Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

nemenabijat

bom jaz vas
7. feb 2011
4.192
3.353
113
Jaz vem zase, da pred nakupom se informiram, v kaj sploh vlagam in kakšen je potencial tega projekta. Nimam pa toliko viška eurov, da bi metal na slepo v neke kovance samo zato, ker je od brata prjatu reku, da to je pa dobro.
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Aja zraven ade preveri se coti. Sef ade je sel sefu cotija, coti dela adapay itd...
 

shift

Guru
20. jul 2007
9.715
2.008
113
za šankom
Ada je bila za kupit in decembra ali januarja ko je bila po 15 do 25 centov, pri ada so izpeljali vse glavne projekte, pa je še vedno na 1,20 usd, težko je reči kdaj če sploh bo prebil 5 ali 10 usd, zanimiv osebno mi je THETA in injective protocol, DOT se mi zdi da je svoje naredil, v glavnem, jaz imam vložek v USDT, dobiček se pretaka med kovanci, zaenkrat zelo uspešno, počakam še prihajajoči Bull run, potem pa ven do decembra
 
  • Všeč mi je
Reactions: tgrzan

d3esaly

Fizikalc
1. jun 2008
446
25
28
Jaz sem leta 2017 in 2018 zmetal kar nekaj keša v meni zanimive projekte. Konkretno sta se obrestovala Iconomi pa Theta. Iconomi je zdaj izplačan, theto pa še čakam, ker mislim da še ni konec... Drugo je bilo oziroma je bolj bogo, res pa da sta se mi dva pred kratkim pobrala na ene trikratnik investicije... Je pa res, da ne trejdam...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.782
6.067
113
Mojstri... gledam zdaj da volume konstantno pada praktično pri vseh coinih. Kaj to pomeni? Padec tečaja?
 

B81

22. jul 2007
34.259
8.812
113
Mojstri... gledam zdaj da volume konstantno pada praktično pri vseh coinih. Kaj to pomeni? Padec tečaja?
Brez panike :)
Mcap bo letos bogve kako visok...

Padel je za manj kot 5% pa ze doomsday :D
 

Priponke

  • Screenshot_20210409_094931.jpg
    Screenshot_20210409_094931.jpg
    17,6 KB · Ogledi: 61

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
Ada je bila za kupit in decembra ali januarja ko je bila po 15 do 25 centov, pri ada so izpeljali vse glavne projekte, pa je še vedno na 1,20 usd, težko je reči kdaj če sploh bo prebil 5 ali 10 usd, zanimiv osebno mi je THETA in injective protocol, DOT se mi zdi da je svoje naredil, v glavnem, jaz imam vložek v USDT, dobiček se pretaka med kovanci, zaenkrat zelo uspešno, počakam še prihajajoči Bull run, potem pa ven do decembra

DOT še zdaleč ni naredil svojega. "Avkcije" parachainov se še niti niso zgodile. Ko se bo to začelo bo velesica, ker bodo "podjetja" morala nakupit DOT, da bodo lahko sodelavala. (ne izklučujemt, da ga že niso... če pa je to dovolj pa vprašanje). Tudi DeFi projektov se mi zdi da še ni, za katerega spet rabiš DOT.
Prvi takšen bo Acala, trenutno ga testiram na test netu.


pri meni je
25% ETH,
25% BTC,
20% BNB,
10% DOT,
10% NEO,
10% ..pa manjši kovanci.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81, shift in cappy

netko

Guru
25. jul 2007
6.719
2.086
113
DOT še zdaleč ni naredil svojega. "Avkcije" parachainov se še niti niso zgodile. Ko se bo to začelo bo velesica, ker bodo "podjetja" morala nakupit DOT, da bodo lahko sodelavala. (ne izklučujemt, da ga že niso... če pa je to dovolj pa vprašanje). Tudi DeFi projektov se mi zdi da še ni, za katerega spet rabiš DOT.
Prvi takšen bo Acala, trenutno ga testiram na test netu.


pri meni je
25% ETH,
25% BTC,
20% BNB,
10% DOT,
10% NEO,
10% ..pa manjši kovanci.
zelo konzervativno v trenutnih razmerah
 

pirates

Pripravnik
24. okt 2008
51
4
8
Še en zanimiv airdrop:

LAMBO airdrop 20 LAMBO (cca 20$)
Lambodefi.network is an ecosystem of decentralized finance products:

Airdrop Ends: April 12, 2021 (Airdrop Ends: April 12, 2021 (Airdrop rewards will be distributed starting on April 30, 2021)
Value: 20 LAMBO (~$20 USD)
Required Actions: Telegram & Twitter

JOIN AIRDROP: https://t.me/LAMBOairdropbot?start=1678...

Contracts
Our ETHLambo token contract address: https://etherscan.io/token/0x6da11821ac...
Our #BSCLambo token contract address: https://bscscan.com/address/0x6da11821a...

Info: https://www.lambodefi.network/
 

dejan_

Guru
23. maj 2012
2.243
1.887
113
Jaz sem leta 2017 in 2018 zmetal kar nekaj keša v meni zanimive projekte. Konkretno sta se obrestovala Iconomi pa Theta. Iconomi je zdaj izplačan, theto pa še čakam, ker mislim da še ni konec... Drugo je bilo oziroma je bolj bogo, res pa da sta se mi dva pred kratkim pobrala na ene trikratnik investicije... Je pa res, da ne trejdam...

Jaz tudi še vedno držim kovance iz 2017. Vmes sem jih malo potrejdal in pridobil malo večje količine. Ampak neglede na vse vztrajam pri dveh projektih ki se mi zdita OK. Zaenkrat se spet dogaja v + , tako da to mi je super. Če pa propade, pa jebiga
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.936
750
113
in ravno zato ga je treba zamenjat za kaj kar bo naredilo podobno v zdajšnji situaciji... od danes mislim da bnb ni več potencial za krat 2 in več
Počakal bom še malo... tam okoli 15stega je BNB token burn.
Edit: dodatno dokler bo ETH pešal bodo projekti bežali na BNB. Jaz pričakujem še eden velikanski "pump" vsaj do ~1K.
 
Nazadnje urejeno:

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.155
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Da vas še malo spomnim na Dagcoin...
Pred skoraj dvemi leti sem vložil minimalno vsoto, pa še to mi je posodil prijatelj, ki me je vpeljal v to, sedaj sem mu teh 100€ že vrnil, poleg tega pa zaslužil cca. 200€, brez da bi s prstom mignil. Kaj bi šele bilo, če bi kaj naredil...
Ne bom nikogar prepričeval, lajhko pa si vseeno pogledate, zakaj se sploh gre, mogoče bo kdo vseeno spoznal uspešno zgodbo. Fora ni samo v kriptovaluti DagCoin, ampak v novih produktuih, ki jih Success Factory nudi. Med njimi je vsaj meni najbolj zanimiv najnovejši produkt View (https://successfactory.com/the-view). Kdor si bo ogledal pripete filmčke, ga bo 100% zanimalo. Zelo zanimivo in v bližnji prihodnosti tudi zelo donosno
,
). Mnoge od vas pa bo sigurno zanimal tudi Forex Insiders (https://successfactory.com/forex. Seveda pa je tudi nakup Dagcoina še vedno aktualen, saj je zelo dobra, predvsem pa sigurna investicija, saj je coin za razliko od drugih kriptovalut namenjen predvsem trgovanju.
Če koga kaj zanima, lahko vpraša, še bolje pa bo, če mi piše na ZS, mu bom poskusil odgovoriti ali pa, kar je še bolje, organizirati prisotnost na Webinarju, kjer mu bo vse pojasnjeno.
Samo še v vednost, kot sem že enkrat napisal, sam sem zelo skeptičen do teh zadev, mogoče ker sem že malo v letih, ampak tukaj sem prepoznal dobro idejo, kako tudi z malo vložka malo oplemenititi svoj denar, sploh, če si pripravljen še kaj narediti.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.754
5.380
113
Ko nekdo po 2h letih začne oglaševat nekaj....ti je takoj jasno da je stvar izpeta in se samo še dofilava balonček preden poči...