Program za hitro sinhronizacijo datotek (od koderkoli) win11?

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
krimec , sem sprobal pCloud in zaenkrat deluje vredu.. Zanima pa me, če lahko pri sinhronizaciji kako excludaš poddirektorij?

Npr.: syncaš "c:\temp", ki ima poddirektorija "c:\temp\a" ter "c:\temp\b". In potem bi rad "c:\temp\b" excludal (da se nebi več syncal).. Se to da naret v pCloud? Sem probaval in bral FAQ, ampak nisem našel nekega načina..
 

krimec

Majstr
7. maj 2011
3.751
114
63
krimec , sem sprobal pCloud in zaenkrat deluje vredu.. Zanima pa me, če lahko pri sinhronizaciji kako excludaš poddirektorij?

Npr.: syncaš "c:\temp", ki ima poddirektorija "c:\temp\a" ter "c:\temp\b". In potem bi rad "c:\temp\b" excludal (da se nebi več syncal).. Se to da naret v pCloud? Sem probaval in bral FAQ, ampak nisem našel nekega načina..
Ne, ko imaš mapo sinhronizirano se vse nove mape v njej avtomatsko spet sinhronizirajo.
To lahko delaš v Dropboxu, ampak si spet vezan na krovno mapo Dropbox, ne moreš izbirati poljubne mape na disku.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.709
366
83
Huh, kolega me je že klical, da ta sinhronizacija očitno ne deluje tako kot bi morala.. Je včeraj naredil 2 projekta in ko jih je danes odprl, baje ni bilo not vsega dokončanega... Torej mu je verjetno sinhronizacija kaj pokvarila, ker še ni imel takega primera, da ob naslednjem odpiranju nekega shranjenega projekta ne vidi vsega, kar je delal..