Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Torej do 25.1. je treba dat v SUNDAE pool za sundaeswap tokene, kateri držite ado. Sam sicer pričakujem drop, ker, kot opozarja IOHK, omrežje ne bo zmoglo in se lahko čaka tudi več dni na transakcijo. Sam bi prodal pred četrtkom, ampak se mi gre za SUNDAE tokene, tako da bom pustil, vsaj do hydre.

BTW, če je kdo na MUESLISWAP kupil njihov governance token MILK, je do sobote naredil skoraj x30.
BTW2 :) SUNDAE pooli imajo ikono tortice zraven, da se ve, če bo kdo iskal..

1642434783554.png
 

slo91

Pripravnik
26. jul 2007
435
2
18
Ljubljana
Torej do 25.1. je treba dat v SUNDAE pool za sundaeswap tokene, kateri držite ado. Sam sicer pričakujem drop, ker, kot opozarja IOHK, omrežje ne bo zmoglo in se lahko čaka tudi več dni na transakcijo. Sam bi prodal pred četrtkom, ampak se mi gre za SUNDAE tokene, tako da bom pustil, vsaj do hydre.

BTW, če je kdo na MUESLISWAP kupil njihov governance token MILK, je do sobote naredil skoraj x30.
BTW2 :) SUNDAE pooli imajo ikono tortice zraven, da se ve, če bo kdo iskal..

Poglej priponko 52071

Hvala za reminder.

Če prav razumem tekst spodaj je ADO treba prenesti v eno od teh denarnic in to je vse? Si kaj preverjal katero se najbolj priporoča?


If you're ADA is on an exchange, you will need to create a new wallet and move that ADA to the wallet.
  • CCVault
  • NamiWallet
  • Yoroi
 

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Od teh poznam Nami (za Muesliswap DEX) in Yoroi, ki je meni sicer najboljsa. Tam gres v poole, poisces sundae ready pool, das delegirat in si "in" za sundae tokne.
 
  • Všeč mi je
Reactions: slo91

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
Čak čak, zakaj bi mogu dat ADA v denarnico? Ne spremljam pogosto novic imam pa kar precej cardanota na binancah :sprasujemse:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Morgoth

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Čak čak, zakaj bi mogu dat ADA v denarnico? Ne spremljam pogosto novic imam pa kar precej cardanota na binancah :sprasujemse:
Ker moras "dat" ado v en pool, ki bo po 4 epochih (ali petih) dal Sundae tokene. Ne velja, da imas samo na CEXu (binance, kucoin itd...). Treba je delegirat v pool, dobivas ada ca. 5% apy in sundaee.

Ni zaklenjeno, vedno lahko vzames ven, stane nic. Jaz sem ogromno v zrak spustil, ko nisem imel v poolu prej in sem vse dal na 4 wallete v Yoroi walletu in delegiral v pool.
Lahko das tudi na cold wallet , ce hoces.
 

B81

22. jul 2007
34.470
8.944
113
Ce imas minus, ne prodajaj. Zdaj, sanjat o $10 je utopija, ampak tu nikoli ne ves, kaj se zgodi. Ce Hydra zalaufa z recimo vsaj 100k TPS, bo poclo. Ce zacne kaksna drzava dajat zadeve na BC, bo poclo. Ce carli izstopi, kot npr. JustinSun, bo isto poclo, navzdol...pocakamo, poberemo Sundae tokene po koncanih epochih, jih prodamo ali trejdamo, ado pa na stop-limit order :)
 

disc

Majstr
4. feb 2011
2.345
457
83
Ker moras "dat" ado v en pool, ki bo po 4 epochih (ali petih) dal Sundae tokene. Ne velja, da imas samo na CEXu (binance, kucoin itd...). Treba je delegirat v pool, dobivas ada ca. 5% apy in sundaee.

Ni zaklenjeno, vedno lahko vzames ven, stane nic. Jaz sem ogromno v zrak spustil, ko nisem imel v poolu prej in sem vse dal na 4 wallete v Yoroi walletu in delegiral v pool.
Lahko das tudi na cold wallet , ce hoces.
Aha,pol gre v bistvu za air drop? :sprasujemse:

Se pa mofm pohvaliti,da sem trenutno s cardynotom še vedno v zelo lepem plusu. Upam samo,da ne bo sedaj vseskupaj zgrmelo v podn, ker sem se pohvalil :)
 

mlacar

Pripravnik
29. avg 2007
439
5
18
Eno hitra pomoč!

Coinbase

We couldn't verify your ID card + photo

Menjal sem telefon in sem povozil twoway avtenticator, zato moram nerediti ponovno verifikacijo.

Poiskusil sem vse možne fore, osebna, passport, telefon, prenosnik...chrome, IE...

Se je kdo s tem še ubadal in rešil zadevo?

Hvala!