Kuhate?

Znate kuhati?


Rezultati so vidni samo po glasovanju.

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
s trditvijo da znajo vse ženske kuhat se pa nikoli ne bom strinjal.

Jaz se tudi ne strinjam z njo.

Ergo zakaj si mi že repliciral?
confused-1.gif


Edit - Saj, res!
bonk.gif

(Tudi če ženska kuha, to še ne pomeni, da ZNA kuhati! Big difference!
tongue-1.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

mp_63

Pripravnik
30. jul 2007
480
0
16
Z duhom povsod...
Kuham, kuham kar dobro, seveda s poudarkom na mesnih jedeh
grin1.gif
Rad kuham in verjetno je to predpogoj, da nekdo dobro kuha. Spol pa tu ne igra nobene veze.
Nisem si pa nikoli vzel dovolj časa za peko slaščič, ker se pozna to tako, da ali spečem neprebavljivo ali pa sploh ne pečem
redface-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Jst sm zaenkrat še mal razvajena...doma mami kuha, če sm pa pri mojmu pa "tašča"
redface-1.gif


Mi grejo pa dobro od rok različne torte...mojemu bom za RD naredila Nutelino torto, upam, da bo uspela.
cheer.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:Mi grejo pa dobro od rok različne torte...mojemu bom za RD naredila Nutelino torto, upam, da bo uspela.
cheer.gif

Če jo boš naredila po recept, ki je objavljen na kulinariki (poišči mojo temo), bo ratala 100% in ful je okusna
wink-1.gif
 

keber

majski hrošč
28. jul 2007
13.240
44
48
Čeprav sem izbral prvi odgovor, kuharice že dve leti nisem odprl. Pač delam po svojem občutku. Ven grem jest mogoče enkrat na dva tedna. Dekagrami pa decilitri mi nekako ne gredo. Instant pa samo kaka juhica, je preveč dela z njimi (no, čeprav čebulno pa naredim njami njami). Pa še zares bi moral v kako knjigo pogledati. Kdaj drugič.
 

PiLLLe

stranger
18. dec 2007
2.068
0
36
Ljubljana/Novo Mesto
Mam svojo kuhno, se neuporabljeno :D no ja hladilnik je ponucam za hlajenje mleka k ga spijem dnevno cca1l+ :D

Drgac pa bo pocas cajt da se zacnem ucit kuhat, ker kokr opazam vse te kokosi moje starosti neznajo kuhat, tko da bolje da se sam naucim, se se kokosi se resim :D :D :D :D
 

Ateis

Guru
13. sep 2007
2.210
680
113
men je tud kuhanje zakon. še posebej mesne jedi, zrezki pa podobno. pa kul je če kuham za več kot dva, k je več za mešat
smile-1.gif
drgač pa vedno po receptu z neta al pa kakšni knjigi. seveda z določenimi odstopanji.

je pa kul če oba rada kuhata pa imata vsak svoj nabor naj jedi, sej tko pol lahko res ješ raznoliko hrano in ne vedno krompir pa meso pa juho iz vrečke.

lp
 
Nazadnje urejeno: