Kriza in recesija

Drug teden bom v posocju pa bom mal cez mejo pogledal da vidim kaksne so cene tam proti Čedadu in podobno...
Najem elektricnega kolesa je "ugodnih" 45€/dan. Za ta denar dobim bmw.

posočje je kr drago , so zahodni sosedje verjento bolj ugodni. PS če boš mel viška časa in boš okrog Nove Gorice javi, lahk gremo na birčko
 

netko

Guru
25. jul 2007
6.881
2.182
113
V soboto sem nafto placal 1,23, prasek persil 4,5 litra 18eur, 6pack kozla 4eur... na ceskem

Razen nafte me cene pri nas za omenjene izdelke niti ne zanimajo sem naredil zalogo
Omenjene se tocno spomnim v zalogo pa je slo se sensodine pa dentastix... skratka drzava bo iz tega naslova dobila 0 davka
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

B81

22. jul 2007
36.335
10.155
113
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Vadim

Guru
2. jul 2020
4.760
6.206
113
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe

cerveza

Pripravnik
9. sep 2012
38
9
8
Ne si zatiskat oči. Kupna moč v Sloveniji je pač toliko višja. Saj pa lahko sami vidite kolk enih nakupovalnih centrov je naokrog in pri vseh polna parkirišča.
Na eni strani dobro plačana javna uprava, na drugi pa privatniki, ki pol naredijo na črno. Da tistih prisklednikov ala Rotnik, ki so pokradli milijone sploh ne omenjam.
 
  • Všeč mi je
Reactions: visek_izobrazbe
V soboto sem nafto placal 1,23, prasek persil 4,5 litra 18eur, 6pack kozla 4eur... na ceskem

Razen nafte me cene pri nas za omenjene izdelke niti ne zanimajo sem naredil zalogo
Omenjene se tocno spomnim v zalogo pa je slo se sensodine pa dentastix... skratka drzava bo iz tega naslova dobila 0 davka
pejt enkrat do viles, al pa do pradamana, polovica avtov ma slo targe, tam nakupijo glavnico, pri nas pa potem delikateso pa kake malenkosti. Cene so nižje rooba delana za zahod.... če vkalkuliraš/ pokriješ še strošek goriva v nakup si ga zmagal