri njih doma, partnerja ni zmogla zapustiti, ko pa je v preteklosti to poskusila storiti, naj bi njegova družina stopila skupaj in ji grozila."

Tole se bere kot predvolilni program Tanje Fajon in SD...
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.291
2.273
113
Kam je Fajonka in njeni dala denar iz EU za begunce!



19:00 VS 9:12


p.s.
Ne nakladaj. Povsod so taki in drugačni. :evil:

Kjub vsemu, imaš pametne tudi Ti. Ne imej pa dvojna merila!
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.750
210
63
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in Kamele0N

ferdo

Guru
3. sep 2007
9.964
3.761
113
Ljubljana
hmpg.net
to se dela nacrtno. ze od samega zacetka. tako jih ucijo. od malih nog.
prides v socialno drzavo, se porocis (po moznosti z domacinko) in imas veliko otrok, da dobis od socialne denar, stanovanje ... zenska mora ostati doma (da ne more pobegnit, ker ima da mi rodi se vsaj 3 otroke ...) in da je pod kontrolo ...

primer slovenska bistrica ...
Kar mene tu dejansko skrbi je, kako jim to uspe ob tako kakovostni ponudbi klenih slovenskih decov. Kje so oni, s kom so oni poročeni? Z mamo?
 
  • Všeč mi je
Reactions: bizi in Marxon

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
364
63
Kar mene tu dejansko skrbi je, kako jim to uspe ob tako kakovostni ponudbi klenih slovenskih decov. Kje so oni, s kom so oni poročeni? Z mamo?
Jap, mamica, karjera ali pa alko. Tam pri 30ih bi imel mamico2.
Čapče bi pa fuku pr 20 v bemfici, pa mal kadi, mal po tleh pljuva, lepo zna govort pa rožce sadit, kmal bo direktor, samo što nije,...
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.162
3.088
113
Se je mar prilagodila novi realnosti?!
Še dobro, da ga je zmotila zgolj barva las, ne pa izbor oblačil in hoja brez spremstva.