Kvaliteta Alter foruma zadnje čase

Kaj storiti z Alterjem ?


  • Skupaj glasov
    140

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Izvoli....sprehodi se po večjih mestih po Sloveniji.....na ulici in še posebno v lokalih slovenščina ni več uraden jezik.....
Kaj si pa sam naredil da bi bil? Poklikal prstek? Ah ja. Spominjaš me na tistega debila s čepico, domoljubni varior, ki se je šel sprehajat po kranju in snemal albance, ki se svaljkajo po lokalih. In vmes pozabil da sam počne isto.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Sploh ne problematiziram tega, vsak zase že ve kako bo ali zakaj ne bo, ampak kogar danes motijo tisti na ič, je revček in se je zataknil tam nekje na začetku devetdesetih, ko je jelinčič pumpal narod in nabiral točke z otresanjem z nacionalizmom. Tak revček je res lahko konkurent samo tistim, ki se cele dneve svaljkajo po lokalih.
 
  • Všeč mi je
Reactions: aljoman in msenjur

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.901
5.458
113
Kaj si pa sam naredil da bi bil? Poklikal prstek? Ah ja. Spominjaš me na tistega debila s čepico, domoljubni varior, ki se je šel sprehajat po kranju in snemal albance, ki se svaljkajo po lokalih. In vmes pozabil da sam počne isto.

"To je naše mesto, halo, bre!”

Začuda je vajin idol Anis uspel izbrisat vse posnetke kjer je dokazoval svojo privrženost Sloveniji.....

Drugih debilizmov tebe, kalvota in jes5ke pa ne bom komentiral....
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
Začuda je vajin idol Anis uspel izbrisat vse posnetke kjer je dokazoval svojo privrženost Sloveniji.....

Drugih debilizmov tebe, kalvota in jes5ke pa ne bom komentiral....

Seveda in za razliko od tebe popolnoma nič čudnega, da je vsak na ič, ki je naredil dovolj sranja moj idol. Škoda, ker sta nam Silvo Plut in Metod Trobec naredila uslugo in rešila probem sama, sicer bi ti lahko vrnil da sta tvoja idola. Pravi mojster besede. Med mutavimi.

Ne, res ne rabiš komentirat in ne vem zakaj se sploh usajaš. Prozoren si kot gorski izvir in bister kot gosti sok.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
Sploh ne problematiziram tega, vsak zase že ve kako bo ali zakaj ne bo, ampak kogar danes motijo tisti na ič, je revček in se je zataknil tam nekje na začetku devetdesetih, ko je jelinčič pumpal narod in nabiral točke z otresanjem z nacionalizmom. Tak revček je res lahko konkurent samo tistim, ki se cele dneve svaljkajo po lokalih.
Ja, zataknjen je tam nekje, ravno takrat je bil glavna faca 6. razreda OŠ.
 

kemb

Majstr
7. okt 2018
672
658
93
Tole je vrhunsko povedal. Škoda, ker PV nima takšnega svetovalca. Bi mu mogoče pokazal še drug pogled nelegalnih migracij. Samo kaj, ko nekateri v državi vidijo pozitivne stvari tam kjer jih tako rekoč ni. Te migracije več stanejo državo, kot pa ima državo koristi od njih (sklepam).
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.005
5.719
113
blizu močvirne prestolnice
Sploh ne problematiziram tega, vsak zase že ve kako bo ali zakaj ne bo, ampak kogar danes motijo tisti na ič, je revček in se je zataknil tam nekje na začetku devetdesetih, ko je jelinčič pumpal narod in nabiral točke z otresanjem z nacionalizmom. Tak revček je res lahko konkurent samo tistim, ki se cele dneve svaljkajo po lokalih.
In ti potem drugim klobasaš kakšni smo. Tisti na ič ima še vedno kri ki je pomešana s turško krvjo in kri ni voda. Ni problematična prva ne druga generacija temveč tretja ki išče korenine dol čeprav so sami mogoče samo še četrt ali manj južnega. In tak ni normalen državljan, ki povzdiguje tisto državo to v kateri živi pa jo daje v nič
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.005
5.719
113
blizu močvirne prestolnice
500 let vsekakor ni bila pod Turki. A vidiš razliko? Si pod Nemci kjer je ogromno Čehov,Slovakov,Poljakov,Ukrajincev,Italijanov,Madžarov in to je ok. Če pa pod Azijci kar turki so pa ni ok,vsaj v večini ne . OK
 
  • Haha
Reactions: jest5

jello

Guru
22. sep 2008
9.681
3.566
113
In ti potem drugim klobasaš kakšni smo. Tisti na ič ima še vedno kri ki je pomešana s turško krvjo in kri ni voda. Ni problematična prva ne druga generacija temveč tretja ki išče korenine dol čeprav so sami mogoče samo še četrt ali manj južnega. In tak ni normalen državljan, ki povzdiguje tisto državo to v kateri živi pa jo daje v nič
To da v nič dajem bedake nima s krvjo nič. Zato mojo kar lepo pusti pri miru.

Ko rečem da ste bedaki, ker še vedno strašite s tistimi na ič, sem čefur, če rečem bedaki, ker vas je še vedno strah gejev in lezbijk sem peder, če vam rečem bedaki, ker še vedno izganjatre komuniste, sem komunajzar, če rečem da strojevodja nima kaj delat na rtv sem lef.tard. in tako dalje in tako dalje, do samooklicanih domoljubov z grabljami in traktorji in še naprej. Vsak dan sem sovražnik druge sorte.

Ne, vse skupaj nima popolnoma nič z mojo krvjo, pa tudi če bi jo imelo je slaboumni rasist in nacist (uporaba pomanjševalnice je v tvojem primeru res slaba šala) zadnji v vrsti, ki bi mu dokazoval svojo čistotst (do druge polovice 18. stoletja vem čigav sem).
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.550
8.903
113
u jebela, dej ti nam zdej povej, kašne krvi si
A te je na rito vrglo? Vpraši ga kaj misli o tistih, ki ne hodimo vsako nedeljo k maši. Decu počas zmanjka tistih, ki jih ne sovraži. Sicer pa nima nobenih zadržkov delat za kakega na ić. Je taka mala Zmrda, kot tisti lik iz Smrkcev, gon špohtelj pri stranki na ić in si momlja v bradico...sovrrražim....
 
  • Všeč mi je
  • Haha
Reactions: sousis in msenjur

sousis

Guru
16. nov 2019
1.499
993
113
500 let vsekakor ni bila pod Turki. A vidiš razliko? Si pod Nemci kjer je ogromno Čehov,Slovakov,Poljakov,Ukrajincev,Italijanov,Madžarov in to je ok. Če pa pod Azijci kar turki so pa ni ok,vsaj v večini ne . OK
Ah, ja, pravi zavedni Slovenec. Turki niso ok, ampak Nemci so zakon. Nacionalna zavest na polno.
 

Piton

Guru
11. apr 2022
1.679
-205
113
A te je na rito vrglo? Vpraši ga kaj misli o tistih, ki ne hodimo vsako nedeljo k maši. Decu počas zmanjka tistih, ki jih ne sovraži. Sicer pa nima nobenih zadržkov delat za kakega na ić. Je taka mala Zmrda, kot tisti lik iz Smrkcev, gon špohtelj pri stranki na ić in si momlja v bradico...sovrrražim....
me ni
sam izkušnje iz bližnje okolice mi pravjo, da tud če si farški in tud če je mama farška, še ne pomen, da je tvoj fotr tist, k ponavad spi zraven mame