kupujem šotor

cbb

Chef
6. avg 2007
3.337
2
38
51
Nč več u Jesenicama... Zdej Horjul
Torej, rabim en kvaliteten šotor za recimo 5 oseb, ampak izključno zato, da imam veliko prostora, skratka, da bomo komot:) Ima kdo kak nasvet? Cena ni tako strašno pomembna, najcenejšega ne bom kupil...
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
ti high peak so odlični! ga imam 2 leti in sem zelo zadovoljen z njim. če prav razumem, za 5 oseb, not pa bosta 2?

bi pa k gornjemu postu dodal: samo izbiraj....cene so mere so.... kupi na ebayu. sem prihranil par desetakov na ta način
wink-1.gif
 

Slick

Majstr
18. sep 2007
2.277
191
63
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
če prav razumem, za 5 oseb, not pa bosta 2?

Nič takega. Jaz imam iglu za 4 osebe, da sva v njem samo dva. Pa ni nek hud luksuz. Sem tudi mislil kupiti za 5 oseb, samo je bil dimenzijsko precej večji (in posledično zahtevnejši pri iskanju prostora v kampih).

Za dva bi moralo biti kaj takega super.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
res je. jaz imam tega za 2 osebi. ancona 4. puna kapa in za moje kriterije tudi minimum. prej sem imel iglu za 3 in 14 dni v tem je katastrofa.

največji plus takega šotora je da lahko stojiš noter
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Jaz ga imam. Odlicni sotori za ljudi ki se vsak dan selijo iz kampa v kamp. Stestiral sem ga na Norveski in so odlicni. Ne prepusca niti naliva. Za moje pojme so odlicni in cenovno zelo ugodni. Imam pa AIR varjanto..ravno zaradi zracenja..ker kondenz naredi svoje na sotorih.
http://www.quechua.com/EN/2-seconds-air-iii-green-67752984/

Ga pa prodam ce zelis....ker bom kupil nekaj vecjega.
LP
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Aja sem hotel pripomniti se nekaj. V vetru se ne obnesejo najbolje, drugace pa so odlicni.

LP
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Pa kar nekaj placa zavzamejo v avtu, kolikor sem videl pri drugih.
 

Zerly

Pripravnik
20. avg 2007
592
0
16
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
res je. jaz imam tega za 2 osebi. ancona 4. puna kapa in za moje kriterije tudi minimum. prej sem imel iglu za 3 in 14 dni v tem je katastrofa.

največji plus takega šotora je da lahko stojiš noter

tudi jaz imam takega in sem kar zadovoljen. Kupil sem ga lani na ebay-u in se je pri ceni kar poznalo.
 

olfa

Majstr
4. sep 2007
2.380
171
63
Poglej tudi firmo Outwell ( Outwell )

Sam imam model Arizona L, udoben šotor za dva, s stojno višino, v predprostoru pa lahko tudi udobno sediš na stolu v primeru dežja.
Naročen je bil v Nemčiji in so ge brez problema poslali v Slo.
 

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.483
1.054
113
Jest mam pa tazgale, sicer za 5 oseb:
http://www.sun-fun.si/slo/katalog/str_sotori/familyvar.htm

V veliki spalnici, ki je za tri osebe spiva, mala spalnica pa služi garderobi in odlaganju hrane, pribora,... V predprostoru pa odlagaš ležalke, kuhalnik, šlape in ostalo... Če je zunaj veter za lahkoto notri kuhaš. Če pada dež, si lepo pod streho za mizico...

Midva imava tak šotor za primere, ko si na enem mestu vsaj tri dni. Ni ga čez tak luksuz... In v večini kampov nič več ne plačaš za večji šotor. Tudi z deklino sva se zverzirala in ga ni problem postavit... Edinole malo več časa vzame, da vse kline zabiješ... Ampak ko je postavljen tako kot se zagre, ga noben veter ne bo podru in noben dež premoču... Lahko samo priporočam...

Za krajša obdobja pa imava malega iglujčka za tri osebe iz mayamaye.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.948
1.830
113
včasih bi te imel za čudaka da imaš montažno hišo za 2 osebi
aplauz.gif

res pa je da je to za nekaj dni na enem mestu. tisti ta brzi imajo valda iglu varjanto
 

Raven

Voodoo
25. jul 2007
749
0
16
42
Citat:
Uporabnik Slick pravi:
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
če prav razumem, za 5 oseb, not pa bosta 2?

Nič takega. Jaz imam iglu za 4 osebe, da sva v njem samo dva. Pa ni nek hud luksuz. Sem tudi mislil kupiti za 5 oseb, samo je bil dimenzijsko precej večji (in posledično zahtevnejši pri iskanju prostora v kampih).

Za dva bi moralo biti kaj takega super.

Huh, jaz sem imel ravno ta šotor za dve osebi - super je, pa še v leclercu sem ga dobil malo ceneje. Žal punci ni toliko do kampiranja, tako da sem ga dal naprej, se mi pa vedno milo stori, ko vidim tole slikico...
729476-Picture214.JPG
 

Priponke

  • 729476-Picture214.JPG
    729476-Picture214.JPG
    81 KB · Ogledi: 331