Kriptovalute (tehnologija, trgovanje, borze...)

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
Greš na ciljno borzo. Daš deposit crypto. izbereš želen coin in dobil boš naslov. za polog.

Na izvorni borzi daš withdraw crypto in ko ti reče za naslov daš tistega ki si ga dobil v prvem koraku.

Glej da ne pomešaš coinov ker sicer bo šlo vse u krščen duš.

Glede stroškov take transakcije se pa sam pozanimaj. Je zelo odvisno od borze/coina/stanja trga in še česa.
 
  • Všeč mi je
Reactions: B81

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.759
2.638
113
Bo rastur ja, samo da ne bo v kontra smer.

Če je kaj kar sem se v kriptu naučil je da se zmeraj zgodi kontra kot se govori.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Ja SEPA depositi/withdrawali na Binance so že nekaj časa blocked, withdrawal na kartico pa kar sem probaval za kolega ni sprejel nobene slovenske kartice (provizija naj bi bila sicer 1%).

Najbolj smiseno je pomoje na drugo borzo poslat nek ERC20 token z dovolj volumea (ETH, XRP, USDT,…). Dva dni nazaj, ko sem pomagal kolegu, sva poslala iz Binance na Bitstamp ETH, provizije je bilo cca. 10€ (enako bi bilo tudi za USDT), pa manj kot 15min je trajalo za tistih 12 potrditev. Potem sva prodala ETH na Bitstampu (0,5% provizije) in withdraw na SEPA (fiksnih 3€ provizije). Ima pa bitstamp trenutno zero fee za USDT, tko da lahko to uporabiš recimo, če prodajaš neke druge valute/žetone. Prenašat se itak najbol splača v eni transakciji, samo res je treba pazit da se uporabi taprave naslove in blockhain network, drugače bo šlo vse skupaj v digitalna nebesa :)
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.352
1.733
113
A je kdo probal top-up revoluta z binance kartico? Sicer ne vidim nobenih ovir, ampak probal pa nisem. Konec koncev bi lahko delal top up tudi z apple payem, glede na to da imam binance v njem. To bi bilo potem brez provizije in celo bnb cashback bi dobil.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Si tok napacno trejdal al? Ker drugo se mi zdi skor nemogoce.

Edit - vidim kasnejse poste... Ni kaj, pocakas in prodas, ko bos zadovoljen.
 
Nazadnje urejeno:

D_K

Duplek
24. sep 2007
2.945
755
113
Jaz čakam, da bo to TO.... še vedno se nekaj šlatamo... ni še ubijalskega pumpa... no takrat bom jaz rekel... fantje ADIJO :)
Si pa zdaj sproti izplačujem DeFi profit, ki ga imam v NEO/FLM in ga porabim z binance kartico.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.081
852
113
Mogoce je niti ne bo, mislim parabolo, ki jo potem se fomo nafila do neba. Men je dost nov ATH, takrat najverjetneje v fiat krenem pol pa ce bo orenk dump nazaj, drgac kesiram pol, ostalo pa na borzi ostane. Tak je nekje plan, lahko pa da bomo ze jutr klel k zmesani ce zaruzi k nor :)
 
Nazadnje urejeno:

disc

Majstr
4. feb 2011
2.343
455
83
Eno vprašanje, od Bitstampa so javili, da bodo z decembrom prenehali z HTTP API v1 supportom prešli na API v2. In če sem iskren se mi niti najmanj ne sanja o čem se gre :rolleyes:o_O Malce sem že googlav, pa me zanima, če mi lahko kdo malce bolj po kmečko razloži očem se gre :sprasujemse: