Kritika

Steve

Guru
13. avg 2007
9.684
1.602
113
Lepo da si dodal se prakticen primer tega, o cem je govora. Tipicni bolnik, ki bi odletel v trenutku iz vsakega normalnega foruma. Ker da v tako temo se nekdo janso prinese, je alter only specialiteta
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Raje bolnik kot Janševc. who cares ubistvu samo fajn je nergače pol brat ki mislijo kok so pametni

Ker pa je zate pravi forum? hahaha Jaz na Alterju lahko zvem skoraj vse to kar na drugih forumih tako da mi jih sploh ni treba brat. Torej zakaj se ti Alter ne zdi pravi forum? A je imaginarni in je ubistvu samo v naših sanjah?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.927
5.463
113
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
Lepo da si dodal se prakticen primer tega, o cem je govora. Tipicni bolnik, ki bi odletel v trenutku iz vsakega normalnega foruma. Ker da v tako temo se nekdo janso prinese, je alter only specialiteta

Stevo al pa ti softija v vsako temo kjer je možno
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36
Ti dam popolnoma prav. Škoda je Alterja in konstruktivnih debat, ki se pogosto končajo v nekih flamewarih...

- bolj striktna moderacija, predvsem v Čveku in Prostem času
- pogostejša uporaba omejitve pisanja (čas med prispevki, morda celo minimalna dolžina prispevka)
- hitra odstranitev nekih novih uporabnikov, ki so evidentno alterji (odjansetaurska) in napokajo v dveh dneh 100+ nekvalitetnih sporočil
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.377
9.812
113
kod Džej-Zija
Nekateri tu gor že nekaj časa prosimo za bolj striktno moderacijo, pa se na žalost stvari ne premaknejo nikamor. Komu pravzaprav ustreza tako stanje?
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Nimam pojma.

Jaz imam Zdravje bolj ali manj porihtano... suzice, 8888 in podobni trolli hitro končajo v spamu ali v kanti, kamor sodijo. Tudi steina je treba pohvaliti za moderacijo! Tudi sporočila drugih moderatorjev je že brisal in po treznem premisleku mu dam čisto prav.

Je pa res, da je Čvek bolj splošen forum in je enotna moderacija tam precej bolj težavna.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Sej "strokovni" deli foruma so dobro moderirani. Za Čvek in spam kotiček je pa čist vseen če so ali niso. mene ne moti.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.046
5.740
113
blizu močvirne prestolnice
Si takoj najdel, dol mi visi če ti grem na živce, sem tudi potem lepo napisal brez spama! Drgač ša čist dobro je moderiran, kaj hočete da ne bi nihče več pisal v čvek? Vsi pretiravamo, mejo si mora vsak sam najti!
Glede Jerneja pa nič ne napišeš kakšen nestrpnež je!
 

krengorenc

Pripravnik
12. jul 2011
136
0
16
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Si takoj najdel, dol mi visi če ti grem na živce, sem tudi potem lepo napisal brez spama! Drgač ša čist dobro je moderiran, kaj hočete da ne bi nihče več pisal v čvek? Vsi pretiravamo, mejo si mora vsak sam najti!
Glede Jerneja pa nič ne napišeš kakšen nestrpnež je!
467716-post_slo.gif
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.377
9.812
113
kod Džej-Zija
Jerneju sem že večkrat povedal svoje mnenje, menda zadnjič še letos. Drug o drugem veva, kakšno mnenje imava in mi zato tega ni treba ponavljati.

Kar se tiče kotička o zdravju, je strogo moderiran in to mi je všeč.

Kar se tiče tebe, se včasih s tabo strinjam, včasih ne, včasih mi pa deluješ nestrpno, in tisti posti mi grejo na živce. Ampak to ne velja samo zate, velja tudi za softija, patriota, wacko-a in še koga. Vsekakor bi bil forum precej bolj kvaliteten, če bi VSAK malo premislil o vsebini svojega posta, preden pritisne gumb "pošlji". Če k debati pisec nima kaj tehtnega dodati (ne leti nate, ampak na vse pisce tu gor, vključno z mano), je bolje, da je tiho in ne doda ničesar.

Sem zraven pašejo tudi predsodki. Rdeči, beli, zeleni, južni, severni, japkoljubci, android fanatiki, bmw fahrerji, VAG zaljubljenci itd. Ampak da bi vsak premislil o predsodkih, preden bi kaj napisal, je pa itak utopija.