led baterijska svetilka

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Priporoča kdo kakšno dobro led žepno svetilko, pa da ni nek cheap plastik fantastik roba?
 

Telefunken

Fizikalc
23. jul 2007
1.909
0
36
Naglavno ne rabim. Rabil bi žepno, da lahko kaj na hitro posvetim v temi, zvečer ipd. Za v avto recimo.
Pod kakšnimi gesli naj sploh iščem in katere so sploh kvalitetne?
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
Sej maš v tisti temi napisano - Surefire.
wink-1.gif
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Naglavno ne rabim. Rabil bi žepno, da lahko kaj na hitro posvetim v temi, zvečer ipd. Za v avto recimo.
Pod kakšnimi gesli naj sploh iščem in katere so sploh kvalitetne?

tudi led lenser ni slaba ....
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.751
210
63
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Priporoča kdo kakšno dobro led žepno svetilko, pa da ni nek cheap plastik fantastik roba?

ce bos narocal kaksne zadeve z ebay-a me kontaktiraj, tudi jaz iscem nekaj podobnega, vsaj 7W LED svetilko.....
 

Axi

Fizikalc
2. sep 2007
893
28
28
Pogledaš lahko tudi Fenix svetilke. Sem nabavil na www.fenixtorch.co.uk in zadeva sveti res dobro. Najmanjša P1D se z lahkoto primerja (in jo tudi poseka) z veliko Maglite, ki jo imam doma.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
V Bauhausu imajo nekakšne Space Beam variante, različnih tipov. Eno imam, ki vsebuje eno ultrabright ledico in izvlečni nastavek, da ti, ko ga izvlečeš, sveti tudi pri strani naokoli. Super za nočno hojo, ker ti osvetli pod nogami, pa še malo naokoli, sploh te pa avto v temi vidi na 500 m. Imajo pa tudi svetilke z devetimi ledicami, tist pa skor dan naredi.
smile-1.gif

Skratka, sprehodi se do bauhausa, majo svašta, cene so kol 10€.
post-ledlight.jpg

Like this je tista druga. Velika je tolk, da gre cela v dlan, kuri pa tri AAA batrerije (to so tiste tamale 1,5V).
 

move

Pripravnik
9. apr 2008
77
0
6
Cypress Hill
Nazadnje urejeno:

Fusion

Fizikalc
1. okt 2007
13.448
3
38
jst sem si za v avto nabavil v merkurju eno ko jo navijaš (dinamo). po enem letu je še ni blo treba zavrtet pa še vedno sveti in presvetla je že nekaj. ima pa 3diode. če rabiš kako bolj profi varjanto pa da sveti full daleč, pol pa ta ni vredu.
 

sqjam

Pripravnik
18. avg 2007
77
0
6
Kje v Ljubljani prodajajo LED svetilko, ki ima akumulatorske baterije in po možnosti še adapter za polnjenje?