Lepote multikulturnosti 4

B81

22. jul 2007
36.102
9.996
113
Gre za psihološko premoč, ustrahovanje normalnih, miroljubnih ljudi, ki so ob tem šokirani. Get used to it.
 

piagolo

Guru
22. nov 2009
6.656
3.413
113

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.517
5.986
113
blizu močvirne prestolnice
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
19. jul 2007
2.817
1.536
113
Če osmica nekaj lepi, je pametno preveriti za kaj se sploh gre, spodaj je uradna objava belgijske nogometne zveze (tokrat kar precej poravnana s tvitom)

RED DEVILS PLAY NATIONS LEAGUE MATCH AGAINST ISRAEL IN DEBRECEN IN HUNGARY

As no local authority in Belgium considers it possible to host the Red Devils' home match against Israel on Friday 6 September, the Royal Belgian Football Association (RBFA) has had to seek a solution abroad. In consultation with UEFA, it was decided to play the match at the Nagyerdei stadium in Debrecen, behind closed doors.

After the city of Brussels indicated that the home match against Israel would not take place at the King Baudouin Stadium, the RBFA wrote to several cities with a UEFA-compliant stadium. After extensive consultation, the mayors of these cities - for security reasons - did not give their approval to host the match in their cities.


Izrael igra domače tekme pred občinstvom na Madžarskem.

Hungary Prime Minister Viktor Orbán has close ties with Israel Prime Minister Benjamin Netanyahu and has long promoted Hungary as the safest country in Europe for Jews. Orbán has banned Palestinian solidarity protests, arguing they present a threat to public safety.

 

brane_new

Guru
10. feb 2008
15.772
2.490
113
Halo med Nemčijo in Avstrijo zaradi kontrol na meji in vračanja migrantov!

Orban: Sem vam rekel. Vam nisem že zdavnaj povedal!
 

B81

22. jul 2007
36.102
9.996
113
Katere smo mi popisali in so spizdili v nemcijo, jih bomo mi prek avstrije dobili?

Potem pa ne bo vec manjka delavske sile :D
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.244
15.183
113
Kulturna obogatitev z migranti v Nemčiji je tako čudovita, da prihaja do debat o spremembah ustave v delih kjer je le-ta vezana na azilno politiko:

Vladne stranke in največja opozicijska stranka CDU danes načrtujeta nove pogovore o migracijski politiki. Opozicija zahteva rigorozne omejitve migracij, ki pa bi zahtevale tudi spremembe ustave, zakonodaje in evropskih pravil. Kritiki opozarjajo, da so predlogi CDU neustavni, a v delu koalicije, predvsem liberalni FDP, so pripravljeni spreminjati tudi ustavo. Korenitih sprememb si želi tudi velika večina prebivalstva.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.244
15.183
113
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N