Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

Crypto

Pripravnik
26. jan 2011
91
11
8
Eh polemiziranje tukaj je brezveze, tisti ki ima disciplino stop loss je vedno na profitu. Seveda se včasih ne izide, najprej v mojem primeru pušiona na pušiono..... Po pravici zgubil par btcjev... Potem reset ... uporaljam par tehnik pri altih braeke of structure mi ratuje v 75% je pa stop loss tisti ki me drži v +. BTC pa je večina je pa res da sem pogosto na futures......

važn je procent tukaj, tehnik je ogromno,
Točno to. Verjetno ni trgovalca, ki je šel čez neko podobno zgodbo. Velika večina pa nima discipline in ne morejo krotit emocij, zato obupajo na točki pušiona na pušiono.
Na koncu je važno, da naštudiraš tehniko, pri kateri konsistentno dobiš več, kot izgubiš. Ker 100 uspešnih trejdov nima nihče.
Zdaj a je to vsak dan 1% ali vsak teden 2% ali pa 500% na 2 leti nima nikakršne veze. Koliko indikatorjev in kakšne strategije za vhod/izhod uporabljaš pa tudi ne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: optiplex