Lepote multikulturnosti 4

brane_new

Guru
10. feb 2008
16.001
2.520
113
Policija zna dobro tepst, samo poglej si kako so dobro tepli med korono prebivalce, brez zadržkov. Pri migrantih torej ni da ne bili sposobni jih ustavit, ne smejo jih. Migranti imajo namreč človekove pravice.
''Niko ne sme da vas bije!''

Zakaj ni nobene posiljene iz 8M?
So tam sam lepe ali samo grde? Ali so doma?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

B81

22. jul 2007
36.408
10.227
113
Haha, meni se bolj zdi krdelo dedov, ki po sluzbi grejo malo sem in tja, ko neka kriza srednjih let, da ne visijo za sankom, sisko pa oni tahudi zraven :D pa sta malo prevec zares vzela... zakaj ne smejo ttelovadit v naravi, mi ni jasno.

Je pa mogoce, da jih bomo se rabili, tega ne moremo vedet. Verjetno se jim na šveTskem ne bi smejali...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N in aljoman

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
kakorkoli, kar spremljam zadnje čase po evropi je policija povsem nesposobna, poglej švede kaj jim delajo, anglija ni prav daleč, v franciji vemo, da je šlo vse u ku.rac že pred leti, naša policija pa ima srečo, ker ko se bodo srečali s takimi pacienti jih bodo le ti odnesli ven iz policijske postaje
To je problem pooblastil in nič drugega. Ko bodo fantje imeli dovolje je d mlatijo bo padalo, do takrat bo kaos.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

delter333

Guru
21. maj 2010
1.824
1.523
113
Notranjska
Sicer je res na postaji iz dneva v dan več migrantov, tudi policije je vse več tako da je vse možno. Točno v tem podhodu pa prenočujejo čistokrvni Ljubljanski đankiji. V tistem delu je vedno vse poscano in je možno tud da so se oni stepli, pa je nova 24 mal priredila.
Možno je tudi da je punci in fantu malo spodrsnilo. Fant je padel na fris punca pa na kur*ac.