Lepote multikulturnosti 4

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.609
8.933
113
Ti pa lahko neprilagojene klene Slovence pokažem kle v moji okolici. Govorijo po balkansko in se obnašajo ko kreteni in to Markoti Podržaji, pa Gašperji Pajki, tko da boš imel kaj za razmišljat.
 

stardec

AlterTroll 2015
19. nov 2007
11.378
2.026
113
Ko bo tebe resnica zabolela bo zanimivo, če te bo kdaj. In seveda, težko so prilagodljivi in preveč se jim popušča, kot cigotom, sam da gre osebek otroke rezat mu vse kej drugega neodvisnega od rase špila v glavi. Taki se sprehajajo povsod med nami, tud med tvojimi fajmoštri, če smo pošteni.
Ampak to ne pomeni, da je treba take še dodatno uvažat. In to samo in zgolj za to, da bo ta migrant nekoč postal volilna baza komunistov.
Noben levičar komunist, še posebej ne tile, ki so zdaj na oblasti, ne uvaža migrantov, ker bi bili levaki tako hudičevo sočutni in dobri ljudje. Uvažajo jih zgolj in samo zaradi svojih volilnih koristi. Če bi bili levaki komunisti res tako dobri in sočutni, bi se zavzemali in bi soglašali z dostojnim pokopom izvensodno po vojni pobitih sonarodnjakov SLOVENCEV. Pa se ne. Nasprotujejo/te. Tolk enga sočutja do tujcev, ki ilegalno hodijo in delajo pizdarije po Sloveniji, zločinsko pobitim Slovencem pa še mrliškega lista ne privoščite.
Za kozlat ta vaša komunistična rdečuharsko levičarska dobrota.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.641
14.352
113
:(

NOTTINGHAM, June 13 (Reuters) - British police said a man had been arrested on suspicion of murder after three people were found dead on the street in the central English city of Nottingham on Tuesday and three were injured after an attempt to run them over with a van.

ap9AbZM_700bwp.webp


 
  • Jezen sem
Reactions: Kamele0N

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.595
2.440
113
Eh... Ni tako hudo. Dosti je zanimivih.

Tiste, ki niso za pogledati, pa itak že pogruntaš, brez da bi se odvile-vse "do not touch" so s prekomerno težo.

Pri nas imamo eno 20 letno z arabskim poreklom.

Ne pije, ne kadi, brez tatoojev, skos v razvlečenih puloverjih. Za novo leto je prišla v malo bolj odprti obleki, da sem sploh vidu katerga spola je. Sedaj sem zvedu, da je že poročena. Mogoče ni lih najlepša ampak, neu ist neu :D

Čisto nasprotje teh "sex v mestu" babje generacije, katera se goni do 35 leta, potem se ji pa že mudi za froce.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

ferdo

Guru
3. sep 2007
10.001
3.750
113
Ljubljana
hmpg.net
Sedaj, ko je minilo nekaj časa, so znana nekatera dejstva:
1. Abdalmasih Hanoun, a 31-year-old Syrian refugee je napadalec
2. Vsi, ki jih je napadel so že zapustili bolnišnico
3 "According to the French police, he was wearing a pendant in the form of a cross, and a Christian book of prayers was found among his belongings. During the attack, he repeatedly shouted “In the name of Jesus Christ!”, as can be heard on the amateur video of the event."

V Siriji je 10% kristjanov.