Lepote multikulturnosti 4

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.038
975
113
Če jih je treba raje vprašaj kolonialiste , ki so jih destletja uvažali iz njihovih prekomorskih dežel in imajo danes tudi kar nekaj problemov. Bodo vedeli več povedat zakaj so jih uvažali.
Mi nismo bili kolonialisti in jih v preteklosti nismo uvžali.
In prav tako ni treba, da jih zdaj "uvažamo".
Lepo pa je, da priznaš, da imajo druge države težave zaradi uvoza.
 

corsol

Guru
11. mar 2010
2.840
884
113
ljudi, ki si prek prek agencij zagotovijo vse potrebno, vključno s službo. kaj praviš?
Nelegalni so pri nas bolj kot ne v tranzitu in veliki večini ni v interesu tu ostati.in vas strašiti po ulicah :evil:

Se načeloma strinjam,......ampak.
In sem že 1x napisal tudi legalni nekatere precej motijo ....bosanci, srbi, kosovarji,.....to je pri nas vse legalno.
 

delavec44

Guru
17. dec 2012
2.080
1.377
113
In sem že 1x napisal tudi legalni nekatere precej motijo ....bosanci, srbi, kosovarji,.....to je pri nas vse legalno.

Potem se ne bi dogajalo, da inšpektorji po firmah redno odkrivajo neprijavljene delavce, ki opravljajo delo na črno. Tudi zaradi tega, ker ne dobijo dovoljenja za delo, ker so pri nas nelegalno.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
41.776
5.598
113
Nelegalni so pri nas bolj kot ne v tranzitu in veliki večini ni v interesu tu ostati.in vas strašiti po ulicah :evil:

Se načeloma strinjam,......ampak.
In sem že 1x napisal tudi legalni nekatere precej motijo ....bosanci, srbi, kosovarji,.....to je pri nas vse legalno.
Vi migrantoljubci imate problem...da ne vidite skupnega EU gospodarstva.....problem v Nemčiji kmalu postane tudi naš....
 
  • Objave ne odobravam
  • Haha
Reactions: jest5 in corsol

jurek1973

Guru
3. sep 2007
4.038
975
113
Nelegalni so pri nas bolj kot ne v tranzitu in veliki večini ni v interesu tu ostati.in vas strašiti po ulicah :evil:
Pa strela jasna a ne znaš (na podlagi trenutnih dogodkov) malo v naprej razmišljat?
Na Švedskem in v Nemčiji se že oglašajo (NE desničarski) politiki, da "mogoče pa imajo problem zaradi migrantov".
In če zaprejo mejo in (boh ne daj) začnejo vračat kosmatince v državo prve registracije, jih boš imel na hitro pol milijona.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in Kamele0N